Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Имат ли жените Муз?нови  
Автор dalya_night ()
Публикувано03.12.05 10:17




Цела нощ не съм спала, или ако съм спала е било на пресекулки, вероятно съм пропуснала да си извадя зарядното от ......;генерирала съм се откъм хвърчене, та тази екзестенциална тема мира не ми дава

ИМАТ ЛИ ЖЕНИТЕ МУЗ, ИЗМУЗВАНЕТО ВОДИ ЛИ ДО ИЗТАЛАНТВАНЕ, ИЛИ НИ ТРЯБВА САМО ПОВОД ЗА ЛИГАВЕНЕ?


Когато Музът на вашето творчество си събере кюлотите, гардеробите зейнат безплодно подредени след Него и Музът излети из вратата, когато дистанционното заспи зимен сън, непотърсено от никого, когато нямате анцунг до леглото и чорапи пред хладилника, когато НИЩО не ви вдъхновява - това краят на светът ли е, или е просто удобен повод за лигавене?
Спирате ли да творите ,да дишате , земята забавя ли своя ход?
Чувствате ли се като сляпо къртиче , забравено на междуградска магистрала с 8 платна?
Талантът има музи, а вашата я няма...
Наранен ли е талантът ви?Скимти ли, колко време и как го лекувате?





Тема Re: Имат ли жените Муз?нови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано03.12.05 10:24



В моето съзнание Музът или е Муз като Муз или предпочитам да не съм творкиня, а кранистка Тия работи с анцуга и кюлотите просто не съм състояние да ги забележа като са налице, пък камо ли като си ги съберат и се ометат... Всъщност те не го правят, аз съм тая, която ги предава на химическото чистене и после забравя да си ги прибере
Къв край на света бе.

Dann bleibt uns doch das schöne gelle Lachen


Тема Re: Имат ли жените Муз?нови [re: Бpeт]  
Автор dalya_night ()
Публикувано03.12.05 10:28



кажи за лечението...правя изследване-помогни ми



Тема Re: Имат ли жените Муз?нови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано03.12.05 10:34



Ми... знам ли. Не е хубаво човек да обръща внимание на подробностите. Или гледаш Музата отдалече (с малко късогледи очи) като монолитен мраморен блок, треперещ пред длетото на Праксител, или отблизо с лупа търсиш пукнатините. При кое от двете ще имаш повече вдъхновение?
Аз съм щастлива с късогледството си, като стане дума за творчество

Dann bleibt uns doch das schöne gelle Lachen


Тема Re: Имат ли жените Муз?нови [re: dalya_night]  
Автор HAДEЖДA™ (ИПСБ)
Публикувано03.12.05 10:47



да.......срутва ми се света..........но се опитвам да си наложа обяснението, че може би просто незнам самата аз лично на кой свят се намирам, .....та може да се е срутил тоя,съседния, не точно моя......ама това теория де..за практиката...по-добре не ме питай

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: Имат ли жените Муз?нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор dalya_night ()
Публикувано03.12.05 11:01



Надеждолина, не исках да плачкаме, а по-скоро да обсъдим и съберем мнения и всичко, което ни задържа изправени, въпреки центробежните сили...
Сипвам ти кафе, сок, и на Брет също, лейдито каза, че очилата помагали
За практиката питам , да
На пет затъжени да помогнем-все е файда



Тема Re: Имат ли жените Муз?нови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано03.12.05 11:09



Мерси за кафето, само дето казах, че очилата по-дорбе да не ги слагаш

Dann bleibt uns doch das schöne gelle Lachen


Тема Re: Имат ли жените Муз?нови [re: Бpeт]  
Автор dalya_night ()
Публикувано03.12.05 11:18



Така е, Клеопатра , Жана Дарк, Елена Трояска, Терешкова, Катето Великата, Елизабет 1, Роза Люксембург, Клара Цедкин , Саавската царица, Фатма-все без очила са бръмчали....
Отнета им е била възможността да изпият по едно кафе заедно, обаче...



Тема Re: Имат ли жените Муз?нови [re: dalya_night]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано03.12.05 11:16



Имат си Муз, обаче спира да бъде такъв, като го цанят да им подстригва живия плет - от Муз става на градинар - тогава обнаружват и кюлотите и чорапите, че и анцунга зелен. Ако обаче си имат градинар, пък вземат че го сторят на Муз - тогава и планини от чорапи не им пречат - дрън, дрън. Искам и аз кайве, плийз, и едно малко съгревающо не отказвам, че съм кисел



Тема Re: Имат ли жените Муз?нови [re: dalya_night]  
Автор Salem (unplugged)
Публикувано03.12.05 11:19



Моят е с еволюирал софтуер явно. Като часовник, дето се зарежда от движението на ръката. Поскимти, пореве, хвърля кръв и сополи и после като види, че няма накъде, минава на самозареждане.

Очаквам в скоро време да открия вечния двигател. Ама е много несъвършен По-хубаво е като ти подават контакт.

Редактирано от Salem на 03.12.05 11:21.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.