Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 01.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Girl Powerнови [re: Tpakmopuc]  
Автор pyca_и_yмнa (ебателка)
Публикувано02.11.05 15:30



Оставам с впечатлението,че усърдно ме преследвате из тематаДа не би да ви е закъсал трактора,та не сте отпрашили още към вашата тема?!?

Търся си майстора


Тема Re: Girl Powerнови [re: Tpakmopuc]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано02.11.05 15:32



Сексът е припева, останалото е в куплетите на живота

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Girl Powerнови [re: pyca_и_yмнa]  
Автор Tpakmopuc (сладко-кисел)
Публикувано02.11.05 15:41



оки оставям Ви да си развивате темата .. без мен :РРРРРР



Тема Re: Girl Powerнови [re: Tpakmopuc]  
Автор pyca_и_yмнa (ебателка)
Публикувано02.11.05 15:49



Това не беше опит да Ви пропъдя,а да установя точните Ви намерения спрямо моята личностВ онази тема ме определяте като дразнителЗатова се притесних за физическото си здравеВсе пак подобно настойчиво преследване навежда на мисълта за някаква манияМоля Ви,не ме наранявайтеАз съм само жена

Търся си майстора


Тема Re: Girl Powerнови [re: Analizator]  
Автор LordDaemon (огромен)
Публикувано02.11.05 16:25



гледай сега, ако искаш да се заяждаме няма проблем

та тогава бих ти отговорил, че не е защото имаШ по-богата фантазия, а защото си по простА (надявам се ще схванеш защо някой от буквите са големи, ако не - пак "че ти обясним"). но предполагам че ти не искаш да се заяждаме затова няма да ти отговоря така. за отучването не се кахъря изобщо (а и не съм споменавал че се - не знам отде го измисли туй) и ако реша да го правя изобщо няма да ми е проблем вярвай ми (пак ако ме разбираш)

туй то - улево

п.с. и тоя ник дет го имаш напомня нещо съвсем друго, не това което е в скобите

България не ме обича, а аз съм ебати пича


Тема Re: Girl Powerнови [re: LordDaemon]  
Автор Analizator (луда)
Публикувано02.11.05 16:31



Прав си нямам ни най малкото намерение да се заяждам -чеша си пръстите.

Никога не казвай"НЕ МОГА",няма нищо невъзможно!


Тема Re: Girl Powerнови [re: pyca_и_yмнa]  
Автор дoн чичo (новак)
Публикувано02.11.05 16:33



то и за секс не са ви необходими мъжете...имате си достатъчно заместители. но за едно нещо нямате - пред кого да се докарвате...англичаните са казали-мъжете без женска компания затъпяват, жените без мъжка погрозняват...



Тема Re: Girl Powerнови [re: pyca_и_yмнa]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано02.11.05 17:27



хахаха..много сладко))))Аз сама си сменям бушоните(това е за Ооо!Саг!)))
И скоро точно същият въпрос разисквахме....по женски,а един от мъжете ни чу,възприе го мнооого сериозно,може да има що да се плашат мъжете) и отговори,че абсолютно същото се отнася и за жените)))Което също си е вярно)))
Но пък въпроса си остава шеговито приятен за разискване.Още не съм чела всички отговори...дали ще излязат на нож мъжете?

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: що не го перифразираменови [re: pyca_и_yмнa]  
Автор O!Sag (divine sinner)
Публикувано02.11.05 17:54



АЗ ГОТВЯ. И купувам техника (коли лаптопи компютри телевизори перални вся и всьо -- каквото се сетиш). Идеално ще ми пасне една такава дето изкарва повече от мен и не иска да ми виси на врата :-)



Тема Re: Girl Power <<<нови [re: pyca_и_yмнa]  
Автор songbird__ (tranquility)
Публикувано02.11.05 17:55



разбирам тестваш аудиторията. Пу ... па аз взех та се вързах хахахаха

А как си трезвен и хладен, като сиво зимно утро, когато нямаш никаква страст.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.