Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: za Simcho,otnosno svirkataнови [re: nik1975]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 20:08



ti imash vruzha sus zhena dva puti po-vuzrastna ot tebe i tia shte si zarezhe semeistvoto, za da zhivee s teb???

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Повтарямнови [re: Sam]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано17.09.05 20:10



da, razlichni sme i tova ne e losho ili dobro, prosto fakt

[image]C:\Documents and Settings\vtopuzov\Desktop\DSC00272.JPG[/image]


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор mommo (tyler durdun)
Публикувано17.09.05 20:20



не съм над 40,но си мисля ,че се усеща едно безмислие от дългия съвместен живот,за което лека е младо гаджепълно със страст към живота.имам един братовчед ,чиято майка напусна мъжа си на 45.сякаш не се отнася единствено до мъжете.аз лично съм бил с по възрастни жени,мисля че и те са имали нужда от същото вдъхновение-да презаредят батериите си вече избягвам подобни връзки,след 1-2г радост,започват да се самокомплексират и резултата от връзката се оказва безмислен,но малко грях в напреднала възраст,сигурно стопля кръвта и изпълва мислите с копнежи.........

what is fight club ?


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Like wind (непознат )
Публикувано17.09.05 21:00



Имам познат, който на 47 заряза жена си, като си тръгна само с дрехите на гърба и едно малко куфарче. Остави жилище, кола и ... Беше си намерил любовница около 5 г по млада от жена му, която само като го видеше и изгаряше от желание да му го лапне. Вероятно се е чукала в пъти по-добре от жена му.

Аз бих поставил въпроса така: прав ли е пичът като види че не върви да си тръгне, или да остане за едно много трудно съжителство, а и да крие някакава друга връзка, т.е. да лъже и мами? Мисля че е по добре да си тръгне. Жена му ( бившата вече ) да е мислила когато му е било времето.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Like wind (непознат )
Публикувано17.09.05 21:05



Да-а. Ако в къщи те чака вкусна разнообразна и засищаща вечеря ( обяд и др.), изобщо не би ми било потребно да хапвам смрадливи макдоналдси на околовръсното, или др подобни.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор maira (зелена)
Публикувано17.09.05 21:45



Спомням си, преди време ми попадна едно интервю с 80 годишен господин (вярно, западняк), който се женеше за четвърти път - след развод с жена, с която беше живял примерно 10 години. Новата му жена беше чувствително по млада - на около 50 примерно. И на журналиста той обясняваше нещо от сорта: " Моята предишна съпруга се уморяваше твърде много и вече не искаше нищо - не искаше да пътува, не искаше да пробва нови неща, не искаше нищо да прави сама, искаше да почива и смяташе, че вече е направила всичко необходимо. Това ме побъркваше - аз имам много ентусиазъм и мечти и се нуждаех от някой, с който да ги споделя и който не смята, че всичко вече е свършило."
Перефразирам де, но общо взето ми се видя логична мотивация. Когато хората започнат да се разминават сериозно в темпото и желанията си, и то не само сексуалните... и хоп проблемът е налице.



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор maira (зелена)
Публикувано17.09.05 22:03



А в очите на масата мъже, жените какво са? Високо интелегентни, заслужаващи доверие и любов изумителни личности? Давай да се замеряме с клишета! Колко вицове за блондини знаеш? А за брюнети? А за мъже шофьори? А за мъже и змии? ... Правилно, нито един.
.
Номерът е, че някои хора са склонни да смятат другите останали хора за пълни глупаци и това мъж/ жена няма нищо общо. Жокер: питай някоя жена, която е нарекла даден мъж глупак, какво мисли за своя по-добре изглеждаща колежка. Правилно, тя мисли, че и колежката и е глупачка.
А за мъжете е съвсем същото. Какво мисли програмиста за шефа си, който не е програмист? Точно това, което мисли и за секретарката...

Така че моля, не изпадай в поредната крайност...



Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано17.09.05 23:59



Ще си изкривиш душата, ако кажеш, че аз не съм се изказвала изключително Уважително за мъжете.
Според мен, всяка жена си заслужава мъжът, който има и всеки мъж си заслужава жената, която е намерил....

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано18.09.05 00:11



И че заради агънцата напускат семействата си...не са пък всичките заклети педофили... още повече че маса жени на средна възраст изглеждат страхотно и изобщо не са по-зле от агънцата..

Тъй, тъй, тъй. От името на изглеждащите страхотно жени на средна възраст, ще изпълниме три твой желания...Хвана май златната рибка...

I like to move it move it MOVE


Тема Re: Не искам нищо, даже не искамнови [re: вceзнaйka]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.09.05 00:11



Заради това, че я/го търпи ли ?



свободна птица



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.