Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 23.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?  
Автор Haндиня (зелено листо)
Публикувано20.08.05 14:49



Можете ли да направите извод, когато започвате връзка, дали жените или мъжете всъщност имат по-големи очаквания?
Имате ли някакви наблюдения, доколкото е възможно да се направят обобщения?

The dream of the blue turtles


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор LordDaemon ()
Публикувано20.08.05 15:04



имаше една приказка:

1.колкото повече единия се надява се другия няма да се промени той се променя.
2.и съответно единия се надява че другия ще се промени а той не се променя.


оставям ти да решиш кой лаф е за жената и кой за мъжа

What these bitches want from a nigga?


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или женитенови [re: LordDaemon]  
Автор Haндиня (зелено листо)
Публикувано20.08.05 15:11



Е, говори се, че жените като си взимат мъжа, си имат едно наум да го оформят по свой вкус и желание, само дето след време се чудят къде е останал човекът, в който са се влюбили...

А мъжете.... не знам какво искат

Според мен който се залюлее здраво на клона на едно от двете твърдения, рано или късно ще го счупи.

The dream of the blue turtles


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор ariel$$ (пристрастен)
Публикувано20.08.05 15:31



Това е абсолютно индивидуално и зависи от сетивната система, възпитанието, възрастта, предишна връзка и още куп неща.



Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано20.08.05 15:46



Има ли значение щом ще има очаровани и разочаровани

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или женитенови [re: kotaranko_huliganko]  
Автор Haндиня (зелено листо)
Публикувано20.08.05 16:13



Просто се чудех дали са вярни някои митове и легенди И леко скучая...

The dream of the blue turtles


Тема JENITEнови [re: Haндиня]  
Автор mi6lenzeto (непознат )
Публикувано20.08.05 17:28



poneje az sam jena i vinagi imam stra6no golemi o4akvanij!na majete kato 4e ne im puka mnogo -mnogo -kvoto stane tva e



Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или женитенови [re: Haндиня]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано20.08.05 18:09



Половината не са ... Съчинявани са от главния евнух в двореца на султана и от тези създания в обора на които пулса се мери с датчици , бият се хормони , дой се мляко и най близкия им досег със създание от другия пол е ветеринаря с епруветка ... ( за изкусвено осменяване )

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"

Редактирано от kotaranko_huliganko на 20.08.05 18:10.



Тема Re: JENITEнови [re: mi6lenzeto]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано20.08.05 18:13



Много знаеш ти ....

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или женитенови [re: kotaranko_huliganko]  
Автор Haндиня (зелено листо)
Публикувано20.08.05 18:48



Тези в обора имат право, те най-добре знаят какво е да имаш големи очаквания да те отнесе якият бик, а накрая да те боднат с иглата.

А главният евнух съвсем не бил евнух...

The dream of the blue turtles


Тема Re: JENITEнови [re: mi6lenzeto]  
Автор Haндиня (зелено листо)
Публикувано20.08.05 19:00



Какво означава страшно големи очаквания?

The dream of the blue turtles

Редактирано от Haндиня на 20.08.05 19:01.



Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано20.08.05 22:26



винаги съм си мислила,че мъжете имат по-големи очаквания и това доста ме е плашило да си призная :)),докато....една сутрин се събудих,пак уплашена,но от това,че вече аз имам очаквания....и си чакам де......-то ще се чуе.....зависи от нагласата на човек,не знам...не казвам от човека,защото и аз си мислех,че очакванията не са моята страст...хм,явно просто съм си променила нагласата

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор CлънчoГлeд (сладоледена :)))
Публикувано20.08.05 22:32



Очаквания за какво?...По мое скромно мнение хората в очакванията си не могат да се делят на мъже и жени...всичко е въпрос на светоглед на самия човек



Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано20.08.05 23:00



На мен ми се струва,че жените имаме по-големи очаквания.В смисъл,че той ще разбира как се променяме и двамата,приема спокойно тези промени,развива се и връзката ни.Че ще започне да разбира нуждата ни в тежки моменти да е наблизо,..че ще проявява разбиране и прави компромиси,поне наполовина,които ние правим...ей такива разни.
Уви.....рядко срещано явление)))Но съм чувала,че го има))))

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано21.08.05 01:08



поне за 1на "свирка", и това ако липсва, настава истинска трагедия...

Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор golemia lokomotiv (новак)
Публикувано07.09.05 20:08



и двата типа тарсиат коравиа сех



Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано07.09.05 21:18



това не важи за всички мъже, но обикновено те нямат много високи очаквания: те искат хубав секс (според тяхната дефиниция на хубав) и да не им се месиш в другото време, тоест, те да си имат време за приятели, работа, хобите, но сексът да е налице, когато поискат

от там нататък няма значение какви точно са другите ти качества

Грижи се повече за характера си, отколкото за репутацията.


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: zlodeika]  
Автор Bид лaxyдзи (путколюбител)
Публикувано07.09.05 21:51



няма няма било е по времето на баба ти. глей ква е забава сега



Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано07.09.05 22:13



По слабия характер, може би, донякъде по-обичащия, по-искащият, по-обсебващият ... абе, винаги онзи с по-ТО

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или женитенови [re: Bид лaxyдзи]  
Автор Haндиня (чута люшка)
Публикувано07.09.05 22:20



не думай
ми тя затова мойта баба знаеш ли каква любов имаше

за секса... мога само да предполагам

като ги помня с каква нежност и обожание се докосваха с дядо ми... не е възможно просто

и се виждаха един друг когато се погледнеха (чудя се дали това са очаквали или като са били луди млади като са се взели, не са го мислили чак толкова)

The dream of the blue turtles


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Bид лaxyдзи]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано07.09.05 23:40



Детето днес научило някъв нов номер.)))Идва да ми го приложи,естествено първо на мен.
Пита ме :"От коя планета си?"
отговарям:"От планетата на вещиците"
Пак го окирах,но ще се научи,че има и нестандартни хора)))все някога))нищо,че мъж ще става,а не жена))

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Bид лaxyдзи]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано07.09.05 23:40



Детето днес научило някъв нов номер.)))Идва да ми го приложи,естествено първо на мен.
Пита ме :"От коя планета си?"
отговарям:"От планетата на вещиците"
Пак го шокирах,но ще се научи,че има и нестандартни хора)))все някога))нищо,че мъж ще става,а не жена))

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Да бе!нови [re: mi6lenzeto]  
Автор Blue Eyes (люта чушка бях)
Публикувано07.09.05 23:56



те мъжете, според теб, трева пасат...
Просто повечето мъже край мен не са от тоя чешит, които се реят на розови облачета. И това, че не декларират очаквания не означава, че нямат такива.

В повечето случаи мъжете се показват по-прагматични от жените. Ние докато не се издавим в романтика не можем.... ( е туй е обобщение вече, сори)

Инак не се наемам да обобщавам. В моята връзка и двамата имаме не толкова очаквания, колкото стремежи.

Редактирано от Blue Eyes на 08.09.05 00:03.



Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор Brave_bg (хедониста)
Публикувано08.09.05 12:36



Ха, сега де... замисли ме сериозно този въпрос. Аз като че ли нямам никакви предварителни очаквания. Научил съм се, че е много... опасно да товариш някого с пълни кошници очаквания - да си го опишеш предварително и да натъманиш съответния човек в калъпа, който си си изфантазирал. Според мен нещата са по-простички. Харесваш някого, влюбваш се в него (малко на юнашко доверие) после лека полека го опознаваш и той/тя или олеква или придобива реалност и заема мястото си. Ама много мразя някоя да ме променя, както и аз да променям някоя. Дори самата мисъл за това отнема част от уважението към другия - един вид, абе не си много свястна ама аз (великия) ще те оправя (и в тоя и в оня смисъл). Тъпичко ми се струва. Всеки човек е един космос сътворен много преди да надзърна в него. Всичките му галактики, планети и млечни пътища са се създали по някакви си причини. И изведнъж - да променяме. Е, що? За да а/го направим по свой образ и подобие и да ни доскучее ли? Изобщо не мислете, че съм фен на теорията според която противоположностите се привличали. Може и да е така, но обикновено както материята и антиматерията, като се срещнаст следва една мощна, ярка и убивствена експлозия след което ... нема никооой. В същото време има достатъчно хора, с които изпитвам чувството на хармония, на общи принципи или както там се наричат, и с които ми е хубаво дори когато установя различия.
Не знам, но мисля, че не бива да имаме строен списък от очаквания, защото зад него обикновено се крие разочарованието. По добре е да има неизвестност, зад която пък се крие очарованието на откривателството.

Coitu - ergo sum!


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или жените?нови [re: Haндиня]  
Автор Paradise Lost (мрАсник)
Публикувано08.09.05 13:34



Жената - те почти винаги гледат на мъжа, като на човек, с който евентуално ще свържат живота си по-нататък. Особено що се отнася до жените в по-напреднала възраст. Докато преобладващата част от мъжете гледат на жената, като на секс. Да я вкарат в леглото, пък после ще му мислим



Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или женитенови [re: Paradise Lost]  
Автор Haндиня (чута люшка)
Публикувано08.09.05 13:47



мечтай си, пиуе

п.п.довечера те чакам пред гражданското

The dream of the blue turtles


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или женитенови [re: Brave_bg]  
Автор Haндиня (чута люшка)
Публикувано08.09.05 13:55



много съгласна

но все пак човек си има желания, мечти и дори някакви очаквания и преди да срещне нея/него. нормално е да продължиш да мечтаеш с нея/него когато се появи в живота ти. което е различно от очакване

идеята ми беше повече за това, че съм наблюдавала при мои приятели повтарямост в нагласите им когато започват нова връзка. и противно на масовото мнение не мога да кажа, че жените очакват повече като предварителна нагласа от мъжете. беше ми интересно да знам дали има някаква полова закономерност

The dream of the blue turtles


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или женитенови [re: Haндиня]  
Автор Brave_bg (хедониста)
Публикувано08.09.05 14:27



Така си е. Всеки очаква все пак нещо - но мисля, че по-скоро очаква да му е хубаво, оставяйки другия да го изненада приятно. Може би точно това очакваме всички - някой от другия пол да ни изненада приятно, дотолкова че да ни е хубаво дъъълго дъъълго.
Вероятно има и по- ... конкретни очаквания от типа на - да не е еди ква си (като предишната/предишния), или да споделя повече от моите интереси... абе де да знам, но си мисля че тези очаквания поне в началото не са толкова конкретни, едва като започнат нещата да стават сериозни се включва висшата нервна дейност. Май в началото очакването ти е да го/я видиш пак, пак да ти пари на коремчето, да ти поникват крилца, да ти е едно такова възторжено и летливо...

Coitu - ergo sum!


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или женитенови [re: Brave_bg]  
Автор Haндиня (чута люшка)
Публикувано08.09.05 14:53



ммм... точно
понякога заради големите предварителни напъни можеш да пропуснеш онова хубавото пеперудено и тръпнещо очакване

засмяно и топличко ми стана

The dream of the blue turtles


Тема Re: Кой има по-големи очаквания? Мъжете или женитенови [re: Haндиня]  
Автор Brave_bg (хедониста)
Публикувано08.09.05 16:00



Всяко трескаво търсене на нещото, отдалечава същото това нещо все повече и повече.
Радвам се, че поне един човек усмихнах днес! :) Така, че деня е хубав! :)

Coitu - ergo sum!


Тема Макар и спамър пи ел е прав,нови [re: Haндиня]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано08.09.05 16:10



особено за жените над 20,където почти всяка врзъак за тях е свтрзана с мисли за сватба,нещо недопустиму за мъжете на същата възраст(а и опасно,бих казал)
да не говорим,че на девушпките от 16 г.им се втълпява колко е важно да се оженят,за да не остана,видиш ли , 'стари моми'
та твърде редко срещано явление е жена на 23-5-27 г. да не мисли за сИриозна връзка с хепиедн край,завършващ я в родилното,я в гражданското,а що не и в двете....
а повярвай ми,точно жените от тази възраст страшно ме привличат точно на тоя етап
не ми се занимава с пиклите,навършили току-що осемнадесет, или деветнадесет,ай сори,хихихих

knock out yourself



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.