Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Не искам нищо, даже не искам  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 00:17



да ви задам този въпрос: Защо мъжете на 40 и кусур години, напускат жените си, женят се за къде, къде по-млади?
Попитах съпруга си, хич не исках да го питам, но го попитах. Той рече:
"Защото съпругите отказват, не желаят секс, ако го правят, то е вял и като по задължение."
Попитах една приятелка, хич не исках да я питам, но и нея попитах. Тя рече:
"Защото са глупаци."
Хич не искам да ви питам, но все пак ще попитам: "Защо така се получава?"

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 00:33



оф, като ГИ направя и като ГО направя ще ти дам автентичен отговор но сега мога само да предположа, защото :
1.причината която е посочил мьжа ти
2.ми все някога партньора ти омрьзва , просто сте се изчерпили, нямате вече общи интереси и т.н.
3.децата вече са достатьчно голями за да го разберат и да не го упрекват, което означава че си е изпьлнил семейните ангажименти и се чувства свободен
4.просто му се иска де бьде отново на 20/ бе то май на всички ни се иска ма.../
5.и др.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 00:50



Защото мъжете са различни от нас и не се привързват по начина, по който го правим ние. Защото жените също усещат, че ги привлича друг мъж, бил той по-млад или не, просто друг. Но са рядко случаите, в които една жена щеси разбие семейството, защото й се приебало, с извинение.Просто имаме други ценностни системи, с което не искам да се карам и сърдя на мъжете.

Не мисля, че е заради секса или нещо друго, просто на някои мъже им 'прищраква" и това е.

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано17.09.05 01:05



Ами.... Да ти кажа... Не знам... Аз съм чувала, че на 50 полудяват... Не знам и да пази господ... Имам приятели, дето на 28-30 решиха, че са от Кришна и зарязаха жените си... Други - пак на 30, се сетиха, че не обичат жените си... Не знам... Аз тези неочаквани обрати засега си ги обяснявам с лудост, независима от възрастта, пък и не ми се мисли повече... И не искам да вярвам, че тази лудост няма признаци отрано...

reality bites


Тема ох,нови [re: sim4o77]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 01:05



от позицията на порастналите деца, мога да ти кажа, че няма такава бира като "сега децата са големи и няма да ме упрекват"

колкото по-голям, за толкова повече неще ще те упреква, само дето може да не ти ги каже, да не дотърчи да ти поиска близалка, пари за колело и няма да ти се разреве, но ще те упрекава и още как, а едно е да те упреква 5-годишния Пешо, защото иска количка и друго е големият Пешо, който вече е зрял човек и не само ти е дете, ами и приятел

втасахме я, щом семейния живот свършва с "порасването на децата"

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Повтарямнови [re: svobodna]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано17.09.05 01:06



за енти път в тоя клуб, че не знам да има разлика между мъже и жени... Може би между хората. Какво те кара да мислиш това, което си написала?

reality bites


Тема Re: Повтарямнови [re: sarah jp]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 01:10



Житейският опит ме кара да напиша това, което съм написала. Не са се навъдили случаи на 50 годишни жени, които зарязват мъжа си най-неочаквано, за да спят с 25-годишен

Около мен в момента обикалят трима такива 50 годишни. А да ти кажа, около прителите ми мъже не ходят жени на възраст на тяхната майка

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: svobodna]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 01:11



Не е само до "прищракването". По-склонна съм да приема отговора на мъж ми.
А, има още нещо - когато са с втората съпруга, не може да ги познаеш - преди половин година, като някакви престаряли философи бъбрят - Оох, къде ти, на стари години, къде сегааа? защоооо?Бе, оставо тая работааа....
А с втората - Само тя да го погледне и той търчи като млад козел, вече нито е стар, нито го мързи...нито пък е престарял философ....
Защо така?

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 01:15



защото след втората знаят, че няма да им се отвори парашута с трета
а жените на зряла възраст хич не правят "вял" секс, това не го приемам за довод изобщо

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема за това си има име:нови [re: вceзнaйka]  
Автор чepи (заета)
Публикувано17.09.05 01:16



криза на средна възраст при някои тя се изразява в развод и повторна женитба с млада булка, други предпочитат да си купят Пежо, трети да си посадят коса на голото теме - хора всякакви



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: sarah jp]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 01:21



Е и аз не знам, затова въпреки че не исках да питам, попитах.
Има много причини за "лудостта" на мъжете, но все пак си мисля, че основната причина е липсата на сексуален живот в семейството.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: svobodna]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 01:23



зависи с кой ??????



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: svobodna]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 01:24



Балженни са вярващите (това за мижавия секс)- има и такива, имааааа, имаааа. Както жени, така и мъже.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: за това си има име:нови [re: чepи]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 01:29



Пежото и посаждането на коса го разбирам, това могат да го постигнат и със старата си съпруга, ама нещо не ми се връзва младата булка.
Така се получава - млада булка, купуване на ново Пежо и посаждане на много коса...

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 01:31



е, не че съм правила секс със жена на средна възраст, какво ли разбирам аз
все пак си мисля, че ако сексът не върви, това е поправимо

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: svobodna]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 01:36



Тооо, това да не ти е кола...вкараш я в сервиза и ти я връщат, почти като нова.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано17.09.05 01:37



А дали не е персонална лудост?
Липсата на секс подлудява, това е ясно. Ама дали чак дотам? Не мисля.

reality bites


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 01:38



леле колко си права



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: sarah jp]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 01:48



Ууухаааа и още как! липсата му води до "лудост" неописана. И когато съзрят грешката си, път за връщане...няма никакъв път.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Manekena (Обича да обича)
Публикувано17.09.05 01:48



Дори не знаеш колко си права!

Живей както можеш, ако не можеш както искаш !


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: sim4o77]  
Автор Heaндepтaлeцa Джo (?!?)
Публикувано17.09.05 01:54



В отговор на:

4.просто му се иска де бьде отново на 20/ бе то май на всички ни се иска ма.../



май това е основното...

Когато боговете говорят, ония с фактите никакви ги няма.

Тема И не само ...нови [re: вceзнaйka]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано17.09.05 01:59



... липсата на секс (редовен, разтърсващ) води до т.нар. тук подлудяване. Отношенията между двамата, ако не са изкрейзили почти до кресчендо (така ли се пише) ... едва ли наличието на любовница (мъркаща и глезеща го) би довело до обрат!!! Малцина са тези,които ще хукнат през глава подир млада фустичка! Просто ей така ... Познавам мъже на тази възраст и съм си бъбрила по въпроса с тях.
А и нещо много характерно съм забелязала (най вече в нета): такива мъже се представят почти еднотипно: Аз съм на 40+, женен!!! Второто е като етикет!!! На въпроса ми: Защо? - само един досега ми отговори искренно - да е ясно, че не ставаме за сериозна връзка! От ясно по ясно!

Имам и друго какво да кажа по въпроса от личен опит, но е много лично!

Така че, друже, нещо не съм съгласна с повечето от вас!





Тема Re: Повтарямнови [re: svobodna]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано17.09.05 02:09



Не го вярвам това, и дано никога не го повярвам... Хората са си хора... Или може би аз ги преценявам по някакви всеобщи мои критерии, но не ми се е случвало НИТО ВЕДНЪЖ в живота някой мой близък да постъпи така, че да се наложи, като не мога да си обясня постъпката му, да извикам мистър пропър - и той да ме улесни - той е различен от тебе, щото си жена, а той е мъж..., значи прощавам... или поне разбирам... Да бе...

reality bites


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано17.09.05 02:12



И при мене липсата на секс е водила точно до лудост, и съм го казвала в клуба, ма май тогава никой не ми повярва... И все пак... Лудостта минава... А черното си е черно и бялото - бяло... Поне за мен. Въобще - обичам рационалните хора

reality bites


Тема Re: Повтарямнови [re: sarah jp]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 02:14



ne sum kazala,che proshtavam ili che moi blizki sa nameseni :)
niamam mnogo blizki nad 30

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: sim4o77]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 02:16



niama kola, koiato da ne bila na serviz ili da e bila samo vednuzh :)
sus choveshkite otnoshenia e drugo

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Повтарямнови [re: svobodna]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано17.09.05 02:18



добре де, ти обясни защо смяташ, че мъжете са различни от жените... всеки мъж и всяка жена може да полудее, такава е реалността според мен. и въобще не е смешно...

reality bites

Редактирано от sarah jp на 17.09.05 02:50.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: svobodna]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 02:25



бе хората като се изчерпат поправия нема
има само взаимна поносимост, но някой не могат и кьсат синджира



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: sim4o77]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 03:49



togava triabva da napraviat taka,che da ne se 'izcherpiat"

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Повтарямнови [re: sarah jp]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 03:51



Vseki mozhe da poludee, no nai-chesto muzhete poludiavat dotam,che da si legnat s niakoia 20 godini po-malka i da si zarezhat semeistvoto.

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: svobodna]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 04:21



според мен изчерпването е неизбежно , а че трябва си права но.....



Тема Re: Повтарямнови [re: svobodna]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 04:23



права си

но според мен важи и за жените



Тема Re: Повтарямнови [re: sim4o77]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 04:29



dobre, nameri mi edin muzh, zariazan ot zhena si zaradi 25-godini po mlad lubovnik, i shte poluchish virtualna svirka

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема mi...нови [re: sim4o77]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 04:30



za kakvo se subirat horata, kato shte se izcherpiat? :)

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: sarah jp]  
Автор High Carbon Steel (1.1%)
Публикувано17.09.05 08:16



Мога да ти кажа аз защо се разведох и повярвай ми - няма нищо общо с изброените от теб причини а като се замислям честно казано и двамата сме вървяли в тази посока. А бе не ми се разказва и не ми се припомнят подробности - гадно си беше и нямах особен избор в ситуацията, в която бях поставен. Поне така чувствам нещата аз.

*Гнусотник, беснеещ, трупогризец, дупелюбец, войнствуващ*


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор dalya_night ()
Публикувано17.09.05 08:28



Не защитавам и не упреквам нито един от двата пола. Цивилизацията е измислила правила, които ограничават, рамки слагат и огради строят пред поведението на индивида. Бракът е едно от тези правила , наред със стотици други обществени норми и очаквания.
Много сме цивилизирани и много сме културни и образовани и ги разбираме нещата, но времето върви и спирачките не издържат, феродото се изтрива , досадата и тинята от ежедневието ти полират мозъка, по зададеният от теб въпрос се въртиш в кръг като впрегната кранта на харман, работа/пари/ в къщи/ децата/ семейството/ работа/ пари/....
Накрая какво става: на едни им писва и правят възстание-всеки по свой си начин-тих метеж /изневяра/, или просто революция-/разбиване изцяло на досегашното/...трети си живеят с хомота и само глухия тътен вътре показва, че нещо ферментира, четвърти са намерили своето равновесие и са неподвластни като двойка на времето /те са най-редки/...

Изобщо не коментирам дали това е правилно, и дали промяната води до нещо ново, и изброеното от мен съдържа в себе си изброените от теб причини...
Допълнителен стимул към всичко това и катализиращ ефект има процесите на разпад и обезценяване в цялото ни общество и неспазване на обществения договор...

Изпих си чая, сега що ли си не легна...




Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор druziLa* (sysredoto4ena)
Публикувано17.09.05 09:00



Радой си го е казал: "Мине ли петдесетака мъжът става друг,само за любовник,но не и за съпруг"
Според мен самотата кара хората да се разделят.Когато и мъжът и жената са погълнати от своите си работи-кариери,пари,липса на време и т.н.и се случи така,че в един момент някой ти обърне по-специално внимание ,се хващаш за него като удавник за сламка.Изведнъж започваш да се чувстваш значим и оценен.Поглеждаш през розови очила на живота и ти се иска да летиш,докато не паднеш,макар и късно, на земята и разбереш,че това е поредната заблуда.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор лyдa kaлинka ()
Публикувано17.09.05 09:05



Права си че се случва повече на мъжете.
Вероятно е някакъв вид страх от остаряване...

Не че при жените го няма, но се изразява по друг начин.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано17.09.05 10:05



Четох темата, всеки е добавил по нещо към картинката. Истина е, като се натрупат повечко годинки брачен живот, шарките поизбеляват. Често най-избелялата и протъркана шарка е точно тази на сексуалния живот. Истина е, с напредването на възрастта повечето хора се стряскат повече или по-малко и се опитват да се вкопчат в отиващата си младост. И ако не открият извора в себе си, търсят прилив на свежест и енергия отвън.
Въпросът е, че всичко това се отнася и за двата пола. И на мъжете, и на жените може да им омръзне половинката. И мъжете, и жените може да не получават сексуална взаимност у дома. И мъжете, и жените остаряват ... и това ги стресира. Но ако се огледаме около нас, ще видим, че почти никога не се случва жена да се разведе по тези причини и да започне връзка (или създаде семейство) с по-млад мъж. А мъжете го правят достатъчно често ...
Защо реагираме по различен начин? Още повече, че нали уж мъжете са тия, които са склонни на неангажиращи връзки, а жените се били влюбвали всеки път ... пък сега изведнъж ...? Защо така?
Една от причините според мен е, че всъщност мъжете много повече от жените се плашат от настъпването на старостта. Не ме бийте, обаче е доказвано многократно, че те са по-суетни въпреки, че на пръв поглед изглежда обратното. Освен това, като почнат да получават "телеграмите от дядо Господ", те осъзнават, че скоро няма да бъдат толкова всеможещи, че постепенно почват да губят контрол над живота си и не зависи от тях да го възстановят ... че им предстои един ден да изгубят потентността си ... Как да не се паникьосаш и да не поискаш да вземеш колкото може по-бързо максимума? Как да не се изкушиш да зарежеш старото другарче и да отидеш при нимфата, която боготвори (може би) посребрените ти слепоочия? Още повече, аз самата от опит мога да кажа, че дори най-обикновеното общуване с по-млади хора по някакъв начин ти прелива енергия и младост ... а какво остава, когато има любов ... когато ТЯ те харесва и следователно има още хляб в теб?
Не искам да кажа, че жените не преживяват такъв преход, но те като че ли не са толкова склонни да се плашат от загубата на контрол. Обикновено в този период като стожери на семейството те са ангажирани със сватби, абитуриенски, новобрански, внуци ... това донякъде отвлича вниманието и помага да остарееш по-спокойно. И дори да се случи подобна любовна история, жената трудно ще я приеме като достатъчно основание да събори граденото дотук. Защото тя е надарена със способността да разбира, така както мъжът е надарен със способността да действа.

Луда съм по него.


Тема защото...нови [re: вceзнaйka]  
Автор angela_hell (немирна)
Публикувано17.09.05 10:28



защото се страхуват от Смъртта;

и от Остаряването (и не смеят да си го признаят);
защото искат да върнат времето, понеже не умеят да приемат хода на Живота с достолепие;
защото е по-лесно да впечатлиш жена-дете без опит;
защото жените на неговата възраст вече не се интересуват от историите му;
защото близостта на млада плът и наивно-романтична млада душа му връща усещане за удоволствията от живота, както и възможност да се покаже като по-опитен и оправен...
...

бих казала, че има и жени, макар по-малко, които на 40-50 постигат "разцвета на силите си" и обръщат семейния живот с конците навън...

не е само до секс.

но не намирам нищо лошо в това, човек е свободен да си избира връзки с тези, които му попълват празнотите в живота

Разбирането и любовта към другите започват с разбиране и любов към себе си


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: _Sheherezada_]  
Автор лyдa kaлинka ()
Публикувано17.09.05 10:33



Не знам защо, но този въпрос ме навежда към една асоциация. При растенията например има подобна закономерност - поставени в кофти условия, или пък към края на живота си, те започват неистово да плодоносят. Като за последно!
Дали причината не е подобна? Ако анализираме, използвайки символиката, мъжът е който дава, а жената - приема и отглежда в утробата си. Репродуктивната възраст и при двамата е към своя край. Тогава какво?
Търсене на нов вариант, подсъзнателно разбира се...
Възрастен мъж с млада жена - става, обаче обратното някак не се връзва.



Тема Re: mi...нови [re: svobodna]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 11:26



Няма изчерпване, има нежелание. Нежеланието е***а семейството.
Секса не се поправя, а на човека, трябва да му се дръпне як ремонт, и ако след ремонта пак не ще да припали...другият човек отива при кого?

I like to move it move it MOVE

Редактирано от вceзнaйka на 17.09.05 11:26.



Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: ШEПOT™]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 11:37



пак до любовниците опряхме. Не става въпрос за любовници, тцъ.
В едно семейство, какво трябва да има? Трябва да има секс и партньорство - партньорство в секса, и партньорство в ежедневието. едното без другото не може, как беше? В диалектическа връзка са, нали така?

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Coнaтa (Апасионата)
Публикувано17.09.05 11:44



Почти не познавам мъже, които на 40 и кусур да напускат жените и да се женят за млади момичета.
Но познавам един куп, които имат (млади) любовници.
Защо ли?
"Защото и аз имам нужда от своето щастие."

Why don't you take me for a little while? Singing me songs, you know, will make me cry!


Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: вceзнaйka]  
Автор Metanoia (непознат)
Публикувано17.09.05 11:45



Трябва да има секс и партньорство - партньорство в секса, и партньорство в ежедневието. едното без другото не може, как беше?
Като мисъл това ми хареса много. Както и цялото първо мнение.

Мъжете на 50 наистина страдат от кризата на средната възраст, защото имат усещането, че са погребали живота си, искат нещо ново, нещо различно... искат да живеят преди да станат дядковци с бастуни, на които не им става. И когато жена им 10-15 години преди това е считала, че достатъчно условие да задържиш мъжа си е да му родиш деца и да му переш чорапите...
Секса със съпругата не е основната причина, определено. Причина е чисто физиологична (учи се в първи курс по психология), но ако няма какво да тушира депресивните мисли на мъжа и ако той среща вкъщи само жена, която я е прихванала другата "вълна" - да бъде майка и да НЕ бъде съпруга... няма по-логично нещо от това да й тегли една майна... въпреки че едва ли това е най-правилното решение, гледано отстрани.

Който пее (освен блекметъл) зло не мисли


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано17.09.05 11:49



Криза на 40-те и в двата пола.

Апетитното агнешко, винаги е будило интерес, носещо младостта, с която по-улегналите вече "младежи и девойки" са се разделили.

Загуба на интерес или непоносимост (живеещи по задължение) към половинката, сиво ежедневие и до болка познати гънки, не добър вече вид и превръщането на хубавата жена в лелка, избиваща нервите си в готвене и чистене у дома

Липсата на "личен живот" и хоби, на хубави мигове и умопомрачаващи задължения, неразбиране и мрънкащи създания до тях водят до същото.

Изключвам глупците, които искат да почешат егото си с младо "блонди" и по този начин да докажат мъжествеността си между краката, щото в горната им глава или я няма или

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема za Simcho,otnosno svirkataнови [re: svobodna]  
Автор nik1975 (непознат )
Публикувано17.09.05 11:56



az imam vruzka s takava jena!
Simcho da kajesh posle dali e bila hubava svirkata,zastoto takava virtualna,dosega ne sa mi pravili



Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: Metanoia]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано17.09.05 12:02



За съжаление, жените трябва да вземат инициативата в свои ръце, за да бъдат интересни и желани: отгледали вече децата от майки да станат любовници (за тез дето са загубили тази си функция), да имат дух, да уравновесят нервите си, да се съобразят с мъжа до тях, да го коткат, да се поддържат в добра форма, да правят перфектен секс, да създават приятни и разнообразни, с елементи на изненада мигчета

И всичко това в името на Негово величество Мъжа - господар
Е, има и мъже дето кво ли не правят за своите мили сладурани, но те ... никога не са напускали най-старата професия и не знаят що е да въртиш къща ... абе, за сметка на едно - друго: няма угодия. Важно е да намериш своя път на щастието ... начини много ... избор личен ...

п.п. Не е ли по-лесно да си гепиш любовник ? - сичко ще е интересно, нищо че пооделно, ще сме пълни със стари неща, но нови един за друг.

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: вceзнaйka]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано17.09.05 14:05



Трябва да има секс и партньорство - партньорство в секса, и партньорство в ежедневието. едното без другото не може, как беше? В диалектическа връзка са, нали така?


ТОчно така!!! Нали и аз това казвам! Едно семейство се разпада точно поради липсата на ПАРТНЬОРСТВО!!! А не защото на обезпокоения от напредващата възраст мъж(жена) му се иска да се доказва!!! (макар, че има и подопни комплексарщини и от двата пола) Пък и човек може да се доказва, в тази посока, и без да разрушава семейството си, нали?

Та мисълта ми бе, че не е масово явление, а по-скоро изключение, мъжете над 40 г. да напускат съпругите си, заради по-млади булки! Ако го правят пък причините са в ПАРТНЬОРСТВОТО т.е. в липсата му.




Редактирано от ШEПOT™ на 17.09.05 14:07.



Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: ШEПOT™]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 14:23



Не съм съгласна само с последното...напротив, мъжете имат партньорството на съпругата си, но другото го няма - партньорството в секса.
И да продължа - взимат си млада булка, защото намират партньорство в секса, нооооооо, партньорството в ежедневието липсва (или младата булка започва да мрънка и да иска повече и повече (ту пералня, ту голяма къща, ту хладилник, мам от най-големите и т.н. или му се качи на главата - изцицва му всичките пари...) и какво се получава? трета млада булка? едва ли...

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: вceзнaйka]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано17.09.05 14:30



Явно е че по принцип сме на едно мнение. Но познатите и опита ни е различен - и от там различните ни позиции.

ПП темата ти ми разчопли стара рана (но комент)!





Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: ШEПOT™]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 14:34



Прости.Не съм искала да те натъжавам. Прости.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: вceзнaйka]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано17.09.05 14:45



Мила ми всезнайки - не го приемам лично! Всеки си има право на мнение и позиция! Хубав ден!





Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: ШEПOT™]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 14:52



Бе натъжавам, когато другите са тъжни. Както моят мъж ми натяква понякога: Мен ме ядосват, теб те боли глава.... Приятен да е.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: _Sheherezada_]  
Автор Killy-Man Jarro (Висок)
Публикувано17.09.05 14:57



Донякъде си права, но мисля, че има и друго. Самото ни общество е наложило някакъв стереотип и една връзка между млада жена и по-възрастен мъж се приема като нещо нормално, докато обратното - не. Оттук, според мене много жени не го правят, защото се страхуват "какво ще кажат хората".

По-сериозната причина обикновено е, тази, че по-възрастният в двойката обикновено е по-добре обезпечен финансово и в огромния процент от случаите това е мъжът, така че това до голяма степен обяснява защо мъжете го правят по-често - ами защото могат да си го позволят. В този смисъл, практиката, според която в 99% от случаите съдът при развод присъжда децата на майката, на практика и окачва на врата такова тежко бреме, което тя трудно би могла да понесе сама, пък и за млад любовник да се грижи.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Oбъpkвaция (100%)
Публикувано17.09.05 15:02



Според мен причината за това явление не е нито вялия секс, нито, че са глупаци, а завишения ни стандарт на живот...разбирайте го във всякакъв смисъл, предимно от финансова гледна точка. Към раздяла със съпругата си, може да прибегне само тоя мъж, който е добре финансово обезпечен.....и след като е обезпечен, той има големите възможности да контактува с по-голям кръг от хора, в това число по-млади жени, те пък им дават крила, самочувствие, разнообразие....не ги карат да изхвърлят кофата, щото си нямат обща кофа/примерно казвам и мн. др./, с тях се чувстват свободни, а това най-много тормози един мъж - да бъде зависим за него е "УЖАС"

Не питай старило, а Патило!


Тема Re: Хайде сега заменинови [re: Killy-Man Jarro]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 15:02



млад любовник с млад съпруг, стигаааа с тия любовници. Вече ще се наричат "семейни приятели" да ви е ясно! или просто "приятели". Ама ха!

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Oбъpkвaция]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 15:10



МММммУУУУххххАААААА, да имаш много здраве от мен.
Един семеен мъж, който е обезпечен сексуално в дома си, който е и парично обезпечен, защо му е да общува с по-млади - какво могат да му дадат? Нищо!
С гола любов не се живее, мисля си аз. Младите нищо няма да му дадат, а ще му вземат цялата парична обезпеченост, като му стъпят на вратлето.
Тъй че, обезпечавайте се семейно сексуално и грижи няма да имате.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Killy-Man Jarro]  
Автор Oбъpkвaция (100%)
Публикувано17.09.05 15:15



Напълно съм съгласна с теб, явно, когато съм писала и ти си писал в тоя момент, защото не те бях прочела....само не съм съгласна, с това, че жените се съобразяват какво ще кажат хората, а мъжете - не, според мен и двата пола еднакво се оглеждат за мнението на околните...

Не питай старило, а Патило!


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Oбъpkвaция (100%)
Публикувано17.09.05 15:24



Лелелеле много си се ядосала, не дей така!!!

Един семеен мъж, който е обезпечен сексуално в дома си, който е и парично обезпечен, защо му е да общува с по-млади - какво могат да му дадат? Нищо!

нищо, ама друг път, тръпка ще му дадат, разнообразие, повдига им се самочувствието....и аз смятам, че една жена добре обезпечена и независима финансово от съпруга си ще го напусне , заради по млад мъж, но мъжете са от друго тесто....

Не питай старило, а Патило!


Тема Re: za Simcho,otnosno svirkataнови [re: nik1975]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 15:33



ААА ще се похваля иначе как ???

То все едно да сьм хранал риба и да не се пахвалиш, че по добре да не сьм хващал



Тема Re: Повтарямнови [re: svobodna]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 15:35



ей сега пускам тьрсачката

много ми е любитно такова нещо не са правили

ма нали не боли!!!!



Тема Re: mi...нови [re: svobodna]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 15:40



За да се ..... оф доста е сложно не ми се пише толкова

Бе всичко е до време

всяко чудо за 3 дни



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Killy-Man Jarro]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано17.09.05 15:45



Да, прав си. Благодаря ти за помощта, това също често влияе. Макар че тези стереотипи все повече се разбълникват ...

Луда съм по него.


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Oбъpkвaция]  
Автор Metanoia (I love feet)
Публикувано17.09.05 15:46



и аз смятам, че една жена добре обезпечена и независима финансово от съпруга си ще го напусне , заради по млад мъж, но мъжете са от друго тесто....


Надявам се имаш предвид, че НЕ смяташ така, защото в противен случай нямаше изобщо да има семейства с хора над 50. Да не говорим, че по-голямата част от жените си падат по по-възрастни мъже, мъже с престиж, увереност, а не по сексуални играчки. Физиология... какво да го правиш.

Който пее (освен блекметъл) зло не мисли


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Opфeй (Evrydickin)
Публикувано17.09.05 15:47



Прекрасна двойка - бик и крава.
Край тях подскачаха бичета.
Той само нея намотава.
Не се заглежда по п-чета.
Но ето, времето минава.
Тя стана - пуританка-крава.
Отзад престана да му дава.
С езика само...преживява.
Бикът юначен го клатури
и мисли де ли да го тури.
Набара си една телячка.
Бе стройна, надарена, ячка.
Позаразклати си такъма.
Но тази гледка я постресна.
Той каза: - Мууу ще те опъна.
- Нидей бе Бичо, аз съм чесна.
- Какво от туй че си момиче.
- Ела ми! Шъ тъ прайм добиче.
След три дни тя бе вече крава.
Легенди има оттогава.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Metanoia]  
Автор Oбъpkвaция (100%)
Публикувано17.09.05 16:00



Лелелел голяма грешка, благодаря ти за поправката, за малко да погреба всички семейства ......
А това за жените по кого си падат май не си прав. Например на мен ми се е отдавала тая възможност и сега имам даже, / повъзрастен, с възможности.../, но аз не го искам, по ми е приятно с такива дето са ми на акъла, т.е. визирам годините +/-5 те са ми на сърце

Не питай старило, а Патило!

Редактирано от Oбъpkвaция на 17.09.05 16:13.



Тема КРИТИЧЕСКА !!!!!нови [re: вceзнaйka]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 16:09



ПРОСТО ГИ ХВАЩА КРИТИЧЕСКАТА

НО ВСЕКИ Я ПРЕКАРВА ПО РАЗЛИЧЕН НАЧИН

А МЕН ДАЛИ ЩЕ МЕ ХВАНЕ ТОВА СТРАШНО НЕЩО????



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Oбъpkвaция]  
Автор Metanoia (I love feet)
Публикувано17.09.05 16:17



Всъщност може жените на 40+ години да се променят... или просто ти да си различна. Според мен (може и да греша), обикновено жените се падат по малко или повече по-възрастни, докато мъжете по много по-млади... :) Е, аз съм си падал винаги по каки...

Който пее (освен блекметъл) зло не мисли


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Metanoia]  
Автор Oбъpkвaция (100%)
Публикувано17.09.05 16:23



Ето виждаш ли, че и ти си от изключенията, ставаме двама, а дали ще има и други, които ще се разграничат от горенаписаното правило?!

Не питай старило, а Патило!


Тема Re: Върхът си!нови [re: Opфeй]  
Автор druziLa* (sysredoto4ena)
Публикувано17.09.05 16:41







Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Oбъpkвaция]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 17:21



кой аз ли? да съм ядосана?!!! я виж как кротко си хортуваме...

Да бе и той кат изтръпне....точно за два дни. После идва отрезвяването. Някои мъже се връщат при първите си съпруги, ако те (съпругите ги приемат), защото от познатото, старо, уютно местенце по-добро няма, а други мъже....сърбат си попарата, дето са си я надробили и начесто се сещат за познатото, старо и уютно местенце....

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Opфeй]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 17:27



Изводът какъв е
хич не ща да питам
но ще кажа
не остаите бика
на лизание само
карайте на яко ебание
Тута а ла финитааааа

I like to move it move it MOVE


Тема Re: КРИТИЧЕСКА !!!!!нови [re: sim4o77]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 17:31



Нема да се плашиш, при мъжете критическата идва на 30 години и така до 90 години, та и отгоре. Простено ви е, мнооогооо отдавна.

I like to move it move it MOVE


Тема Гавърнови [re: druziLa*]  
Автор Opфeй (Evrydickin)
Публикувано17.09.05 17:36



Прекрасна двойка - той с Друцилка.
Магаре той, а тя кобилка.
Той само нея маломощи.
По цели дни и дълги нощи.
Но ето, времето минава.
Тя стана пуританка - кранта.
Отзад престана да му дава.
и иска се у ресторанта.
Той в крачола го клатури
и мисли де ли да го тури.
Един ден Марко си хареса
една тинейжър-кобилеса.
Бе стройна, надарена, пишна.
С усмивка той я срещна хищна.
Позаразклати си такъма.
Но тази гледка я постресна.
Той каза: - Иъъъъъ шъ тъ опъна.
- Нидей бе Марко, аз съм чесна.
- Е крехка си, какво от туй.
Ела! Да видиш що е ...
Тъй той направи я кобила.
Легенда има за Друцила.



Тема Re: Гавърнови [re: Opфeй]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 17:39



Навеждам глава и дума не продумвам. Друцилка да каже...

I like to move it move it MOVE


Тема Изводнови [re: вceзнaйka]  
Автор Opфeй (Evrydickin)
Публикувано17.09.05 17:42



Пазете вашите бичоци.
С халки захванати, с п-чоци.



Тема Re: Изводнови [re: Opфeй]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 17:51



за П-чоци, за...без халки
със захватка яка
с нежната ръчица...



I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано17.09.05 17:54



"Глупаци" - чувал съм хората на село да твърдят че гражданите са ГЛУПАЦИ, защото си държат сополите в джоба и нужниците в къщи - да им мирише...

Обяснението "Защото са глупаци" е напълно аборигенско обяснение и твоята позната много се е изложила..., кажи й никога да не го разправя освен на фризьорката и козметичката си .. но то пък дава една от многото отправни точки за обяснение:

"Мъжете около и над 40 зарязват жените си и се женят за други жени, защото собствените им междувременно са свикнали ги смятат за глупаци или се държат с тях като с глупаци.." Смяташ, че мъжете не забелязват това? И просто си казват в един момент "Добре де, аз наистина ли съм такъв дебил, за какъвто ме смятат вкъщи?"
И така..
Все пак интересно защо обикновено е прието да се считат мъжете, които постъпват така, за глупаци? Безотговорни, жестоки, неблагодарни, не знам какво още - ок, ама глупаци? перке бе джанъм?



Тема Re: КРИТИЧЕСКА !!!!!нови [re: вceзнaйka]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 17:57



ААААААААААААААААААА УЖАСССССС

Колко малко ми остава до това нещо

ма не може да продьлжава до 90- все някога трябва да ми дойде / акьла /



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 17:58



Отде да знам? По нагоре, някъде в началото споделих, че споделям мнението на мъж ми. И оттам нататък все такава линия прокарвам през темата.


I like to move it move it MOVE


Тема Re: Изводнови [re: вceзнaйka]  
Автор Opфeй (Evrydickin)
Публикувано17.09.05 17:59



Нежната ръчица
нежното езиче
понабола ц-ца
блазнят всяко Чиче.

В гащите и мами
дяволът предрешен.
- Изпусни ме само.
И ще бъдеш грешен.



Тема Re: КРИТИЧЕСКА !!!!!нови [re: sim4o77]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 18:04



То, акъла няма нищо общо с критическата - ако го имаш, на 30 постепенно започваш да го загубваш, лека по лека. А, ако го нямаш, миии няма да имаш и на 90 години...Хахахахаахаааа. Майтапчееейййй.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор duhovitka (непознат )
Публикувано17.09.05 18:17



Според някои "от ловна страст"- можели да си го позволят във всякакъв смисъл.ей, не се сърдете предавам чужди думи

Аз си мисля, че просто си умират да бъдат харесвани...не как да е,.......ааааааа мноооооооооогооооо харесвани. Знам ли, сигур е от егото, все се перчат аз туй, аз онуй, па то си е само заради оня му х..

Различни хора, различни решения. Във всеки случай въпросът е важен за всяка жена, все някога ставаме на 40 или 50лелеее не ми се мисли за годинкиуф



Тема Re: КРИТИЧЕСКА !!!!!нови [re: вceзнaйka]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано17.09.05 18:18



на 30 постепенно започваш да го загубваш, лека по лека.

е за това говорех щот обикновенна като го загубиш нали все някога трябва да си го намериш . Ма........ чак на 90 бая ще трябва да почакам май



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: duhovitka]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано17.09.05 18:31



Абе наречете ме комплексар, обаче смятам за съжаление, че в очите на масата жени, мъжете са глупаци, както и да постъпят.

Един приятел казваше, че жените са дълбоко комплексирани, и самият факт, че някой мъж изобщо се занимава с тях, унищожава абсолютно всякакъв авторитет на тоя мъж.. Един вид: "Аз си знам каква съм, и щом тоя се занимава с мен, не може да не е глупак... Ако пък и поживея няколко години с него, виждам го сутрин да се бръсне по потник, чувам го как хърка нощем - значи край с него.."

Много е весело - в сайтовете за запознанства, където си губех времето преди, разни дами желаеха познанство със СЕРИОЗЕН МЪЖ. Пък аз ги ядосвах, като им пишех: Уважаема госпожо, сериозните мъже, първо не си губят времето в нета, и, второ, не се занимават с жени..

Как пък не видях или не чух поне една жена тук или където да било да се изкаже с капчица УВАЖЕНИЕ за някой - който и да е - мъж... Освен ако не е умрял, разбира се..



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор duhovitka (непознат )
Публикувано17.09.05 19:06



Уважението...хм

Когато уважаваш един мъж и през ум не ти минава да погледнеш друг.Сигурно и за мъжете е така, а?

Въпросът е защо мъжете след определена възраст хукват по агънца?!
Това според теб не се ли дължи на неизживяни фантазии.....за мен са комплекси!
Не го приемай като обида, не е. Изобщо не смятам мъжете за глупаци. Твоя приятел явно не е попаднал на жена, а си е играл с лигли ала "кой?тоя ли ..."
И изобщо не е еднозначно-той хърка, а тя да не е излязла от списание докато спи или каквото друго ти хрумне.Никой не е идеален, но се стараем.Не можеш да си едностранчив.Просто явно след определена възраст жената приема, че е остаряла, а мъжа неще....или не приема, но няма избор.....абе като стана на 50 ще ти кажа



Тема Re: Повтарямнови [re: sarah jp]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано17.09.05 19:16



Повтаряш, ама е грешно и от повторението няма да стане по-вярно. Обосноваването обаче ще ми отнеме повече време, отколкото съм склонен да отделя на този толкова очевиден факт - разликите във физиологията, мисленето, ценностната система, възпитанието, уменията и куп други неща. При това нито за миг не съм помислил да слагам жените на второ място.

Говорим все пак за масовия случай, нали? А не изключенията.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор CлънчoГлeд (сладоледена :)))
Публикувано17.09.05 19:17



ще погледна въпроса ти от моята кула...когато моят мъж ще стане на 40 аз ще съм на 35...и ще сме живели заедно повача от 17 години заедновсе си мисля, че точно по това време ще се появи някоя ослепителна девойка на 20-25/максимум/ и ще го накара да се чувства млад и желан...той ще се влюби и ще и бъде благодарен, че му е върнала младостта и тръпката. Знам ли може би това ще е причина да се разведем и аз да се омъжа за някой младок или богат дядоили пък ще го ударя на разврат за да си наваксам пропуснатото ...или ще вляза в манастир...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: duhovitka]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано17.09.05 19:35



Не мога да говоря от името на всички мъже, разбира се, ама статитически доказано ли е, че 40-годишните мъже са луднали непременно по агънца?

И че заради агънцата напускат семействата си...не са пък всичките заклети педофили... още повече че маса жени на средна възраст изглеждат страхотно и изобщо не са по-зле от агънцата..

може би по-младите все още имат желание да разбират света, и затова се опитват да разберат и по-възрастните си гаджета..

МОже би да има пък едно такова разминаване... Мъжете между 20 и 33 или малко нагоре си мислят, че знаят всичко за света, и нищо не може да ги учуди, всичко знаят и за гаджетата си, и гледат на тях малко отвисоко - но по-късно, на 40, да речем, разбират, че не е така и не бива да се държат така..

А пък жените тъкмо на тая около 35-40 годишна възраст, особено ако са пребивавали в семейство, където може да им е било монотонно и скучно, но сигурно, смятат, че знаят всичко за света, въобразяват си, че знаят всичко за партньора си, той им е като на длан, те са в състояние да предугаждат всичките му действия - така си въобразяват поне. Никой не умира от кеф да му кажат "Абе ясен си ми"

И ето ви според мен причината 40 годишни да търсят по-скоро връзка с 10-15 години по-млади от тях жени.. Те просто изненадващо добре се разбират..

Защото имам позната, която е на 40, и изглежда страхотно, а пък мъжа и, малко по възрастен от нея, общо взето се кани да я изостави заради момиче, което й отстъпва много и по външен вид и сексапил и интелект, но е на 27... Тука едва ли ще става дума за агънце, млада плът и прочие клишенца..



Тема Re: za Simcho,otnosno svirkataнови [re: nik1975]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 20:08



ti imash vruzha sus zhena dva puti po-vuzrastna ot tebe i tia shte si zarezhe semeistvoto, za da zhivee s teb???

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Повтарямнови [re: Sam]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 20:10



da, razlichni sme i tova ne e losho ili dobro, prosto fakt

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор mommo (tyler durdun)
Публикувано17.09.05 20:20



не съм над 40,но си мисля ,че се усеща едно безмислие от дългия съвместен живот,за което лека е младо гаджепълно със страст към живота.имам един братовчед ,чиято майка напусна мъжа си на 45.сякаш не се отнася единствено до мъжете.аз лично съм бил с по възрастни жени,мисля че и те са имали нужда от същото вдъхновение-да презаредят батериите си вече избягвам подобни връзки,след 1-2г радост,започват да се самокомплексират и резултата от връзката се оказва безмислен,но малко грях в напреднала възраст,сигурно стопля кръвта и изпълва мислите с копнежи.........

what is fight club ?


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Like wind (непознат )
Публикувано17.09.05 21:00



Имам познат, който на 47 заряза жена си, като си тръгна само с дрехите на гърба и едно малко куфарче. Остави жилище, кола и ... Беше си намерил любовница около 5 г по млада от жена му, която само като го видеше и изгаряше от желание да му го лапне. Вероятно се е чукала в пъти по-добре от жена му.

Аз бих поставил въпроса така: прав ли е пичът като види че не върви да си тръгне, или да остане за едно много трудно съжителство, а и да крие някакава друга връзка, т.е. да лъже и мами? Мисля че е по добре да си тръгне. Жена му ( бившата вече ) да е мислила когато му е било времето.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Like wind (непознат )
Публикувано17.09.05 21:05



Да-а. Ако в къщи те чака вкусна разнообразна и засищаща вечеря ( обяд и др.), изобщо не би ми било потребно да хапвам смрадливи макдоналдси на околовръсното, или др подобни.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор maira (зелена)
Публикувано17.09.05 21:45



Спомням си, преди време ми попадна едно интервю с 80 годишен господин (вярно, западняк), който се женеше за четвърти път - след развод с жена, с която беше живял примерно 10 години. Новата му жена беше чувствително по млада - на около 50 примерно. И на журналиста той обясняваше нещо от сорта: " Моята предишна съпруга се уморяваше твърде много и вече не искаше нищо - не искаше да пътува, не искаше да пробва нови неща, не искаше нищо да прави сама, искаше да почива и смяташе, че вече е направила всичко необходимо. Това ме побъркваше - аз имам много ентусиазъм и мечти и се нуждаех от някой, с който да ги споделя и който не смята, че всичко вече е свършило."
Перефразирам де, но общо взето ми се видя логична мотивация. Когато хората започнат да се разминават сериозно в темпото и желанията си, и то не само сексуалните... и хоп проблемът е налице.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор maira (зелена)
Публикувано17.09.05 22:03



А в очите на масата мъже, жените какво са? Високо интелегентни, заслужаващи доверие и любов изумителни личности? Давай да се замеряме с клишета! Колко вицове за блондини знаеш? А за брюнети? А за мъже шофьори? А за мъже и змии? ... Правилно, нито един.
.
Номерът е, че някои хора са склонни да смятат другите останали хора за пълни глупаци и това мъж/ жена няма нищо общо. Жокер: питай някоя жена, която е нарекла даден мъж глупак, какво мисли за своя по-добре изглеждаща колежка. Правилно, тя мисли, че и колежката и е глупачка.
А за мъжете е съвсем същото. Какво мисли програмиста за шефа си, който не е програмист? Точно това, което мисли и за секретарката...

Така че моля, не изпадай в поредната крайност...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 23:59



Ще си изкривиш душата, ако кажеш, че аз не съм се изказвала изключително Уважително за мъжете.
Според мен, всяка жена си заслужава мъжът, който има и всеки мъж си заслужава жената, която е намерил....

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано18.09.05 00:11



И че заради агънцата напускат семействата си...не са пък всичките заклети педофили... още повече че маса жени на средна възраст изглеждат страхотно и изобщо не са по-зле от агънцата..

Тъй, тъй, тъй. От името на изглеждащите страхотно жени на средна възраст, ще изпълниме три твой желания...Хвана май златната рибка...

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.09.05 00:11



Заради това, че я/го търпи ли ?



свободна птица


Тема Re: Гавърнови [re: Opфeй]  
Автор druziLa* (sysredoto4ena)
Публикувано18.09.05 11:13



Друцила още е хитреса
държи на Марко ахилеса.
Не го отпуща той да шава
когато требе си му дава.




Тема И то, и другое...нови [re: вceзнaйka]  
Автор TPECKATA (пламтящ)
Публикувано18.09.05 13:53



Поживем - увидим...

Пък има и изключения...
Ако и мъжете, и жените бяхме еднакви, дали нямаше да е по-лесно, но и по-скучно?!

This is the channel I am dialed into,
I already know you ... are dialed in too.


Тема Re: Повтарямнови [re: Sam]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано18.09.05 13:58



И на мен не ми се обяснява дълго, но хората се различават по много неща - пол, гени, възраст, образование, възпитание, произход, ценностна система, зодия, съдба и т.н. И от всичко това за житейската им изява най-малко значение според мен има полът, като се абстрахираме от очевидните външни разлики, разбира се.
А най-малко разбирам разсъждения от типа на: Той е курвар, щото е мъж. Или тя е непостоянна и истерична, защото е жена. Това не е оправдание. Всички имат глави и носят отговорност за постъпките си.

reality bites


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.09.05 14:42



Вярвам ти.. ако съм прозяпал такова уважително мнение, сам съм си виновен.. Склонни сме често да забелязваме това, което ни дразни... /напр. всеки забелязва ромите джебчии, просяци и пр., но редовно прозяпваме ромите, дето ни чистят боклуците/

Имам едно опасение обаче: че близостта/интимната връзка на двама души предразполага към загуба на взаимното уважение, и то често поради недостатъчни усилия както на неуважаващия, така и на неуважавания..

Така че може би не "жените са еди-какви си" и "мъжете са еди-какви си", ами просто в една връзка жените и мъжете се хързулват в някаква роля, ако не внимават - връзката ги прави такива.. А? Какво ще кажете?

Странно, когато те гледат отблизо и при всякакви обстоятелства, изглежда трябва да положиш двойни усилия да запазиш уважението на другия към теб, ама не би... аз поне много пъти съм правил тая грешка..


С това, че всеки си заслужава партньора/партньорката с които е, съм също напълно съгласен.

Питам се, има ли, какви са и оправдани ли са мотивите, поради които човек се обвързва с партньор, за който още при обвързването знае или чувства, че между тях нищо няма да се получи.. И след години си мисли - "Ех, какъв глупак излязох, че се обвързах с тоя/тая.."

Чувал съм ги тия думички, мислил съм ги, а пък за съжаление съм ги и казвал... и нямам оправдание, и свястно обяснение нямам, освен че съм /бил/ глупак, или наивен, пък то не е никакво обяснение...



Тема Вицове и колегиални взаимоотношениянови [re: maira]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.09.05 15:16



Е, сега ще кажеш, че мъжете са изцяло пощадени от вицове.. Като почнем от бай Ганю, Чапаев и Петка, Киркор и Гарабед, Нане и Вуте, Манго и т.н. катаджии, мутри, студенти, войници, политици, шефове и т.н. всичките са за мъже и доста от тях осмиват мъжки черти..

Вицове за блондини няма, очевидно понеже жените нямат към тях специалното отношение, което мъжете имат към жените блондинки - но категории мъже, към които има специално отношения, са почетени с вицове..

Но приемам забележката, сори, разбира се, че е крайност.. бях в тъпа фаза някаква...

Работя от години с жени - и колежки и шефки, от току-що завършили студентки до кандидат-пенсионерки, считам, че са си ок във всяко отношение, не ги разграничавам от мъжете и нямам никакво основание да се изказвам презрително за тях.. Може да съм късметлия просто, не знам, но го казвам, за да се знае, че избягвам да пея в хор "Женииите сааа..."

Пък и външния вид - русото секси маце не е непременно патица - не много отдавна в някакъв офис за една бройка да питам една девойка така - ей, Барби, тук ли е шефката ти? Обаче се оказа, че Барбито е самата шефка, и много бързо се светнах, че има умения, интелект и характер, които не само предизвикват уважение, ами и малко стряскат даже.. и по тоя начин се отървах без време от глупавото клише за блондинката...

така че малко по-долу изказвам едно предположение, че във връзката между двама души, в тоя ограничен кръг, се създава взаимното неуважение и се коват клишетата, които после от задимената кръчма или от фризьорския салон тръгват победоносно по света... Тук говорим за интимната сфера, ама това, което казваш за отношенията между колеги, също е вярно...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Like wind]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.09.05 15:48



Казваш, "беше си намерил", значи си е търсил! Пита се защо е търсил? Тия работи не падат от небето.. И си тръгнал, казваш, с едно куфарче... Ами аз си мисля, че правилно е постъпил, може и глупаво да изглежда, защо да лъготи жена си, пък и другата да разиграва... компенсирал е изчезването си, не изцяло, разбира се, ама поне материално, щом е зарязал всичко и се е изпарил с куфарче, /стига да не е било пълно с пачки в зелено... /

Ама какво ли да прави човек в такава ситуация...

Ако си трае и лъготи жена си:
"неверен подлец, измамник, държи жена си за перачка, а се забавлява навън"

Ако си тръгне:
"Предател, остави я сама, избяга от трудностите, тръгна си подир кефа, мисли с оная си работа, без чувство за отговорност, глупак, ще му вземат парите и ще го зарежат, като омръзне "

Ако даде накъсо гаджето и се върне при жена си:
"Страхливец, путю, разби на момичето живота и се върна в домашния уют, да го перат и гладят и да му готвят първо, второ и трето, поигра си и клекна, като одъртя"

За друг вариант да се сещате?

Знам ли, човек си има сърце и разум и съвест, да седне и да си ги послуша и да си вземе решение.. дюдюканията и ръкоплесканията немат значение..

Още повече, че жените при много по-тежки обстоятелства взимат безкомпромисни решения, изпаряват се даже и без куфарче, ако е нужно, и бая трудности понасят на гърба си... обаче много често им викат "Бравос" и медал за гражданска доблест им връчват... и причината винаги по презумпция е в зарязания, освен ако зарязващата не е достатъчно честна да си каже, че причината е в нея...

Интересно, в повечето случаи, ако мъжа се изпари, казват: Той си напусна семейството.. А за жената казват - тя си напусна мъжа, или даже, тя си изгони мъжа..

Значи, ако се слуша кой какво казва, оправия няма. На казващите може да се каже само, че супата е наистина МНОГО гореща, и трябва да вземат мерки за охлаждането й по известния начин...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.09.05 16:16



абе човеко....!!!!!
погледни в темата на слон "за това обича те ли да ви свър шват на ли це то или не"....
Отговорилите жени, нито една от тях , нито за миг не е останала с убеждението , дали пък не я питат дали тя обича да му свърши на лицето...всичките се разписаха откъм нарисуваната страна, откъм пасивният потърпевш, откъм даващият, позволяващият партньор.....
Какво ти показва това?Че дори в разкрепостената говорилня ГЗС не се срещат описаните от теб смели дръзновени инициативни дамски създания....
За жалост...

р.р.и тази тема е пусната от дама...
Знаеш ли едно мое лично набглюдение до къде доведе?Че в момента в който осъзнаеш, че можеш да постъпваш с околните така както те постъпват с теб- ти ставаш свободен.в този смисъл човек е в състояние да се излекува от ревността.От самотата.От болката на изневярата.От непоносимите компромиси, които е търпял цял живот.
Поставяш себе си в центъра.Оставяш останалите да се въртят като полудяли сателити наоколо.Който му се изкриви орбитата-много му здраве, вселена широка... От къде на къде ще похарча единствения си живот, отслужвайки тъжни литургии потънала в спомени по некой си кур незаменим и общите ми спомени с него?след като ме е подменил и е жив, значи тази логика важи и при мен самата...
Защото като го осъзнаеш, дематериализираш страховете си....
Твоите изброени варианти с кръшналият мъж са верни и болезнени за жената.
Да, но само докато тя чака пасивно да я предпочетат, разберат, изберат.

Тъжно ми е , но виждам как болшинството на собствения ми пол не знае какво да прави със себе си и няма понятие как да обърне палачинката....

Редактирано от dalya_night на 18.09.05 16:28.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано18.09.05 16:28



Може ли да вметна нещо, преди да се избиете по телешки тука?

При мисълта да свърша върху мъжко лице в главата ми изниква една-единствена картинка: сгърчващите ми се и отпускащи се мускули на оная ми работа му захапват носа и сексът се превръща в асфикционен такъв
И къде му е пасивното и потърпевшото на това, че не си се представям в тази роля защото ми става... хм, мъчно и смешно? Не смяташ ли, че от моя гледна точка... не се смей и възмущавай, сериозна съм - това е вид..щадене?

Не се заяждам, ама се изнервям от заключения като настоящите твои.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Бpeт]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.09.05 16:30



Брет, теб те изнервят много неща, които кефят човечеството...
Изобщо не ме интересува механиката, а за захапаният нос-аз поне зъби там нямам...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано18.09.05 16:33



Ареееее, сега и нервачка ме изкара, пък човечеството се кефело. Карай, знаеш, че нямах това предвид. Отивам да си изпиля от мозъка елитарното мислене, соррррииии
И всяка може да има зъби там, ама не никнат по едно и също време



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Бpeт]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.09.05 16:37



в секса елитите са важни докато приключи изборът.
когато вече има избор , и нямаме дрехи, според мен елитарността минава в неплатен отпуск....
разбрах те, и зная какво мислиш и имаш предвид; не знам коя от двете ни е права, но при равни условия аз ще оцелея, а ти -вероятно не-поради философията...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.09.05 16:38



Чекайте малко..
Хм, ами май това е отделна тема - дали една жена я кефи да свършва на лицето на мъж... ами първо е възможно, ако са на 69 и жената е отгоре... въпросът май беше в по-голяма степен отправен към жените, щото няма начин жената свършвайки върху физиономията ми да ме олее до такава степен, до каквато аз бих я поолял.. със съответните щети върху прическа, кувертюрата на хазяйката, портрета на вожда над леглото, тапетите и прочие...
Просто формулировката "свършвам върху" слонът трябваше да замести с "празня се върху" защото май има някаква разлика между уливането на мъжа и жената...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано18.09.05 16:43



Поради може би по-богатия опит зад себе си, дарлинг, в резултат от по-дълго живеене (ау, че съм гаднаааааа)
Не съм дървен философ и ако се репча, то е заради обобщенията, в които не обичам да ме вкарват - както и ти, забелязала съм; не съм лично засегната.
Аре, ритайте си се с Тъпанаря, аз ще погледам



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Бpeт]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.09.05 16:59



с никой няма да се ритам...
и ако ще гледаш, требва да намериш друг жив актьор- да ти прикове вниманието....)
ето ти още филисофия, придобита с по-дълго живеене:
отивам на фризьор, както на всеки 3-4 дена, за да се чувствам добре, за да съм хубава, оръжията трябва да са бляскави и обгрижени...
Че утре като /ако някоя режи да се осуче около мъжете ми-аз да съм на светлинни пред нея....
ако пък случайно ме надбяга-ще съм красива , за новия ловен сезон...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.09.05 17:02



Нищо не ми остава освен да се съглася с тебе, че жените често си изпащат, преди да осъзнаят, че са и са длъжни да са свободни и отговорни...

Вероятно описаните от мен решителни и безкомпромисни жени е трябвало доста да си пострадат тихичко, докато съберат кураж за действие... аз съм могъл само донякъде да проследя пътя им - и затова в описанието излиза, че те ей-така, джаста-праста са си го взели..

Не говоря и за лекомислените, дето правят каквото им хрумне, пък после мислят за последствията, има ги и между жените и между мъжете..

Ама със сравнението ти със слончовия пример за свършването в лицето не съм съвсем съгласен... Сексът да не е канадска борба... Аз съм съгласен, че еманципираните, независими, борбени, напористи и прочее жени в живота искат да са и са такива и в секса, и за последните не казвам колко години имам наблюдения за промяната в тая посока...

Само че никъде не е речено, че за да не изневерява на житейските си принципи, жената непременно трябва да е доминираща и в секса... то си е ок и супер, и на нас мъжете ни харесва, обаче и ролята на пасивна и потърпевша може да крие за жената някакво очарование..

четох го прочее в някакво английско женско списание, където сексолог посъветвал много активна и доминантна в секса но недотам удовлетворена, да опита обратния вариант - да се отпусне и държи малко като "крава" - sic! и тя самата споделя, че това и доставило неочаквано и неподозирано силно удоволствие..

Че какво толкоз .. . Мъжете също приемат някакъв вид пасивни и потърпевши роли в секса.. е, не винаги с "ура" - тука оня ден един младеж леко се жалваше, че приятелката му викала "Събличай ми се по-скоро, да те изпразвам"



Тема Re: Повтарямнови [re: sarah jp]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано18.09.05 17:17



Mislia,che ne razbirash. Nikoi tuk ne e trugnal da tursi opravdanie na horata, koito praviat gluposti. Prosto kazvame,che muzhete i zhenite sa razlichni, a i glupavite im postupki se razlichavat :)

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано18.09.05 17:27





Приятен ти фризьор Аз пък по-късничко ще се отдам на коремните преси щото и аз обичам арсеналът да е в изправност и добре зареден.



Тема защото могатнови [re: вceзнaйka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано18.09.05 17:38



Това го правят много, много, много малко от мъжете на тази възраст. И то само тези, които могат, а не всички, които го искат.

На мен ми дайте лукса, а който иска да вземе нещата от първа необходимост.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.