Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 20.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Гледам хората..нови  
Автор пиcнa ми вeчe (непознат )
Публикувано15.09.05 14:55



са тръгнали да си задават някакви въпроси в стил другия пол ми е крив
та да питам и аз... то те са няколко въпроса

Какво лошо има една хубава девойка с мозък малко или много над средното,която се облича добре и се грижи за външния си вид САМА
да приема предоствените и подаръци по време на връзката и с някой си?
Чувам ,че това се приема като заплащане от клубарите,което ме навява само на мисълта ,че по- голямата част от тях просто нямат пари и им е угодно да отстояват такава позиция..
И като стана дума не е от значение големината на подаръка,а жеста...та проблема не е в това ,че не можете да им купите на дамите чантички долче и габана ,а в това че даже не можете да ги накарате да се чустват като жени ,подарявайки им и една китка ако щете..сигурно щото ви изглежда много постно
Относно нежеланието на някой дами да си прекарват времето с ЕнтЕлЕгЕнтни левенти и приемат компанията на така наречените примати-обяснявам си го с това ,че от ЕнтЕлЕгЕнтния левент получаваш следното(напоследък) -поделяне на сметката която общо е към лев и осемнадесет,обяснения за това как Драганчо с който са играли футбол преди около едно десетилетие сега бил мутряга и какъв олигофрен е бил ,е и ще бъде...оплаквания..бъра бъра-пак оплаквания срещу несправедливата съдба и внимание за вас никакво


Второ това което ме разби -Що жените искЪт да ги ИбЪТ
и що сЪ радват от факта???????????????
то това трябва ли да се коментира изобщо???
не искате да говорите с нас за дрехи и обувки,нии не искаме пак да говорим с вас за бира и футбол..е как да не се радваме като праим секс очевидно рядко се върши съвместна работа
Жените били грозни?!?!?!?!?Те поне се подръжат аз съм от Бургас и ако трябва да сме честни от 10 мацки на улицата 8 са страхотни
а мъжете ем ..баси рядко има за свяст, не за изумление
та като ви приемаме грознички(за тези които ви примат де),оплакващи се,не осигуряващи ни и остава и да не ни и ебете и то какво остана.....нямам думи просто
а и сега се сетих за една реплика дето ако жената е с заможен мъж означавало,че няма стимул за усъваршенстване-ами напротив като имаш пари няма нужда да си хабиш ръцете за чистене и прочие ,няма бръчки, няма нерви ,има време за спорт,за деца,за четене на книжки и учене ,сърфиране из интернет,за хубаи ваканции и прочие
а с гомЯмиЯ ЕнтЕлЕгЕнт,който да не издавам тайни ама няма да е чак такъв интелект щом не може да изкара пари с мозъка си ,получаваш всичко гореспоменато само че обърнато на 180 градуса+ досадни оплаквания



Тема Re: Гледам хората..нови [re: пиcнa ми вeчe]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано15.09.05 14:58



izobshto ne e beleg na "intelegentnost" tova koi plashta smetkata; vse pak schitam,che edin zrial chovek triabva da ima sredstva toi da si ia plati, a ne da ochakva tova ot drugite postoianno;

Грижи се повече за характера си, отколкото за репутацията.


Тема Re: Гледам хората..нови [re: пиcнa ми вeчe]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано15.09.05 15:03



И щото ти писна реши да влезеш с нов ник ... що не го написа с твоя си?
Или те хвана шубе да го кажеш открито като свое мнение...


Welcome to the real world

Тема Re: Гледам хората..нови [re: пиcнa ми вeчe]  
Автор tantra (божествен)
Публикувано15.09.05 15:06



Специално за тази тема си се регистрирала,муцка
Дискретност преди всичко



Тема Re: Гледам хората..нови [re: Mopфиyc]  
Автор Perfect_Chaos (търсещ)
Публикувано15.09.05 15:06



ami ne.. az go pisah ,ne me e shube prosto sam vijdala snimki na nqkolko ot klubarite i poneje ne sa mnogo krasivi a predimno te se oplakvat da ne stane lichna napadka za tova


no offence pls

Dum diddley dum dum diddley dum dum diddley dum dum diddley diddley


Тема Re: Гледам хората..нови [re: tantra]  
Автор Perfect_Chaos (търсещ)
Публикувано15.09.05 15:09



има ли значение сега се ядосвам че така направих ,ама за да не обидя някой пък и тука мъжете май са по малко и женурята много ви прощава и да не си навличам излишен гняв

Dum diddley dum dum diddley dum dum diddley dum dum diddley diddley


Тема Ама ти... бива ли таканови [re: Mopфиyc]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано15.09.05 15:09



да разкриваш хората? Аз ако реша да вляза с друга регистрация тука, ще се подразня, ако мода веднага ме пита що не си пиша от старата???

reality bites


Тема Re: Гледам хората..нови [re: Perfect_Chaos]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано15.09.05 15:11



Е поне продължи на кирилица по лесно се чете
А междуполовата война, хм... тя няма да свърши никога май.


Welcome to the real world

Тема Re: Гледам хората..нови [re: Perfect_Chaos]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано15.09.05 15:11



Ще ме умориш от смях Какво значи някой да не е много красив?! И всъщност какво значение има красотата?! Аз съм виждала голяма част от тях НАЖИВО и се радвам, че ги познавам.
П.С. За не знам кой път - това не е форум да се плюем по полов признак, схващаш ли?



Тема Re: Гледам хората..нови [re: Perfect_Chaos]  
Автор tantra (божествен)
Публикувано15.09.05 15:13



ЗА МЕН НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ НЯМАСамо ме досмеша малко,пък нали не се оплаквам,та ще пропусна да се обидя от репликата за външния вид на мъжете тукС моя почти свикнах вече,дори обмислям за Коледа да си сложа огледало




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.