Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Анален секс, размери, доверие, ебня и прочие...нови [re: O!Sag]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано25.11.05 12:18



Ами тогава ние с теб би трябвало да си направим нов клуб , иначе оставаме на улицата просто. Хайде, ти поне в "Инженери" може да се пренесеш, ами аз, горката? :'-(

Луда съм по него.



Тема Re: Анален секс, размери, доверие, ебня и прочие..нови [re: O!Sag]  
Автор kotaranko ((хулиганко))
Публикувано25.11.05 12:21



Какъв гад сииии... Сиа хората как ще се наебат като им разби мечтите ?!

На границата на хаоса, всичко ви изглежда подредено и предсказуемо


Тема Re: Анален секс, размери, доверие, ебня и прочие..нови [re: Coнaтa]  
Автор Фpeдиyc (експреторианец)
Публикувано25.11.05 12:20



Така е. Трептение във въздуха само... и малко миризма. (цитат от разказ на Джефри Чосър)



Тема Re: Анален секс, размери, доверие, ебня и прочие..нови [re: O!Sag]  
Автор acid947 (Кайзер Созе)
Публикувано25.11.05 12:22



Изтънченото ми възпитание не ми позволява да встъпвам в безсмислени спорове... Това ще означава да се принизя до твоето "ниво".
Точка

Дойдох, видях, но вече... не ми се ебе... от уважение към себе си...


Тема Re: Анален секс, размери, доверие, ебня и прочие..нови [re: acid947]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано25.11.05 12:23



убеден съм, че си измерена и премерена надлъж и нашир, както се казва... но не подценявай новите методи за изчисляване на релефа и съответните повърхности... имам предвид уравнения, базирани на най-новите достижения на интегралното и диференциалното смятане... т. е. - не бъди категорична... все някога ще те измерят...


Ти си много готин, знаеш ли?

Незнам, защо но като те чета, първата ми мисъл беше за манекенка.......и те така, чули недочули ............и всички едно и съща фраза плямпат - "Ще помагаме на бедните, на бездомните, фондации за туй......онуй".........
....овцИ.........

Та така и ти, виждам Саг ти го е казал преди мен..... какви са тия достижения в Интегралното и Диференциално смятане бе?..... сега ако беше един мой любим преподавател по Мат.......щеше да ти каже - "Какви глупости говориш, бе Хуй Сплескан".........

Аз бих ти казал...........я наблегни повече на литературата, смятам повече би ти се отдавала...........


La luna del PredatorE

Тема Re: Анален секс, размери, доверие, ебня и прочие...нови [re: Фpeдиyc]  
Автор glupcho (прасковка :))
Публикувано25.11.05 12:23



Извинявай, наистина още спя май.
Не беше за теб.


Редактирано от glupcho на 25.11.05 12:41.



Тема Re: Анален секс, размери, доверие, ебня и прочие..нови [re: kdog]  
Автор Фpeдиyc (експреторианец)
Публикувано25.11.05 12:24



А май си зависи и от жената все пак. Времето ще покаже дали ще се науча или не.



Тема Re: Анален секс, размери, доверие, ебня и прочие..нови [re: kotaranko]  
Автор O!Sag (divine sinner)
Публикувано25.11.05 12:24



Да се оправят -- аз съм над тия неща :-)



Тема Re: Анален секс, размери, доверие, ебня и прочие..нови [re: acid947]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано25.11.05 12:27



Изтънченото ми възпитание не ми позволява да встъпвам в безсмислени спорове... Това ще означава да се принизя до твоето "ниво".
Точка



Ти верно да не си манекен бе!!!

Хааххха


La luna del PredatorE

Тема Re:Фредиииииииии [re: Фpeдиyc]  
Автор dru3iLa (аз съм)
Публикувано25.11.05 12:29



Аналното отдаване се прави в следподрастващ период,когато дупенцето е еластично и няма хемороиди,но като хване такива е много трудно някоя да ти се навие.Първо трябва да я лекуваш и после.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.