Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ами сега?нови [re: glupcho]  
Автор CлънчoГлeд (сладоледена :)))
Публикувано17.09.05 19:55



Да се развихриш на купонаи аз смятам да направя същото



Тема Re: Ами сега?нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор glupcho (прасковка:))
Публикувано17.09.05 19:56



честно не ми се вихри много, но ще положа усилия
имам някои липси в момента

Влюбена в теб



Тема Re: Ами сега?нови [re: glupcho]  
Автор CлънчoГлeд (сладоледена :)))
Публикувано17.09.05 20:04



Ще се почувстваш по-добре...отивай...и аз ще изпия една чаша вино с усмивка за теб. Приятен купон!!!
Развълнувай вечерта!!!/това пожеленае преди време ме впечатли силно/

Редактирано от CлънчoГлeд на 17.09.05 20:05.



Тема Re: Ами сега?нови [re: CлънчoГлeд]  
Автор glupcho (прасковка:))
Публикувано17.09.05 20:06



То аз винаги се кумя, пък после ми става хубаво. Защото са си хубаво хора.
Но все пак едно мъничко парченце ми лиспва, за да бъда..хм..на черешата. Ох, изпростях май.

Влюбена в теб



Тема Re: Ами сега?нови [re: glupcho]  
Автор лyдa kaлинka ()
Публикувано17.09.05 22:12



Ей, абе що всички се нахвърляте на конКУРенцията, ми тя може хабер да си няма горката за какво иде реч?!
Грешката е нейде другаде чини ми се на мене.



Тема Re: Ами сега?нови [re: Бpeт]  
Автор 3aйчe B Чaшka (MADE IN FRANCE)
Публикувано17.09.05 22:56



бахти кучката дето си,заклевам се.....
тцтц-опазил ме господ от каива като тебе...

Uups-there goes my shirt above my head...oooh my..


Тема Плодче, с дъх на гряхнови [re: glupcho]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано17.09.05 22:56



Представи си следната ситуация /тъй като аз обожавам да ям, ще ти дам пример с храната/
Всеки един красив и нов ден се предлага - разнообразно меню поднесено с финес и чувства... първата утрин бива събуден с игриво езиче, нетърпеливи и шарещи пръсти, търсещи и опипващи.....На втория ден на обяд - го изненадват с покана, на която пише " Чакам те в стая 301, хотел Севън Хилс "... хммм; На третия ден следобед - звъни му тел - леко задъхан и дрезгав глас му казва - мило ваната е пълна и водата изстива... би ли ми помогнал за гърба... Четвъртък вечер - в ролята на домакини, гости, вечеря, смях....в малките часове на нощта всички си тръгват....навсякъде е разхвърлено "Утре ще почисти жената, когато дойде..." - "Дарлингтон искам да пиеш с мен.....А колко й трябва на Саффо? 1 чаша вино........Петък - вечеря навън, дискотека.....пълно разпускане......събота сутрин ...мммммързеливо, мммммммъчително, бавен, сладострастен секс......
Неделя????- хммм всеки път различно...
Еееее, как да повярва моето момче, че само неговата възлюбена е толкова перфектно -идеална???? Нали трябва да се убеди,че свирките в понеделник сутрин не се дължат САМО на сутрешната ерекция; Хммм, колко дами осигуряват терен и измъкват обекта си на желания посред обяд, за да го изчукат най-безцеремонно в хотелска стая? Коя би дръзнела да прекъсне съвещанието на Шефа,за да го прикотка у дома в горещата ароматна вана???
ААА, примера с храната бях започнала с него и се отплеснах....та исках да кажа не може все изтънчена кухня от време на време и нещо постно трябва, за да изпъква разликата.... Временните субекти се появяват и изчезват без да оставят видими следи - едва ли са конкуренция.... Аз вярвам, че жената дирижира секса и тя може да бъде причина за появата или елиминирането на временните явления...Не ограничавам никого, но всеки път давам 100 % от себе си така,че дори да ме няма мисълта за мен да го кара да се усмихва



Тема Re: Плодче, с дъх на гряхнови [re: Saffo]  
Автор glupcho (прасковка:))
Публикувано18.09.05 03:21



Мила ми Сафо, искам и не мога да поправя нищичко казано от теб. Ти си права.
Да, временните субекти се появяват и изчезват без да оставят следи.
Те са хапката хапната набързо.
Но все пак , все пак....уф, как искам да не бях пристрастна!
Но съм !

Влюбена в теб



Тема Re: Плодче, с дъх на гряхнови [re: glupcho]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано18.09.05 08:53



Fast food`ът е вреден - от него се трупат излишни килограми



Тема Как да не забележа...нови [re: glupcho]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано18.09.05 09:03



... че доста си приличаме с теб!
В СЪЩАТА ситуация и аз реагирах така...


Само, че при мене прошката, не е задължително обзързана със запазване на статуквото на връзката.
Прощавам, но се разделям, след като си направя поредната инвентаризация на чувствата и преценя цената на прошката за мен и за другия.
Това разбира се, се отнася до връзки, в които е имало поне някакви чувства.

Във връзките, в които има основно секс, овкусен с някоя друга ловна тръпка или тръпки свързана с мястото, с времето, с конкретния експеримент на ръба на перверзията и други прочие " тръпки" - там не искам вярност, защото и сама не я предлагам!

Най-трудна е дилемата при връзки, които са на ръба между описаните по горе. или пък връзки, в които отношенията са неравнопоставени - единият влага истински чувства, докато за другият нещата се свеждат само до ловна тръпка и почесване на егото...Тогава цената на прошката обикновено я поема на гърба си само този, на когото са изневерили.

И все пак знаеш ли... с годините ми се струва, че дори и тази - платена само от губещия цена не е ПРЕКАЛЕНО голяма, ако в резултат си е научил добре - дадения му житейски урок!

Non nova, sed nove.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.