Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Не искам нищо, даже не искамнови  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 00:17



да ви задам този въпрос: Защо мъжете на 40 и кусур години, напускат жените си, женят се за къде, къде по-млади?
Попитах съпруга си, хич не исках да го питам, но го попитах. Той рече:
"Защото съпругите отказват, не желаят секс, ако го правят, то е вял и като по задължение."
Попитах една приятелка, хич не исках да я питам, но и нея попитах. Тя рече:
"Защото са глупаци."
Хич не искам да ви питам, но все пак ще попитам: "Защо така се получава?"

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 00:33



оф, като ГИ направя и като ГО направя ще ти дам автентичен отговор но сега мога само да предположа, защото :
1.причината която е посочил мьжа ти
2.ми все някога партньора ти омрьзва , просто сте се изчерпили, нямате вече общи интереси и т.н.
3.децата вече са достатьчно голями за да го разберат и да не го упрекват, което означава че си е изпьлнил семейните ангажименти и се чувства свободен
4.просто му се иска де бьде отново на 20/ бе то май на всички ни се иска ма.../
5.и др.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 00:50



Защото мъжете са различни от нас и не се привързват по начина, по който го правим ние. Защото жените също усещат, че ги привлича друг мъж, бил той по-млад или не, просто друг. Но са рядко случаите, в които една жена щеси разбие семейството, защото й се приебало, с извинение.Просто имаме други ценностни системи, с което не искам да се карам и сърдя на мъжете.

Не мисля, че е заради секса или нещо друго, просто на някои мъже им 'прищраква" и това е.

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано17.09.05 01:05



Ами.... Да ти кажа... Не знам... Аз съм чувала, че на 50 полудяват... Не знам и да пази господ... Имам приятели, дето на 28-30 решиха, че са от Кришна и зарязаха жените си... Други - пак на 30, се сетиха, че не обичат жените си... Не знам... Аз тези неочаквани обрати засега си ги обяснявам с лудост, независима от възрастта, пък и не ми се мисли повече... И не искам да вярвам, че тази лудост няма признаци отрано...

reality bites


Тема ох,нови [re: sim4o77]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 01:05



от позицията на порастналите деца, мога да ти кажа, че няма такава бира като "сега децата са големи и няма да ме упрекват"

колкото по-голям, за толкова повече неще ще те упреква, само дето може да не ти ги каже, да не дотърчи да ти поиска близалка, пари за колело и няма да ти се разреве, но ще те упрекава и още как, а едно е да те упреква 5-годишния Пешо, защото иска количка и друго е големият Пешо, който вече е зрял човек и не само ти е дете, ами и приятел

втасахме я, щом семейния живот свършва с "порасването на децата"

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Повтарямнови [re: svobodna]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано17.09.05 01:06



за енти път в тоя клуб, че не знам да има разлика между мъже и жени... Може би между хората. Какво те кара да мислиш това, което си написала?

reality bites


Тема Re: Повтарямнови [re: sarah jp]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 01:10



Житейският опит ме кара да напиша това, което съм написала. Не са се навъдили случаи на 50 годишни жени, които зарязват мъжа си най-неочаквано, за да спят с 25-годишен

Около мен в момента обикалят трима такива 50 годишни. А да ти кажа, около прителите ми мъже не ходят жени на възраст на тяхната майка

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: svobodna]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 01:11



Не е само до "прищракването". По-склонна съм да приема отговора на мъж ми.
А, има още нещо - когато са с втората съпруга, не може да ги познаеш - преди половин година, като някакви престаряли философи бъбрят - Оох, къде ти, на стари години, къде сегааа? защоооо?Бе, оставо тая работааа....
А с втората - Само тя да го погледне и той търчи като млад козел, вече нито е стар, нито го мързи...нито пък е престарял философ....
Защо така?

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 01:15



защото след втората знаят, че няма да им се отвори парашута с трета
а жените на зряла възраст хич не правят "вял" секс, това не го приемам за довод изобщо

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема за това си има име:нови [re: вceзнaйka]  
Автор чepи (заета)
Публикувано17.09.05 01:16



криза на средна възраст при някои тя се изразява в развод и повторна женитба с млада булка, други предпочитат да си купят Пежо, трети да си посадят коса на голото теме - хора всякакви




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.