Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 18.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Клуб *****нови  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано31.08.05 12:07



"... върна се от един месец ходене по морета и взе да мърмори" -- горе долу така си мислят повечето. Нооооо аз мисля следното и ще ви запозная с него:

ЦЕЛ НА МЕРОПРИЯТИЕТО: ДА СЕ ПРЕКАТЕГОРИЗИРАМЕ ДО ПЕТ ЗВЕЗДИ
ЩО: НЯМА ДА ОБЯСНЯВАМ

1. Предлагам публичното интригантство да се забрани и линчува.
2. Всеки да пише смислено и да се изразява завършено. Постове под един ред да не се допускат ;-)
3. Някакъв етикет... Нещо кратко, но добре формулирано и с почти задължителен характер.
4. Още модератор(и), с оглед реализация на горното

Който ме обвинява в полицейщина нека първо прочете отново всичко и го прегледа с позитивна нагласа.



Тема Според мен ще е достатъчнонови [re: Sag]  
Автор DVD ()
Публикувано31.08.05 12:12



всеки да пише само тогава когато има нещо смислено да каже... Ако сте забелязали - точно по това се различават клубарите които всички харесваме и уважаваме от останалите! С други думи аз предлагам да не се използва клуба за чесане на езици и убиване на скуката!



Тема Re: Клуб *****нови [re: Sag]  
Автор ORWELL (watching you)
Публикувано31.08.05 12:13



Гласувам "ЗА"!



Тема Re: Според мен ще е достатъчнонови [re: DVD]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано31.08.05 12:13



Ми то всичко което съм казал се свежда точно до това... Само че по малко по различен път ще се стигне до там.



Тема Re: Клуб *****нови [re: Sag]  
Автор Lychezara ()
Публикувано31.08.05 12:18



Не можеш да ми забраниш постове под един ред.
И по принцип съм против повече модератори.



свободна птица


Тема Re: Клуб *****нови [re: ORWELL]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано31.08.05 12:18



Щом искате гласуване, направо пускам едно:


Клуб *****
Приемам
НЕ Приемам
Въздържам се





Тема Абсолютно За!нови [re: Sag]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано31.08.05 12:18



защото в момента тук царува нихилизъм,безобгледно спамване, интриги,по-скоро опит за създаване и научаване на такива,никаква конкретика,чат, в изключително огромни размери и куп неща,които не смятам да пиша,щото картинката става от тъжна по-тъжна...

и в добавка-да,сегашните модератори,които и колкото да са те- явно не стигат.А и орфея сам си призна,че има и другата работа за вършене, а с оглед хилядите мнения на ден,за жалост тук си трябва по-сериозно присъствие на мод.

knock out yourself


Тема Re: Клуб *****нови [re: Sag]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано31.08.05 12:20



Чудесно, обичам 5-звездните работи
И как по-точно? Гласуването достатъчно ли е? Тия дето са против как ще ги подчиниш на "волята на мнозинството", ако такова се получи?!

Редактирано от Бpeт на 31.08.05 12:22.



Тема Re: Клуб *****нови [re: Lychezara]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано31.08.05 12:21



"Под един ред" се има предвид да кажеш нещо смислено. Прочети какво е отговорил ДВД.

Т.к. е трудно да се прецени кое е смислено -- за различни хора различни неща имат смисъл -- по-функционално е да се въведе някакъв санитарен минимум. Това е идеята на единия ред. Нищо не искам да забранявам, а да подобрявам*.

__
* И идеята на Хитлер е била да почисти расата, и идеята на Маркс е била само от добри намерения, дайте и тук да не се хващаме за думата ;-)



Тема Re: Според мен ще е достатъчнонови [re: DVD]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано31.08.05 12:22



ДВД .. не забравяй , че голяма част от клубарите са тук само за забавление ... Ако бях тук да обсъждам само сериозни проблеми щях да си остана само в клуба в който прописах в самото начало .. Виж там можеш да си умреш от скука ... Кой ще определи кое е безсмислено и кое не .. ? Така всеки може да избере какво да чете , а в случай , че клуба се цензурира по нечии критерии едва ли ще стане по полезно и по приятно място за обсъждане ..
Впрочем както е известно Българина много обича да бъде контролиран и да контролира ... Няма да се учудя ако се въведе цензура ...

Ни м'ъ глей така мишле ...!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.