Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: вceзнaйka]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано17.09.05 14:30



Явно е че по принцип сме на едно мнение. Но познатите и опита ни е различен - и от там различните ни позиции.

ПП темата ти ми разчопли стара рана (но комент)!





Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: ШEПOT™]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 14:34



Прости.Не съм искала да те натъжавам. Прости.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: вceзнaйka]  
Автор ШEПOT™ (с усмивка)
Публикувано17.09.05 14:45



Мила ми всезнайки - не го приемам лично! Всеки си има право на мнение и позиция! Хубав ден!





Тема Re: Ейййй, кара варанови [re: ШEПOT™]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 14:52



Бе натъжавам, когато другите са тъжни. Както моят мъж ми натяква понякога: Мен ме ядосват, теб те боли глава.... Приятен да е.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: _Sheherezada_]  
Автор Killy-Man Jarro (Висок)
Публикувано17.09.05 14:57



Донякъде си права, но мисля, че има и друго. Самото ни общество е наложило някакъв стереотип и една връзка между млада жена и по-възрастен мъж се приема като нещо нормално, докато обратното - не. Оттук, според мене много жени не го правят, защото се страхуват "какво ще кажат хората".

По-сериозната причина обикновено е, тази, че по-възрастният в двойката обикновено е по-добре обезпечен финансово и в огромния процент от случаите това е мъжът, така че това до голяма степен обяснява защо мъжете го правят по-често - ами защото могат да си го позволят. В този смисъл, практиката, според която в 99% от случаите съдът при развод присъжда децата на майката, на практика и окачва на врата такова тежко бреме, което тя трудно би могла да понесе сама, пък и за млад любовник да се грижи.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Oбъpkвaция (100%)
Публикувано17.09.05 15:02



Според мен причината за това явление не е нито вялия секс, нито, че са глупаци, а завишения ни стандарт на живот...разбирайте го във всякакъв смисъл, предимно от финансова гледна точка. Към раздяла със съпругата си, може да прибегне само тоя мъж, който е добре финансово обезпечен.....и след като е обезпечен, той има големите възможности да контактува с по-голям кръг от хора, в това число по-млади жени, те пък им дават крила, самочувствие, разнообразие....не ги карат да изхвърлят кофата, щото си нямат обща кофа/примерно казвам и мн. др./, с тях се чувстват свободни, а това най-много тормози един мъж - да бъде зависим за него е "УЖАС"

Не питай старило, а Патило!


Тема Re: Хайде сега заменинови [re: Killy-Man Jarro]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 15:02



млад любовник с млад съпруг, стигаааа с тия любовници. Вече ще се наричат "семейни приятели" да ви е ясно! или просто "приятели". Ама ха!

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Oбъpkвaция]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 15:10



МММммУУУУххххАААААА, да имаш много здраве от мен.
Един семеен мъж, който е обезпечен сексуално в дома си, който е и парично обезпечен, защо му е да общува с по-млади - какво могат да му дадат? Нищо!
С гола любов не се живее, мисля си аз. Младите нищо няма да му дадат, а ще му вземат цялата парична обезпеченост, като му стъпят на вратлето.
Тъй че, обезпечавайте се семейно сексуално и грижи няма да имате.

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Killy-Man Jarro]  
Автор Oбъpkвaция (100%)
Публикувано17.09.05 15:15



Напълно съм съгласна с теб, явно, когато съм писала и ти си писал в тоя момент, защото не те бях прочела....само не съм съгласна, с това, че жените се съобразяват какво ще кажат хората, а мъжете - не, според мен и двата пола еднакво се оглеждат за мнението на околните...

Не питай старило, а Патило!


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Oбъpkвaция (100%)
Публикувано17.09.05 15:24



Лелелеле много си се ядосала, не дей така!!!

Един семеен мъж, който е обезпечен сексуално в дома си, който е и парично обезпечен, защо му е да общува с по-млади - какво могат да му дадат? Нищо!

нищо, ама друг път, тръпка ще му дадат, разнообразие, повдига им се самочувствието....и аз смятам, че една жена добре обезпечена и независима финансово от съпруга си ще го напусне , заради по млад мъж, но мъжете са от друго тесто....

Не питай старило, а Патило!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.