Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:56 24.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Да се сбогуваш с близък.нови  
Автор Фpeди Пyшилkaтa (отровна мъгла)
Публикувано03.10.05 18:27



Ако можете по някакъв начин да научите, че виждането ви с някой ваш близък е последното ви виждане на този свят какво бихте искали да му кажете?
А ако ви се случи да изпращате близък в последния му път и ако не намерите сили да целунете това, което приживе е било обиталището на духа му ще се почувствате ли зле от това?

Любов - това е да отдадеш другиму най-хубавото и най-светлото, което съществува в тебе.


Тема Re: Да се сбогуваш с близък.нови [re: Фpeди Пyшилkaтa]  
Автор Slona_sf (див)
Публикувано03.10.05 18:32



Аз също не мога да ги целувам. Струва ми се ужасно. А на въпроса ти, бих му/и казал, че в другия си живот няма да губя толкова много време, а ще го открия по отрано.

Понеже съм мъж с бъдеще, харесвам жени с опит...


Тема Re: Да се сбогуваш с близък.нови [re: Slona_sf]  
Автор Фpeди Пyшилkaтa (отровна мъгла)
Публикувано03.10.05 18:39



Можах да направя това (целуването) преди девет години, когато изпратих друг близък човек. Този път не можах.

Любов - това е да отдадеш другиму най-хубавото и най-светлото, което съществува в тебе.


Тема Re: Да се сбогуваш с близък.нови [re: Фpeди Пyшилkaтa]  
Автор henara (непознат)
Публикувано03.10.05 18:39



Бих му казала просто че го обичам. Няма нужда от много думи. И бих целунала ръката му и поискала прошка. За всичко. Не съм го правила винаги и си нося товара на вината, уви.



Тема Re: Да се сбогуваш с близък.нови [re: Фpeди Пyшилkaтa]  
Автор Slona_sf (див)
Публикувано03.10.05 18:43



не си го слагай на сърцето...

Понеже съм мъж с бъдеще, харесвам жени с опит...


Тема Re: Да се сбогуваш с близък.нови [re: henara]  
Автор Фpeди Пyшилkaтa (отровна мъгла)
Публикувано03.10.05 18:43



Прошката е дадена отдавна. Беше останало само изпращането и отдаването на последна почит.

Любов - това е да отдадеш другиму най-хубавото и най-светлото, което съществува в тебе.


Тема Re: Да се сбогуваш с близък.нови [re: Фpeди Пyшилkaтa]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано03.10.05 19:16



аз бих му казал само едно, че винаги ще го помня
това е малко егоистично, защото го разсторйваш,. но по-добър свъет не мога да ти дам.
самата идея за последното е плашеща винаги, ако не знаеш ,че е последно е някак лесно и друго
но иначе с целуването-просто не си го обичал толкова, иначе щеше да го целуваш много пъти и да плачеш със сълзи

The One You Love To Hate


Тема Re: Да се сбогуваш с близък.нови [re: the_dude_78™]  
Автор Фpeди Пyшилkaтa (отровна мъгла)
Публикувано03.10.05 19:20



Ако не си разбрал (Слона ме разбра от раз) става въпрос за онова последното изпращане... след което гарантирано няма други срещи. Поне не и на този свят.

Любов - това е да отдадеш другиму най-хубавото и най-светлото, което съществува в тебе.


Тема Re: Да се сбогуваш с близък.нови [re: Фpeди Пyшилkaтa]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано03.10.05 19:32



абсолютно те разбрах от първия път
, това не променя никак мнението ми

The One You Love To Hate


Тема Re: Да се сбогуваш с близък.нови [re: the_dude_78™]  
Автор Фpeди Пyшилkaтa (отровна мъгла)
Публикувано03.10.05 19:40



Просто не разполагаш с цялата информация, която трябва да се вземе под внимание за да можеш да си позволиш да съдиш. В клуба има само един човек, който разполага с нужната информация за да може да съди, но макар и да е на линия до момента не е пуснал постинг в темата. И съвсем съзнателно не уточнявам дори пола на въпросния клубар/ка.

Любов - това е да отдадеш другиму най-хубавото и най-светлото, което съществува в тебе.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.