Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема spermataнови  
Автор kotka_diva (pogali me)
Публикувано19.09.05 16:35



iskam da popitam predimno mujete, surditeli se ako priatelkata vi ne iska da gulta spermata ? Pitam tova za6toto vchera pravih seks s moja priatel i toi besche tolkova vuzbuden che poiska da mu go blija i v tochno tozi moment mu poteche spermata az reschih da ja glutna obache kato ja opitah na vkus za malko da povurna , tova e tolkova gadno ne6to i se chudq kak nqkoi gultat sperma .



Тема Re: spermataнови [re: kotka_diva]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано19.09.05 16:49



на вкус и на цвет таваришчи нет!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Много важно..нови [re: kotka_diva]  
Автор Чapko (прекраствен)
Публикувано19.09.05 16:52



Никога не съм искал насила някоя да ми гълта ЕЯКУЛАТА!Но която е пробвала,после е завтаряла и на всички им е харесвало!Като не искаш да гълташ-добре!А обичаш ли да те обливат със сперма?



Тема Re: spermataнови [re: kotka_diva]  
Автор Metanoia (I love feet)
Публикувано19.09.05 17:01



Първият път, когато свърших изненадващо в устата на жена (настоящата ми съпруга) тя се задави, защото не я бях предупредил. При вторият опит вече нямаше този проблем. Според мен главният виновник за това нещо е, че не си го очаквала. Освен това наистина спермата може да е неприятна на вкус или на усещане в устата, но има как да се направи да се глътне без да се усеща много-много какво имаш в устата ти или да се оправи вкуса на спермата, но това ще го говорим само ако те интересува.
При положение, че си опитала и че не ти е понесло, обаче, приятеля ти няма причина да се сърди! Не ти харесва и толкова. Поне си опитала и знаеш, че не ти харесва точно неговата сперма (а не нечия друга), защото от сперма до сперма има разлика... както от жена до жена.

Който пее (освен блекметъл) зло не мисли


Тема Re: spermata [re: kotka_diva]  
Автор kotaranko ((хулиганко))
Публикувано20.09.05 01:21



Не ... но си правя изводи ... щом не ще , значи няма вкус ...ееееее .... пак изръсих простотия ....
Няма повече

Няма ме...


Тема Re: spermataнови [re: Metanoia]  
Автор nik1975 (новак)
Публикувано20.09.05 01:22



osven tova ima razlika i kakvo si pravil predi tova,naprimer na men sa mi kazvali che spermata mi ima vkus na vodka,djin ili kakvoto sum pil predi tova,no ako iskash da go napravish zaradi gadjeto si mojesh da ja smesish s shampansko naprimer



Тема Ох....нови [re: kotka_diva]  
Автор чaeнaтa (тиха церемония)
Публикувано20.09.05 06:54



с тази сперма! Изглежда не всяка е вкусна, пък и изглежда, че не всяка жена е непретенциозна какво слага в устата си, а изглежда, че и да бъде е въпрос на усещане!
Да се сърди? Че той всичките ти телесни течности пие?



Тема Re: Ох....нови [re: чaeнaтa]  
Автор kotka_diva (pogali me)
Публикувано20.09.05 09:16



dobre de , kakvo da napravq che nemi haresa , vie muje vzemete sami si opitaite ot spermata i sami si ja gultaite , mn iskam da vidq dali 6te go pravite . Spored men vsi4ko v seksa e pozvoleno ,no puk chak da se gulta sperma misla che tova veche e prekaleno , nie jenite nali ne vi karame da ni gultate ne6to . ;)))



Тема какво нещонови [re: kotka_diva]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.09.05 09:52



да ни карате да гълтаме,което да е ЕКВИАЛЕНТ на спермата(щот са ще ми изтърсиш урина,сигурно),м?Гълтаме всички ваши сокове
аз спермата съм си я опитвал,преливали сме си я уста в уста с девойка
разбира се,вкуса й зависи от -пушиш или не,пил си бира или не,ял си сладко или не,ананасов сок определено дейсвта много добре на вкуса на спермата

knock out yourself


Тема Диваченови [re: kotka_diva]  
Автор DVD ()
Публикувано20.09.05 10:11



аз моята съм си я опитвал и изобщо не мисля че е гадна! Просто малко необичаен вкус... Но на теб като не ти харесва - естествено няма да се насилваш... НИТО СИ ДЛЪЖНА ДА ГЪЛТАШ, НИТО СИ ДЛЪЖНА ДА Я ХАРЕСВАШ!!!

Аз съм твърдо на мнението че ако на жената НАИСТИНА това и харесва - може да го прави (на мен ми е приятно), но ако не иска или не и понася или не и харесва - това че ми е приятно не трябва да се взима под внимание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.