Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Докосване ...нови  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано06.11.05 15:54



Откиравате се. Усещате се идеално. Намирате, това, което сте търсили. Взаимно е. Вашата перфектна половинка, невероятно допълване, невидимо сливане. Приятелство без пробив, разбиране без думи. Отсъстваща ревност, независимо от близкостоящите. Абе, особено състояние - всеки е попадал в лапите му.

Какво мислите затова и защо то не се разгъва в реалността ? Не искаме да съсипем мига и не го продължаваме ? Оставяме го девствен, за да не го опетниме ?

п.п. Всъщност, такива мигове могат ли и трябва ли да бъдат продължавани ?

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Докосване ...нови [re: Casper.]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано06.11.05 15:57



Ама защо да не се разгъва?

Dann bleibt uns doch das schöne gelle Lachen


Тема Re: Докосване ...нови [re: Бpeт]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано06.11.05 16:01



Ми, там е работата, въпреки идеалността не се развива като действие, всеки удря по една спирачка, без да има защо.

п.п. Свенливост, незнание, колебание, изчакване и други от тоз сорт се изключват. Нещо като всичко е ясно - да влезе убитият.

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Докосване ...нови [re: Casper.]  
Автор dalya_night ()
Публикувано06.11.05 16:05



Толкова рядко се случва, че се разгъва в реалността-поне при мен
Такива мигове не трябва да бъдат пропускани.
докосването е едно от най-богатите на усещания вибрации на тялото и духа, и е едно от малкото, при които има сливане между двете....
За мен самата дума е от особено значение, защото можеш да докосваш с поглед кожа глас дъх мирис вкус мисъл енергия от разстояние и пряк контакт.
Според мен в спящите 90% от човешкия мозък са скрити именно неопознатите дълбини на докосването със всички сетива.защото да се разпаднеш на атоми и да се сглобиш на друго място също е въпрос на докосване...
И изобщо, аз от много години се интересувам от това и не ми е омръзнало да експериментирам...; това е най-голямата сила на човека...
Мога да пиша по темата с дни, но не чувствам съмишленици тук / с 1-2 изключения, които знам ,че знаят за кое точно говоря/ , за това няма да отегчавам публиката...

Защото под докосване хората често разбират да се блъснеш в някого, или да си праснеш една чекия-на теб, или на този до теб...



Тема Re: Докосване ...нови [re: Casper.]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано06.11.05 16:06



А, не. На мен тая ситуация ми е коренно чужда...

Преди години гледах някакъв филм, не помня и заглавието даже. Двама души, за малко заедно, пречеха им много неща да продължат, не само обективни, а и те сами... и си представяха, че всичко, което правят заедно се подрежда едно до друго и едно върху друго в малка кутийка.. като се разделиха той се опита да я целуне, а тя не му позволи, каза "кутийката е вече затворена".

Не. Не и аз. Наистина не разбирам и ми се струва... нечовешко

Dann bleibt uns doch das schöne gelle Lachen


Тема Re: Докосване ...нови [re: dalya_night]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано06.11.05 16:08



Знам за какво говориш Особена сетивност, много дълбока и истинска, тя никога не може да е фалшива, а чувството е невероятно. Може би, именно затова като го засечеш сякаш те е страх да го докоснеш физически.

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Докосване ...нови [re: Бpeт]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано06.11.05 16:11



Нечовешко, да, защото се докосват душите.

п.п. Имах предвид не за пречките от реалността (просто не съществуват такива), а има поява на лични спирачки.

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Докосване ...нови [re: Casper.]  
Автор dalya_night ()
Публикувано06.11.05 16:15



изобщо не ме е страх....
твърдя, че с това можеш да излекуваш човек....
заради тази сила казват, че можеш да върнеш човек от онзи свят...
сети се за орфей и евридика...) докосването с поглед при обръщането
за това как разтриваме несъзнателно слепоочия при главоболие...
как при хипноза следим ръцете...или следваме гласа...
как ни боядисват в мек цвят стените- да не се изнервяме
сети се и за това как записват глас на касетка , за да извадят човек от кома-или милват пацента с дни...и то този, с който има най-силна връзка...
и т.н.

Редактирано от dalya_night на 06.11.05 16:26.



Тема Re: Докосване ...нови [re: Casper.]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано06.11.05 16:18



Уф, май чак сега те разбрах, блейка съм си.
За мен обаче докосването на душите НЕ е пречка за докосването на телата. Не мога да си представя това като опетняване... в най-лошия случай си го представям като обилен обяд: покрай тялото му изсмуквам и душата защото всъщност за нея съм лакома... абе аз винаги за това съм лакома.

С по-малко думи: не ми пречи, ако ще и мозъкът и несвързаните със сексуални усещания сетива на седмото небе да се реят. Това само провокира апетита ми.

Надявам се че успях да обясня?

п.п. Може и без тялом. Не отричам. Но ми харесва.
Dann bleibt uns doch das schöne gelle Lachen

Редактирано от Бpeт на 06.11.05 16:19.



Тема Re: Докосване ...нови [re: Casper.]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано06.11.05 16:23



Защото разгъването в реалността е огромна отговорност и не знаем дали ще понесем бремето й. Този път. И защото идеалната взаимност създава зависимост, от която ни е страх.
Но да, могат да бъдат продължени тези мигове и ще се получи в един момент.



reality bites



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.