Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема С риск да стана скучна - Big Brother again!нови  
Автор °O!Melissa° (вечно нервна)
Публикувано15.10.05 16:01



Видях преди седмица - две, че си пишете по темата , но рискувам, понеже един въпрос много ме мъчи..

Не си ли мислите понякога, че от Биг Брадър им плащат (са им платили) на Миро и Елена да се преструват, че имат разпадаща се връзка, за да поддържат интереса към предаването??

На някои може да им се стори, че съм открила Америка, на други - че нещо не съм наред, на трети - как изобщо мога да гледам Биг Брадър /нещо, което между другото и аз се чудя/

Всякакви мнения са welcome.



Тема Re: С риск да стана скучна - Big Brother again!нови [re: °O!Melissa°]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано15.10.05 16:13



На мен ми е интересно и кога са се оженили, но... Щото имам подозрения, че целият цирк от началото до края е нагласен. Но щом има интерес, нека си го играят театрото. На мен не ми пречи, щото повече от 1 минута не съм гледала в последните две седмици, така че няма опасност да затъпея още.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: С риск да стана скучна - Big Brother again!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор °O!Melissa° (вечно нервна)
Публикувано15.10.05 16:29



напоследък и аз много много не гледам, защото почна да ми се струва страхотна сапунка .. но това с тея двамата ми се много криминално вече ..

представяш ли си .. така за една седмица се развалят 6 годишни отношения..



Тема Преди седмица и нещонови [re: °O!Melissa°]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано15.10.05 16:39



седим с детето и прехвърлям каналите с дистанционното. А девойката си пада малко клюкарка и любителка на сапунки. В един момент попадаме на следния момент от ББ: "Ето, прегърни я, нали толкова го искаше"- това изречено от изкуствено полуразреван женски глас. Е, това и умрял кон не може да го преживее, бе! Дори и щерка ми помоли веднага да сменим канала, щото не се издържа. Имам чувството, че съвсем ни подцениха гърците. То, не че нямаме склонност към драми, ама то това на Пернишката трагедия замяза.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Преди седмица и нещонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор °O!Melissa° (вечно нервна)
Публикувано15.10.05 16:44



въх, тоз свръхважен момент явно съм го пропуснала .

Явно е било гот..

аз пък слушах на Мариян плановете как ще обзавежда някакъв апартамент, за да живеят заедно с Ленчето.. .. аз там щях да изпадна в несвяст от смях и от срам най-вече.. питах се, нас ли ни взимат за тъпи, или тоя нещо не е в час момчето... Май е първото ..



Тема Re: С риск да стана скучна - Big Brother again!нови [re: °O!Melissa°]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано15.10.05 16:45



Не знам дали е нагласено или по-скоро провокирано /все пак, нарочно им удължиха мисията от една на две седмици/, но на зрителите май вече доста им опротивя. На мен лично изобщо не ми допада да гледам "разкъсването" на Елена между двамата мъже. А в началото я харесвах



Тема Re: С риск да стана скучна - Big Brother again!нови [re: leasy]  
Автор °O!Melissa° (вечно нервна)
Публикувано15.10.05 17:22



и аз в началото много я харесвах. Преди всичко ми се струва, че е доста интелигентна девойка и ми се струва супер нагласено да не може да реши толкова време какво иска

напоследък обаче става скучно .. и тя малко префърцунена взе да ми се вижда .. по цял ден нищо не прави.. или поне аз като гледам :) всички видях поне по веднъж да сготвят в къщата .. но от нея няма и следа от всеобщата сплотеност



Тема Re: Преди седмица и нещо [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор tantra (божествен)
Публикувано15.10.05 17:25



Каспичанска и доста вкисната



Тема Re: С риск да стана скучна - Big Brother again!нови [re: °O!Melissa°]  
Автор tantra (божествен)
Публикувано15.10.05 17:27



А ти кога готвиш от толкова телевизия,бегом в кухнята



Тема Re: С риск да стана скучна - Big Brother again!нови [re: tantra]  
Автор °O!Melissa° (вечно нервна)
Публикувано15.10.05 17:54



как да ти сготвя бе, мили, като все те няма




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.