Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема В ГОЛЯМА ОПАСНОСТ СЪМ IIнови  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано01.09.05 22:21



Айде....видите ли нещо за опасност и отваряте, нали......е, никаква опасност няма, подлъгах ви!
Писнахте ми с тия глупости - как това, как онова, не може ли някой да сподели нещо практично, за какво сме в тоя клуб в крайна сметка, ако не да научим по нещо полезно и да се поучим от чуждия опит.
Някой да каже какво представляват мневматичните гуми за гуми например, при колко градуса се прави горещото валцване на електротехническата /изотропна/ листова стомана, как се постига намаляването на обемното съпротивление при магнитопроводите....такива НАИСТИНА ПОЛЕЗНИ НЕЩА!!!!




Тема Re: В ГОЛЯМА ОПАСНОСТ СЪМ IIнови [re: пeтъk]  
Автор Lychezara ()
Публикувано01.09.05 22:25



Ето, с чиста съвест, за удоволствие на тези, които ме мразят, признавам, че нищо не знам за това. Макар, че за правене на чипове поназнайвам.

Всъщност и за магнитопроводите ще има откъде да прочета, но така от раз - нищо.



свободна птица

Редактирано от Lychezara на 01.09.05 22:26.



Тема Re: В ГОЛЯМА ОПАСНОСТ СЪМ IIнови [re: пeтъk]  
Автор dalya_night ()
Публикувано01.09.05 22:27



ИЗГОРИ ЗА ДА СВЕТИШ!
като го обърнеш наопъки и му стърчат три неща-база, емитер и колектор.
махни загорялата шлауха, защото вчера имаше късо.
сипвай винаги киселина във флюса, щото така стават гладки.
ползвай ръкавици памучни за лампите, щото им се променят емисиите.
на 4 поялника , събрани един до друг можеш да наредиш не повече от 5 чушки червена капия, по хоризонтала-от горния шалтер се гаси !



Тема Re: В ГОЛЯМА ОПАСНОСТ СЪМ IIнови [re: dalya_night]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано01.09.05 22:42



А, ето че знаете и практични съвети......досега с какво занимавахте аудиторията?
Кой го интересува мъжете какво мислели., пък жените какво мислели, все едно не сме всички хермафродити вече.....баси архаизмите, баси чудото, във века на кибер оргазимите тук се говори....айде да не казвам за какво, че още не съм вечеряла.




Тема ДА ТИ ГО ТУРЯ...нови [re: пeтъk]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано01.09.05 22:59



Въпросите ти не са по темата на клуба и макар и да мога да ти отговоря на част от тях преди това искам ти да ми кажеш какво е според теб обемно съпротивление при магнитопровод.



Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано01.09.05 23:00



Като намериш обемното съпротивление моля те кажи ми за да го науча и аз.



Тема Re:нови [re: dalya_night]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано01.09.05 23:02



сипвай винаги киселина във флюса, щото така стават гладки.

Който ти го е казал това е идиот.



Тема бах маамунови [re: пeтъk]  
Автор миpизлизливия пop (миризливец)
Публикувано01.09.05 23:06



при колко градуса се прави горещото валцване на електротехническата /изотропна/ листова стомана, как се постига намаляването на обемното съпротивление при магнитопроводите

Е мога ти го кажа ама сякашп не му е тука мястото а??



Тема Re:нови [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор пeтъk (талант)
Публикувано01.09.05 23:07



Бе намерил се кой да ми прави забележки, някакъв дето даже не знае как се прави анален секс



Тема Re:нови [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор Lychezara ()
Публикувано01.09.05 23:08



Опасявам се, че няма да го търся.
Но сега всеки ден чета за "Радиоприемни устройства" (Няма майтап. Реших, че не мога да знам електроника, ако не знам това. Изобщо имам много дупки за запълване, защото средното ми образование е съвсем друго. ... Ще видим докъде ще го докарам, защото имам много проблеми. )

Та ако нещо, ... сега съм на такава вълна.



свободна птица

Редактирано от Lychezara на 01.09.05 23:08.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.