Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 18.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема А ако замръкнете някъде на чуждо място?!?нови  
Автор Гoproнa_Meдyзa (чюФствителна)
Публикувано06.09.05 19:41



Мине се не мине и току някоя девойка се похвали как изневиделица се запознала с някакъв левент и изкарали страхотна,вълшебна,неповторима нощТа се чудя тъй като ходите по чуждо ей така неподготвени ли отивате в момковите къщи или си носите за всеки случай най-необходимото в чантата,че "не се знае накъде ще ви отвее вятъра"
Я да направим една оборка на дамските чанти и да видим коя е подготвена за изненадващи нощни набези и коя не
Отварям личния ми хаотичен свят-----ммммммм,в 2 отделения има багажче като за 10,обаче само неща,които ползвам през деня и нищо,което да ми е полезно през нощта.Без бой си признавам,че не си нося резервен чифт бельо или пък четка за зъбивиж дъвките вършат някаква работа,ноооо...до там.В портфейла ми има всякакви дивотийки,но нито един презерватив....а със сигурност не съм отишла у човека да му зашивам копчета на панталоните(има игла и конче),да му правя педикюр(тъмен лак също се намира),да си зареждам батерията на телефона или да си разменяме визитките(това можем и в заведение да направим).Та се замислям да взема да пренаредя личната чанта,че да не опущя некой фатален миг в живота

Айде вие сте-какво има в чантите виГотови ли сте за довечера?!?

Редактирано от Гoproнa_Meдyзa на 06.09.05 19:55.



Тема Re: А ако замръкнете някъде на чуждо място?!? [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор Фpeди (мъгла)
Публикувано06.09.05 19:48



Презервативи в къщи винаги имам, но в себе си не нося. Срам.

Обичам жабешки бутчета...



Тема Re: А ако замръкнете някъде на чуждо място?!?нови [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор Lychezara ()
Публикувано06.09.05 19:50



Винаги има денонощни магазини и денонощни аптеки наоколо.



свободна птица


Тема Re: А ако замръкнете някъде на чуждо място?!?нови [re: Фpeди]  
Автор Гoproнa_Meдyзa (чюФствителна)
Публикувано06.09.05 19:55



Сега е момента да си вземеш бележка



Тема Re: А ако замръкнете някъде на чуждо място?!?нови [re: Lychezara]  
Автор Гoproнa_Meдyзa (чюФствителна)
Публикувано06.09.05 19:56



Дали в аптеката се намира всичко,което може да ти е необходимо на сутринта след като си преспала на чуждо място?



Тема Re: А ако замръкнете някъде на чуждо място?!?нови [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор Cлaдka_лимoнka (изкушение)
Публикувано06.09.05 20:13



Оооо...само веднъж съм преспивала на чуждо Предпочитам да не оставам до сутринта, но за тогава се бях приготвила кат за 6+ : всякаквата ми козметика - интимния сапун, душ гела, 2 крема, четката за зъби, парфюм ( прежалих се с негов шампоан, защото нямаше място за мой в чантата....а как исках да си взема и моя сешоар и мойта си кърпа за след баня ама щях да изляза няква маниачка вече хахахах), дъвки, анкерпласт, чадър, 2 кутийки презервативи ( да има), боксерки, едно фино потниче, което да облека на сутринта ( а не старото от предната вечер, което от емоции нямаше да е много в час)... Общо взето това беше в плюс от нормалното ми пълнене на чантата, в която и по принцип има всичко- от пилата за нокти до някой чифт обувчици

Хаахаха....ти да ме видиш на път и почивка как тръгвам..малиии... Цялата къща я взимам със себе си..Еми да.. Всичко да си е в мен за всеки случай



Тема Re: А ако замръкнете някъде на чуждо място?!?нови [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор Lychezara ()
Публикувано06.09.05 20:15



Коя жизнена необходимост според теб я няма в аптеката и денонощния магазин ?



свободна птица


Тема Re: А ако замръкнете някъде на чуждо място?!?нови [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор ice_cream_girl ()
Публикувано06.09.05 20:46



Презервативи, дъвки и някой комплект бельо от време на време. Иначе ходя с малка чанта, за да не помъкна още кой знае колко боклуци и глупости:)



Тема Re: А ако замръкнете някъде на чуждо място?!?нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Bид лaxyдзи (путколюбител)
Публикувано06.09.05 20:51



всичко много ми хареса но анкерпласт защо? да не би да кърпиш презервативите ако се скъсат.



Тема Re: А ако замръкнете някъде на чуждо място?!?нови [re: Гoproнa_Meдyзa]  
Автор EЛИHAЯ (тотольо мотольо)
Публикувано06.09.05 21:18



Леле...аз за всичко винаги съм готова...Значи не точно в дамската чанта...в нея винаги имам четка за зъби...зарядно..разтвор за лещите...но в багажника на колата имам всичкоРезервни дрехи...(особенно удобни обувки за летене)...резервни чехли..бельо..Шампоан балсам ...боди лосион..всичко в прототипен вид разбира се...Не само че незнам къде ще мръкна...а най-вече не знам във всеки един момент на къде ще ме отвее вятъра...Че даже и аптечка и пожарогасител(при мен е важно задължително!!!!)..Яд ме е е само че нямам лаптоп




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.