Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 20.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Имената на жените.нови  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 10:09



Не може да не сте се питали като мен за тая връзка.

Защо,да речем,всички Пети са готини?Първото ми гадже-когато бях на 6 г. се казваше Петя-малка кокетна бойна кака-с една година по-голяма от мен.Готина блондинка.Още ми лежи на сърцето.Беше...хм...странно-топличка.

Всички Райни са или красиви,или много секси,или в комбинация-странна работа!!Ледени кралици някакви-перверзийногенериращи...

Всички Ани и Анни са сериозни и интелигентни женоря,като тези им две качества не изключват,много често се коалират в опасна сплав с женственост и отвратително неигнорируем сексапил.

Галините,Галките,Галите-са най-хубави,те са квинтесенцията на женственост,хубав-ост и някаква стабилност в добавка-най-хубавите жени,които познавам са Галки.(Глория от 2 Могили вероятно е изкл. , потвърждаващо правилото!!)

Ирените са ми все някакви дръпнати-имах една несподелена любов във втори клас,тя се казваше тъй-бяхме влюбени без да го знаем,мамка му,от висотата на днешния си опит и знания преценявам,че щяхме да се скъсваме от нечовешки секс,ако бяхме само с 5-6 години по-дърти...то не бяха дърпания на опашки,не бяха "Ирена-Сирена"(мноого обидно ми звучеше това-какво да ме правиш-пишлеме на 8 години!)
Все накакви такива-ексцентрични и криви-пу-пу,добре,че съм се разминал с тях...

Емилиите са някакви солидни семейни жени,сериозни и със готино,макар и строго дозирано чувство за хумор

Ей,като се замисля,не знам нито една Иванка!!Не ги знам иванките,в тоя смисъл...

Мариите са си библейски персонажи-истински жени отвсякъде-макар почти всички Марии,които познавам са били баби и прабаби-мои собствени,или на комшиите...Квинтесенция на жена-като чуя "Мария" и си представям майката на Исус,Магдалена,още 2-3 от същата книШка,както и баба Мария с приказките и наай-хубавитъе мекици , зимните ваканции

Стелитее..аах !! Стелите са ми слабост ! Първото ми много сериозно влюбване-в трети клас,бе Стела.Стела е и гаджето на сина (2г.)-ако знаете само как приказва това момиченце-сигурно има повече думи в речника си на тая възраст от много 30-40 годишни литераторстващи наши връстници...Не ми се приказва-Стелките са ...просто изключителни!!


По ирония на съдбата,познавам,макар по-отдалеч няколко Пенки. Пенките са си...абе-Пенки.Всички Пенки са си Пенки-и това е някакъв много странен феномен!!

Няколко Илияни,дето знам оттук-оттам,са или ексцентрични,или луди(в добрия смисъл),или и двете , или и трети,четвърти и пети неща,дето принадлежат на обширните територии на трансцедентното и неизказуемото.

Светлите са готини, но не разполагам с достатъчно статистически материал, за да правя по-обосновани изводи...

Цветелините определено са леконравни-четящите ,ако има такива,могат спокойно да се считат за изключения

По-ексцентричните Ернестини, Летисии, Владиленки, Петруни, Дони, Донки и прочее са неизследвана територия за мен .Hince sunt leones,ако правилно възпроизвеждам цитата(тук са лъвовете!-така е пишело на неизследваните северноафрикански територии на римските карти едно време)

Аре,лек ден Ви желая на всички гореизброени,и пропуснати.



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано18.08.05 10:11



Кире, шта съдя, да знайш
пак ма прескачаш

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема съжалявам...нови [re: Hot_ice]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 10:17



хот-айските са ми кът в листата...




Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано18.08.05 10:22



мене по ме интересува Кировците как са

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано18.08.05 10:43



Върло обидена съм ти, да знаеш. Как може да ме прескочиш, ммм? Как сърце ти даде? Не мога да го преживея, въййййй ...ей сега ще ревна.


П.П. Кръстена съм на един пророк
сънища разгадавал
съдник бил е той
името ми римува се
с калпазана зана
някой викне ли ме
десет се обръщат
с чуденка Даааа?


Луда, полудяла съм по..него
синьото Море

Редактирано от вceзнaйka на 18.08.05 11:50.



Тема Странно,нови [re: Kupo]  
Автор Masklin (Ном)
Публикувано18.08.05 10:44



но и аз съм забелязал подобна връзка. Чудя се имената ли определят бъдещето на дамите или просто с внезапна прозорливост родителите им дават точното име?

Би ли споделил нещо за дамите Лили, Лилия, Лиана ... може би Нина, Вяра и Таня?



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор der Berufssoldat (синеок фриц)
Публикувано18.08.05 10:53



Познавам три Еви.Една от тях е моя.Имам наблюдение,че са жени,които могат да бъдат каквито се налага в ситуацията.
И никога не са това,което са в същност - (това изречение добре ли го написах?).



Тема Ммм...кака Лилинови [re: Masklin]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 10:57



ми беше преподавателка по литература в шести клас.Блондинка със свободно поведение.
Що ...да кажем детски мечти е отнесла...

Лилия...имаш ли и ИЦЯ намбъра?Самото име ми действеа мноого ...разчувстващо!
Лиана-сещам се само за една фолкпевица,но откак разбрах,че е евентуално включване ще ме направи баджанак с половината Арабски полуостров-не ми харесва

Нина ми отива на рускиня-не ги харесвам-при това отказвам да се чувствам виновен и да обяснявам защо

Еехх...чудна жена беше Вера-един от най-добрите ми приятели бе дълго и маниакално влюбен в една Вера.Без да стъпвам от частното към общото,имам чувството,че има инверсия между корена на името,и проявленията му в характеровите особеностиДемек-няма съответствие.
Верчета...
Таня-тук вече ми е малко тъжно-в шести клас имаше една отличничка Таня,тя ме харесваше,аз нея-не.
Тани...

Инак-има връзкамакар и не императивна,между имената-все пак децата са плод на гените(най-често,не говорим за игриви мамчета) на родителите си и тяхното възпитание.
В тоя ред на мисли,ако си кръстиш детето Изаура,или Андреа-Селесте-...



Тема Re: Имената на жените.нови [re: der Berufssoldat]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 10:57



Какво ли му е било на Адам тогава ?



свободна птица


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано18.08.05 10:58



Аз лично не съм много запозната с връзката между женските имена и сексуалността им, но мъжът ми винаги е имал слабост към жени с имена Милена, Калина и Десислава

Мамка му и живот



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.