Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Бързо свършване на задна?!нови  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано11.09.05 01:40



Напоследък все повече се дразня сам на себе си. Правя секс, ама не ме кефи да правя секса за да свърша и да си легна. Правя секс заради желанието за секса, да го правя дълго. С часове, ако може Всякакви пози изкарвам без проблем по много време. Обаче стане ли позата на задна и ми трябва точно 1-2 минути и съм край. Опитвам да мисля за какво ли не, да правя какво ли не, ама не мога да се отърва... Някакви съвети?

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Какво точно те притеснява?нови [re: KlD]  
Автор TPECKATA (пламтящ)
Публикувано11.09.05 01:45



Очевидно по някаква причина много ти харесва точно тази поза...
Иначе може да опиташ с по-плътен презерватив...
А "извити лъжички" (двамата легнали настрани мадамата с гръб към теб, едната ти ръка между гърдите й и се извивате назад колкото можете) със същия ефект ли е?

This is the channel I am dialed into,
I already know you ... are dialed in too.


Тема Re: Бързо свършване на задна?!нови [re: KlD]  
Автор remember the days (when)
Публикувано11.09.05 04:18



Според мен, ако размерите ви си пасват добре, причината ще да е само на ментална основа.
Какъв съвет да дам и аз незнам:)
Може би трябва да я караш по-леко на задна, да се опиташ да притъпиш и добре да смажеш триенето:)
Или пък обратно, да забързаваш до максимум, при мен поне има един такъв момент, при по-бързи тласъци, се забавя изпразването.



Тема Re: Какво точно те притеснява?нови [re: TPECKATA]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано12.09.05 21:25



Ммм, както и да го пробвам ефекта си е един и същ. А не съм супер привърженик на позата, освен ако подсъзнанието ми не ми диктува друго

Тази втората не ми е от най-удобните. Нямам идея защо, но някак си не се получава добре. Въпреки всичко не, няма същия ефект. Там всичко си е нормално контролируемо от мен

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Бързо свършване на задна?!нови [re: remember the days]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано12.09.05 21:26



Всъщност ефекта се забелязва при два различни индивида и най-кофтито е, че и двете почват да се възползват от това и започвам да си търся различни причини да отказвам, ама все по-рядко минават

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Бързо свършване на задна?!нови [re: mnogo malka duPka]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано12.09.05 21:27



Позата я правя предимно заради жените. Мен лично не мога да кажа, че ме привлича с нещо повече от коя да е друга поза

Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертетът.


Тема Re: Бързо свършване на задна?!нови [re: KlD]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано12.09.05 21:37



Съветът е да не я ползваш.
Аз я ползвам точно, за да свършвам. В другите пози става мъчение чакането на т'ва пусто свършване. Не можеш ли да се контролираш?! Аз в зависимост от техниката, скоростта и нагласата свършвам в тази поза в доста широк диапазон от време. Пробвай там, няма начин да не стане.


---
In Neci Renascor Integer

Редактирано от Ocoroвeц на 12.09.05 21:38.



Тема Re: Бързо свършване на задна?!нови [re: KlD]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано12.09.05 23:09



Ако стигаш до дъното - не го удряй с члена. Това възбужда и те свършва по-бързо.
При определена дълбочина на проникване влагалището се разширява и дразненето е по-слабо. опитай да се движиш в този диапазон.

друг начин е да си разсейваш мисълта. намираш по гърба й нещо за зяпане - бенка, пъпка, косъм, черна точка и почваш да мислиш само за това докато клатиш. само внимавай да не прекалиш и да не вземе да ти спадне

Много отговори са



Тема Re: Бързо свършване на задна?!нови [re: KlD]  
Автор remember the days (when)
Публикувано13.09.05 02:23



Не мога ти хвана мисълта:)
В смисъл, че те търсят, щото бързо ги свършваш на задна ли:)
Е, ако е така, къв е проблема:) Нали са доволни и те и ти.



Тема Re: Бързо свършване на задна?!нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор remember the days (when)
Публикувано13.09.05 02:35



друг начин е да си разсейваш мисълта. намираш по гърба й нещо за зяпане - бенка, пъпка, косъм, черна точка и почваш да мислиш само за това докато клатиш. само внимавай да не прекалиш и да не вземе да ти спадне

Е, то това е най-класическия метод, ама тва е за единични случаи, иначе къде отива удоволстието, ако ще трябва всеки път да се чукаш само за да не се изложиш пред жената...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.