Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Какво мислите за това?нови  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.11.05 19:38







Тема Мисля ченови [re: Roxana]  
Автор DVD ()
Публикувано20.11.05 19:56



катастрофичните картини са малко пресилени! Достатъчно е законите да се спазват и това е напълно достатъчно да няма никакви поводи за притеснение... Така мисля аз.



Тема Re: Какво мислите за това?нови [re: Roxana]  
Автор VlCOVE.COM ()
Публикувано20.11.05 20:04



Мисля, че вестник Монитор са се притеснили, че им чезнат чиателите :-)
btw и да ставаме циганска държава, то това не е заслуга на циганите, а на българите ;-)



Тема Re: Какво мислите за това?нови [re: Roxana]  
Автор dru3iLa (аз съм)
Публикувано20.11.05 20:20



Нали като станеме малката Швейцария на Балканите великото преселение ще смени посоката си.



Тема Проблем,нови [re: Roxana]  
Автор alibo (непознат)
Публикувано20.11.05 20:34



това мисля! Остави конкретните цифри, но тенденцията си е такава сама по себе си. Тази тема е само частен случай от многото производни на липсата на добра държавна политика за социализиране на тази етно-група и не се ли поработи серизоно по въпроса ще се берат гнили плодове(!)..ама много гнили, ферментирали и тровещи читавото ...



Тема Re: Какво мислите за това?нови [re: dru3iLa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.11.05 20:35



Според теб защо мъжете са негативно настроени към статията? Цифрите?

Тези цифри наистина няма как да се проверят, но и с просто око се виждат тенденциите.

Жените имат мислене със застраховка, или какво? Та реагират първи? Толкова е очевидно, че си мисля, трябва да си адски зле, за да отричаш тези явления.



Тема Re: Какво мислите за това?нови [re: Roxana]  
Автор dalya_night ()
Публикувано20.11.05 20:36



Проблемите ще започнат когато етнически станат над 20%, и когато спре финансирането от ЕС за присъединяване и интегриране, и когато успеят чаветата да довършат започнатото вече образование-т.е. има достатъчно "вожд" с дипломи-за съжаление тези три фактора ще съвпаднат-някъде около 2015-2018 година.

ТРИ са начините за реално справяне-
-първият-като отворим границите и хукнат да крадат навън.../несериозно/
-вторият-Като държавата следи доходите им никога да не падат под 80% от средните за страната на българите /трудно постижимо/-това отключва безредиците по принцип вече 3000 години...
-третият-БГ има проблем, ЕС се е разпаднал и поради липса на евро норми и евро коректив се оправяме "демократично" с проблема-справка-Франция сега, САЩ преди 30 год, Израел последните 40 год..... /неприемливо-кърваво/



Тема Re: Проблем,нови [re: alibo]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано20.11.05 20:39



Какво имаш предвид, като искаш по-добра социализираща политика?

Нима не те вълнува повече съдбата на българките? Статията твърди, и аз го виждам и с просто око, че жените не искат да раждат, страхуват се, и че предпочитат да се махнат от страната и тогава да раждат?

Това даже не е обикновена масова психоза. Но ми е трудно да намеря подходящо определение за поведението на толкова големи групи хора, които в поединичното си спасение мислят еднакво и действат еднакво.



Тема Re: Какво мислите за това?нови [re: Roxana]  
Автор dru3iLa (аз съм)
Публикувано20.11.05 20:58



Явлението е стряскащо,а жените реагираме винаги първи,тъй като за разлика от мъжете не сме квартиранти в държавата си и чувстваме проблемите интуитивно,като мишки преди земетресение.



Тема Разбира се,нови [re: Roxana]  
Автор alibo (непознат)
Публикувано20.11.05 21:04



че ме интересува и още как!1!
Аз искам да остана тук и тук да създам семействои да отгледам децата си, ако имам такива...!

По правило многодетството се среща сред по-необразованите, по-бедните и прочие ...в този ред на мисли политиката трябва да интегрира тези етноси, да се осигури трудова заетост и да се стимулира интереса към образоване....да ес вдигне жизнения стандарт и безброи мерки приблизително в тези насоки.
Всокчо това е проблематика на социалната ни политика, ако Айшето не получаваше социални помощи, не й се даваха парички и за раждането на "н" - тото чаве, научи се да ползва предпазни средства и още безброй "подробности" нещата можеше да изглеждат по-различно.

Не мога да виня само ромите, дето се вика - то не е луд тоя, дето яде баницата, а този дето му я дава...

ма то нещата не стават с раздаване тук - там на гумички, опростяване на сметки от енергото и прочие "ефикасни" мерки!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.