Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема семенови  
Автор eyeless (болка)
Публикувано19.09.05 22:45



Малко ми е странно да пиша тази тема но според вас гадно ли е човек да поглъща собствената си сперма след самозадоволяване? Защото са ми казвали, но аз не вярвам - според мен е отвратително. Според вас нормално ли е?



Тема Re: семенови [re: eyeless]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано19.09.05 22:50



А според мен понеже количеството е малко,вземи,че го събери от няколко пъти и чааак тогава го изпий Да ти е сладко!
Нищо,което не си познал не можеш да обсъждаш така,както ако си

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: семенови [re: eyeless]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано19.09.05 23:08



а гадно ли е партньорката ти да го прави и след това да я целуваш?????

кое му е отвратителното след като искаш нещо от някой трябва и ти да си готов да го направиш



Тема Re: семенови [re: eyeless]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано20.09.05 17:35



Не, никак не е гадно, често го правя, дажи бих казал че съм се пристрастил вече, защото ако не си сръбна от моето като свърша после имам неприятното усещане на незадоволенсто или че нещо ми липсва.



Тема Нали?нови [re: zlodeika]  
Автор eyeless (болка)
Публикувано21.09.05 09:30



А пък според мен, количеството никак не е малко; явн отвоите мъже на са годни. Щом си мечтаеш за големи количества, решение има!
Повярвай ми.
И не се стеснявай да си казваш желанията направо - няма защо да прикриваш, мъжете обичат жените да гълтат.
И пожелавам ти следващия път ОБИЛНИ количества!



Тема Re: Нали?нови [re: eyeless]  
Автор Taleiran ()
Публикувано21.09.05 15:21



много си зле! кво значи годни или негодни? ако годността се мери с количеството на еякулата - значи всички мъже са негодни, щото бикът изхвърля сума ти течност...
айде стига детски работи - най-голям ебач е тоя с най-големия хуй и тоя дето се празни в кофа...
простотии...

In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti! Amen!


Тема Re: Нали?нови [re: eyeless]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано21.09.05 16:41



Хахахааааа,годни за какво да са моите мъже?))))Не,че този въпрос подлежи на обсъждане)))

И,много благодаря,аз,за разлика от теб не се храня със семенна течност

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: Нали?нови [re: Taleiran]  
Автор eyeless (болка)
Публикувано21.09.05 16:50



Ох, създадох ти комплекси. Извинявай. Нямах това в предвид, но както и да е.
Хайде сега ми напиши едно отговорче - "Аз нямам комплекси, явно ти имаш". За да е весело.



Тема Re: Нали?нови [re: eyeless]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано21.09.05 16:52



Ехееее,те комплексите се набиват в погледа по въпросите,не по отговорите)))Не са ли ти го казвали сладурче?)))

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: Нали?нови [re: zlodeika]  
Автор eyeless (болка)
Публикувано21.09.05 16:54



Хааааайде следващия път да четеш и да не се изказваш неподготвена. Май не съм писал че се храня със семенна течност, а точно обратното. Ти явно само можеш да пишеш, но не и да четеш.
Колкото до годността на "мъжете" ти не съм и искал да ги обсъждаш, тях ги обсъждай с девствените си приятелки. И да не им забравиш бройката само.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.