Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Гавърнови [re: Opфeй]  
Автор druziLa* (sysredoto4ena)
Публикувано18.09.05 11:13



Друцила още е хитреса
държи на Марко ахилеса.
Не го отпуща той да шава
когато требе си му дава.




Тема И то, и другое...нови [re: вceзнaйka]  
Автор TPECKATA (пламтящ)
Публикувано18.09.05 13:53



Поживем - увидим...

Пък има и изключения...
Ако и мъжете, и жените бяхме еднакви, дали нямаше да е по-лесно, но и по-скучно?!

This is the channel I am dialed into,
I already know you ... are dialed in too.


Тема Re: Повтарямнови [re: Sam]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано18.09.05 13:58



И на мен не ми се обяснява дълго, но хората се различават по много неща - пол, гени, възраст, образование, възпитание, произход, ценностна система, зодия, съдба и т.н. И от всичко това за житейската им изява най-малко значение според мен има полът, като се абстрахираме от очевидните външни разлики, разбира се.
А най-малко разбирам разсъждения от типа на: Той е курвар, щото е мъж. Или тя е непостоянна и истерична, защото е жена. Това не е оправдание. Всички имат глави и носят отговорност за постъпките си.

reality bites


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.09.05 14:42



Вярвам ти.. ако съм прозяпал такова уважително мнение, сам съм си виновен.. Склонни сме често да забелязваме това, което ни дразни... /напр. всеки забелязва ромите джебчии, просяци и пр., но редовно прозяпваме ромите, дето ни чистят боклуците/

Имам едно опасение обаче: че близостта/интимната връзка на двама души предразполага към загуба на взаимното уважение, и то често поради недостатъчни усилия както на неуважаващия, така и на неуважавания..

Така че може би не "жените са еди-какви си" и "мъжете са еди-какви си", ами просто в една връзка жените и мъжете се хързулват в някаква роля, ако не внимават - връзката ги прави такива.. А? Какво ще кажете?

Странно, когато те гледат отблизо и при всякакви обстоятелства, изглежда трябва да положиш двойни усилия да запазиш уважението на другия към теб, ама не би... аз поне много пъти съм правил тая грешка..


С това, че всеки си заслужава партньора/партньорката с които е, съм също напълно съгласен.

Питам се, има ли, какви са и оправдани ли са мотивите, поради които човек се обвързва с партньор, за който още при обвързването знае или чувства, че между тях нищо няма да се получи.. И след години си мисли - "Ех, какъв глупак излязох, че се обвързах с тоя/тая.."

Чувал съм ги тия думички, мислил съм ги, а пък за съжаление съм ги и казвал... и нямам оправдание, и свястно обяснение нямам, освен че съм /бил/ глупак, или наивен, пък то не е никакво обяснение...



Тема Вицове и колегиални взаимоотношениянови [re: maira]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.09.05 15:16



Е, сега ще кажеш, че мъжете са изцяло пощадени от вицове.. Като почнем от бай Ганю, Чапаев и Петка, Киркор и Гарабед, Нане и Вуте, Манго и т.н. катаджии, мутри, студенти, войници, политици, шефове и т.н. всичките са за мъже и доста от тях осмиват мъжки черти..

Вицове за блондини няма, очевидно понеже жените нямат към тях специалното отношение, което мъжете имат към жените блондинки - но категории мъже, към които има специално отношения, са почетени с вицове..

Но приемам забележката, сори, разбира се, че е крайност.. бях в тъпа фаза някаква...

Работя от години с жени - и колежки и шефки, от току-що завършили студентки до кандидат-пенсионерки, считам, че са си ок във всяко отношение, не ги разграничавам от мъжете и нямам никакво основание да се изказвам презрително за тях.. Може да съм късметлия просто, не знам, но го казвам, за да се знае, че избягвам да пея в хор "Женииите сааа..."

Пък и външния вид - русото секси маце не е непременно патица - не много отдавна в някакъв офис за една бройка да питам една девойка така - ей, Барби, тук ли е шефката ти? Обаче се оказа, че Барбито е самата шефка, и много бързо се светнах, че има умения, интелект и характер, които не само предизвикват уважение, ами и малко стряскат даже.. и по тоя начин се отървах без време от глупавото клише за блондинката...

така че малко по-долу изказвам едно предположение, че във връзката между двама души, в тоя ограничен кръг, се създава взаимното неуважение и се коват клишетата, които после от задимената кръчма или от фризьорския салон тръгват победоносно по света... Тук говорим за интимната сфера, ама това, което казваш за отношенията между колеги, също е вярно...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Like wind]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (нежизнеспособен)
Публикувано18.09.05 15:48



Казваш, "беше си намерил", значи си е търсил! Пита се защо е търсил? Тия работи не падат от небето.. И си тръгнал, казваш, с едно куфарче... Ами аз си мисля, че правилно е постъпил, може и глупаво да изглежда, защо да лъготи жена си, пък и другата да разиграва... компенсирал е изчезването си, не изцяло, разбира се, ама поне материално, щом е зарязал всичко и се е изпарил с куфарче, /стига да не е било пълно с пачки в зелено... /

Ама какво ли да прави човек в такава ситуация...

Ако си трае и лъготи жена си:
"неверен подлец, измамник, държи жена си за перачка, а се забавлява навън"

Ако си тръгне:
"Предател, остави я сама, избяга от трудностите, тръгна си подир кефа, мисли с оная си работа, без чувство за отговорност, глупак, ще му вземат парите и ще го зарежат, като омръзне "

Ако даде накъсо гаджето и се върне при жена си:
"Страхливец, путю, разби на момичето живота и се върна в домашния уют, да го перат и гладят и да му готвят първо, второ и трето, поигра си и клекна, като одъртя"

За друг вариант да се сещате?

Знам ли, човек си има сърце и разум и съвест, да седне и да си ги послуша и да си вземе решение.. дюдюканията и ръкоплесканията немат значение..

Още повече, че жените при много по-тежки обстоятелства взимат безкомпромисни решения, изпаряват се даже и без куфарче, ако е нужно, и бая трудности понасят на гърба си... обаче много често им викат "Бравос" и медал за гражданска доблест им връчват... и причината винаги по презумпция е в зарязания, освен ако зарязващата не е достатъчно честна да си каже, че причината е в нея...

Интересно, в повечето случаи, ако мъжа се изпари, казват: Той си напусна семейството.. А за жената казват - тя си напусна мъжа, или даже, тя си изгони мъжа..

Значи, ако се слуша кой какво казва, оправия няма. На казващите може да се каже само, че супата е наистина МНОГО гореща, и трябва да вземат мерки за охлаждането й по известния начин...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.09.05 16:16



абе човеко....!!!!!
погледни в темата на слон "за това обича те ли да ви свър шват на ли це то или не"....
Отговорилите жени, нито една от тях , нито за миг не е останала с убеждението , дали пък не я питат дали тя обича да му свърши на лицето...всичките се разписаха откъм нарисуваната страна, откъм пасивният потърпевш, откъм даващият, позволяващият партньор.....
Какво ти показва това?Че дори в разкрепостената говорилня ГЗС не се срещат описаните от теб смели дръзновени инициативни дамски създания....
За жалост...

р.р.и тази тема е пусната от дама...
Знаеш ли едно мое лично набглюдение до къде доведе?Че в момента в който осъзнаеш, че можеш да постъпваш с околните така както те постъпват с теб- ти ставаш свободен.в този смисъл човек е в състояние да се излекува от ревността.От самотата.От болката на изневярата.От непоносимите компромиси, които е търпял цял живот.
Поставяш себе си в центъра.Оставяш останалите да се въртят като полудяли сателити наоколо.Който му се изкриви орбитата-много му здраве, вселена широка... От къде на къде ще похарча единствения си живот, отслужвайки тъжни литургии потънала в спомени по некой си кур незаменим и общите ми спомени с него?след като ме е подменил и е жив, значи тази логика важи и при мен самата...
Защото като го осъзнаеш, дематериализираш страховете си....
Твоите изброени варианти с кръшналият мъж са верни и болезнени за жената.
Да, но само докато тя чака пасивно да я предпочетат, разберат, изберат.

Тъжно ми е , но виждам как болшинството на собствения ми пол не знае какво да прави със себе си и няма понятие как да обърне палачинката....

Редактирано от dalya_night на 18.09.05 16:28.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано18.09.05 16:28



Може ли да вметна нещо, преди да се избиете по телешки тука?

При мисълта да свърша върху мъжко лице в главата ми изниква една-единствена картинка: сгърчващите ми се и отпускащи се мускули на оная ми работа му захапват носа и сексът се превръща в асфикционен такъв
И къде му е пасивното и потърпевшото на това, че не си се представям в тази роля защото ми става... хм, мъчно и смешно? Не смяташ ли, че от моя гледна точка... не се смей и възмущавай, сериозна съм - това е вид..щадене?

Не се заяждам, ама се изнервям от заключения като настоящите твои.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Бpeт]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.09.05 16:30



Брет, теб те изнервят много неща, които кефят човечеството...
Изобщо не ме интересува механиката, а за захапаният нос-аз поне зъби там нямам...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: dalya_night]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано18.09.05 16:33



Ареееее, сега и нервачка ме изкара, пък човечеството се кефело. Карай, знаеш, че нямах това предвид. Отивам да си изпиля от мозъка елитарното мислене, соррррииии
И всяка може да има зъби там, ама не никнат по едно и също време




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.