Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Бpeт]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.09.05 16:37



в секса елитите са важни докато приключи изборът.
когато вече има избор , и нямаме дрехи, според мен елитарността минава в неплатен отпуск....
разбрах те, и зная какво мислиш и имаш предвид; не знам коя от двете ни е права, но при равни условия аз ще оцелея, а ти -вероятно не-поради философията...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.09.05 16:38



Чекайте малко..
Хм, ами май това е отделна тема - дали една жена я кефи да свършва на лицето на мъж... ами първо е възможно, ако са на 69 и жената е отгоре... въпросът май беше в по-голяма степен отправен към жените, щото няма начин жената свършвайки върху физиономията ми да ме олее до такава степен, до каквато аз бих я поолял.. със съответните щети върху прическа, кувертюрата на хазяйката, портрета на вожда над леглото, тапетите и прочие...
Просто формулировката "свършвам върху" слонът трябваше да замести с "празня се върху" защото май има някаква разлика между уливането на мъжа и жената...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано18.09.05 16:43



Поради може би по-богатия опит зад себе си, дарлинг, в резултат от по-дълго живеене (ау, че съм гаднаааааа)
Не съм дървен философ и ако се репча, то е заради обобщенията, в които не обичам да ме вкарват - както и ти, забелязала съм; не съм лично засегната.
Аре, ритайте си се с Тъпанаря, аз ще погледам



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Бpeт]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.09.05 16:59



с никой няма да се ритам...
и ако ще гледаш, требва да намериш друг жив актьор- да ти прикове вниманието....)
ето ти още филисофия, придобита с по-дълго живеене:
отивам на фризьор, както на всеки 3-4 дена, за да се чувствам добре, за да съм хубава, оръжията трябва да са бляскави и обгрижени...
Че утре като /ако някоя режи да се осуче около мъжете ми-аз да съм на светлинни пред нея....
ако пък случайно ме надбяга-ще съм красива , за новия ловен сезон...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.09.05 17:02



Нищо не ми остава освен да се съглася с тебе, че жените често си изпащат, преди да осъзнаят, че са и са длъжни да са свободни и отговорни...

Вероятно описаните от мен решителни и безкомпромисни жени е трябвало доста да си пострадат тихичко, докато съберат кураж за действие... аз съм могъл само донякъде да проследя пътя им - и затова в описанието излиза, че те ей-така, джаста-праста са си го взели..

Не говоря и за лекомислените, дето правят каквото им хрумне, пък после мислят за последствията, има ги и между жените и между мъжете..

Ама със сравнението ти със слончовия пример за свършването в лицето не съм съвсем съгласен... Сексът да не е канадска борба... Аз съм съгласен, че еманципираните, независими, борбени, напористи и прочее жени в живота искат да са и са такива и в секса, и за последните не казвам колко години имам наблюдения за промяната в тая посока...

Само че никъде не е речено, че за да не изневерява на житейските си принципи, жената непременно трябва да е доминираща и в секса... то си е ок и супер, и на нас мъжете ни харесва, обаче и ролята на пасивна и потърпевша може да крие за жената някакво очарование..

четох го прочее в някакво английско женско списание, където сексолог посъветвал много активна и доминантна в секса но недотам удовлетворена, да опита обратния вариант - да се отпусне и държи малко като "крава" - sic! и тя самата споделя, че това и доставило неочаквано и неподозирано силно удоволствие..

Че какво толкоз .. . Мъжете също приемат някакъв вид пасивни и потърпевши роли в секса.. е, не винаги с "ура" - тука оня ден един младеж леко се жалваше, че приятелката му викала "Събличай ми се по-скоро, да те изпразвам"



Тема Re: Повтарямнови [re: sarah jp]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано18.09.05 17:17



Mislia,che ne razbirash. Nikoi tuk ne e trugnal da tursi opravdanie na horata, koito praviat gluposti. Prosto kazvame,che muzhete i zhenite sa razlichni, a i glupavite im postupki se razlichavat :)

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано18.09.05 17:27





Приятен ти фризьор Аз пък по-късничко ще се отдам на коремните преси щото и аз обичам арсеналът да е в изправност и добре зареден.



Тема защото могатнови [re: вceзнaйka]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано18.09.05 17:38



Това го правят много, много, много малко от мъжете на тази възраст. И то само тези, които могат, а не всички, които го искат.

На мен ми дайте лукса, а който иска да вземе нещата от първа необходимост.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.