Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Имената на жените.  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 10:09



Не може да не сте се питали като мен за тая връзка.

Защо,да речем,всички Пети са готини?Първото ми гадже-когато бях на 6 г. се казваше Петя-малка кокетна бойна кака-с една година по-голяма от мен.Готина блондинка.Още ми лежи на сърцето.Беше...хм...странно-топличка.

Всички Райни са или красиви,или много секси,или в комбинация-странна работа!!Ледени кралици някакви-перверзийногенериращи...

Всички Ани и Анни са сериозни и интелигентни женоря,като тези им две качества не изключват,много често се коалират в опасна сплав с женственост и отвратително неигнорируем сексапил.

Галините,Галките,Галите-са най-хубави,те са квинтесенцията на женственост,хубав-ост и някаква стабилност в добавка-най-хубавите жени,които познавам са Галки.(Глория от 2 Могили вероятно е изкл. , потвърждаващо правилото!!)

Ирените са ми все някакви дръпнати-имах една несподелена любов във втори клас,тя се казваше тъй-бяхме влюбени без да го знаем,мамка му,от висотата на днешния си опит и знания преценявам,че щяхме да се скъсваме от нечовешки секс,ако бяхме само с 5-6 години по-дърти...то не бяха дърпания на опашки,не бяха "Ирена-Сирена"(мноого обидно ми звучеше това-какво да ме правиш-пишлеме на 8 години!)
Все накакви такива-ексцентрични и криви-пу-пу,добре,че съм се разминал с тях...

Емилиите са някакви солидни семейни жени,сериозни и със готино,макар и строго дозирано чувство за хумор

Ей,като се замисля,не знам нито една Иванка!!Не ги знам иванките,в тоя смисъл...

Мариите са си библейски персонажи-истински жени отвсякъде-макар почти всички Марии,които познавам са били баби и прабаби-мои собствени,или на комшиите...Квинтесенция на жена-като чуя "Мария" и си представям майката на Исус,Магдалена,още 2-3 от същата книШка,както и баба Мария с приказките и наай-хубавитъе мекици , зимните ваканции

Стелитее..аах !! Стелите са ми слабост ! Първото ми много сериозно влюбване-в трети клас,бе Стела.Стела е и гаджето на сина (2г.)-ако знаете само как приказва това момиченце-сигурно има повече думи в речника си на тая възраст от много 30-40 годишни литераторстващи наши връстници...Не ми се приказва-Стелките са ...просто изключителни!!


По ирония на съдбата,познавам,макар по-отдалеч няколко Пенки. Пенките са си...абе-Пенки.Всички Пенки са си Пенки-и това е някакъв много странен феномен!!

Няколко Илияни,дето знам оттук-оттам,са или ексцентрични,или луди(в добрия смисъл),или и двете , или и трети,четвърти и пети неща,дето принадлежат на обширните територии на трансцедентното и неизказуемото.

Светлите са готини, но не разполагам с достатъчно статистически материал, за да правя по-обосновани изводи...

Цветелините определено са леконравни-четящите ,ако има такива,могат спокойно да се считат за изключения

По-ексцентричните Ернестини, Летисии, Владиленки, Петруни, Дони, Донки и прочее са неизследвана територия за мен .Hince sunt leones,ако правилно възпроизвеждам цитата(тук са лъвовете!-така е пишело на неизследваните северноафрикански територии на римските карти едно време)

Аре,лек ден Ви желая на всички гореизброени,и пропуснати.



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано18.08.05 10:11



Кире, шта съдя, да знайш
пак ма прескачаш

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема съжалявам...нови [re: Hot_ice]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 10:17



хот-айските са ми кът в листата...




Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано18.08.05 10:22



мене по ме интересува Кировците как са

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано18.08.05 10:43



Върло обидена съм ти, да знаеш. Как може да ме прескочиш, ммм? Как сърце ти даде? Не мога да го преживея, въййййй ...ей сега ще ревна.


П.П. Кръстена съм на един пророк
сънища разгадавал
съдник бил е той
името ми римува се
с калпазана зана
някой викне ли ме
десет се обръщат
с чуденка Даааа?


Луда, полудяла съм по..него
синьото Море

Редактирано от вceзнaйka на 18.08.05 11:50.



Тема Странно,нови [re: Kupo]  
Автор Masklin (Ном)
Публикувано18.08.05 10:44



но и аз съм забелязал подобна връзка. Чудя се имената ли определят бъдещето на дамите или просто с внезапна прозорливост родителите им дават точното име?

Би ли споделил нещо за дамите Лили, Лилия, Лиана ... може би Нина, Вяра и Таня?



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор der Berufssoldat (синеок фриц)
Публикувано18.08.05 10:53



Познавам три Еви.Една от тях е моя.Имам наблюдение,че са жени,които могат да бъдат каквито се налага в ситуацията.
И никога не са това,което са в същност - (това изречение добре ли го написах?).



Тема Ммм...кака Лилинови [re: Masklin]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 10:57



ми беше преподавателка по литература в шести клас.Блондинка със свободно поведение.
Що ...да кажем детски мечти е отнесла...

Лилия...имаш ли и ИЦЯ намбъра?Самото име ми действеа мноого ...разчувстващо!
Лиана-сещам се само за една фолкпевица,но откак разбрах,че е евентуално включване ще ме направи баджанак с половината Арабски полуостров-не ми харесва

Нина ми отива на рускиня-не ги харесвам-при това отказвам да се чувствам виновен и да обяснявам защо

Еехх...чудна жена беше Вера-един от най-добрите ми приятели бе дълго и маниакално влюбен в една Вера.Без да стъпвам от частното към общото,имам чувството,че има инверсия между корена на името,и проявленията му в характеровите особеностиДемек-няма съответствие.
Верчета...
Таня-тук вече ми е малко тъжно-в шести клас имаше една отличничка Таня,тя ме харесваше,аз нея-не.
Тани...

Инак-има връзкамакар и не императивна,между имената-все пак децата са плод на гените(най-често,не говорим за игриви мамчета) на родителите си и тяхното възпитание.
В тоя ред на мисли,ако си кръстиш детето Изаура,или Андреа-Селесте-...



Тема Re: Имената на жените.нови [re: der Berufssoldat]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 10:57



Какво ли му е било на Адам тогава ?



свободна птица


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано18.08.05 10:58



Аз лично не съм много запозната с връзката между женските имена и сексуалността им, но мъжът ми винаги е имал слабост към жени с имена Милена, Калина и Десислава

Мамка му и живот


Тема и аз , майнови [re: der Berufssoldat]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:03



Едната-библейската.Няма какво да я коментираме-от Спасителя насам берем плодовете на лекомислеността и

Втората-Браун.Поела си е кръста-не знам какво да кажа за нея.

Третата беше едно курвенце-още от 7-8 клас,съученичка на балдъзата-чукаше се с батковци със скъпи коли за ...абе тя си знае,предполагам,за какво.

Хубаво е, че твоята е готина.



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Lychezara]  
Автор der Berufssoldat (синеок фриц)
Публикувано18.08.05 11:05



Какво ли му е било на Адам тогава ?
Хубаво.



Тема кой го знаенови [re: leasy]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:06



какво таи в дебрите на подсъзнанието си...Хеле па,ако слезем и в катакомбите на родовата му памет!!



Тема Виж,нови [re: marlla]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:07



това не знам !



Тема Re: и аз , майнови [re: Kupo]  
Автор der Berufssoldat (синеок фриц)
Публикувано18.08.05 11:09



Хубаво е, че твоята е готина.
Готина не е точната дума.Трябваше тя да стане наемен убиец,не аз.Убеден съм,че щеше да го прави с изящество и без угризения на съвестта,поради липсата на такава при нея
Но иначе е хубаво и умно дете.



Тема Re: Виж,нови [re: Kupo]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано18.08.05 11:13



ххххххх..то...и аз не знам...че викам...да попитам

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Боже,нови [re: Kupo]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано18.08.05 11:13



Благодаря ти, че ме няма из анали(зи)те на другаря Киро

My baby shot me down ...


Тема Ех...нови [re: der Berufssoldat]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:18



все някой трябва да върши и тази работа...



Тема Марла,нови [re: marlla]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:19



плашите ме...




Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 11:20



Кирееее...един мой приятел , считащ себе си за путколог твърди, че Силвиите са курвите на вселената, а всички Маи често са съпруги, предимно...
ЗабелезАл ли си такава зависимост?



Тема Re: Имената на жените.нови [re: der Berufssoldat]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 11:22



Ами то на всички би трябвало да ви е хубаво, не знам защо се разсейвате със странични впечатления ...



свободна птица


Тема Със Силвиите нещата са комплициранинови [re: dalya_night]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:24



Ще Ви обясня:
До '86-а в класа имахме една Оригинална Силвия.После станаха три-добавиха се бившите Севим и Сениха.
И не само те.Затуй и прескочих Силвиите,но да-ако трябва да бъда откровен,всички са много сексуални и поне дават вид на не чак дотам труднодостъпни.
Мая знам само една -тя се вписва в категориите на въпросния спец,цитиран любезно от теб.



Тема о,не е нужнонови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:29



да се обръщате по този начин към мен,макар,че няма да си изкривя душата и да не призная,че ме ласкаете.

Инак-правете като мен-когато някой Ви е безинтересен,просто не го четете.В резултат,и вашият анал,и неговите анализи ще имат свое собствено пространство,и няма да се безпокоят едни други.
Приятен ден



Тема Мон аминови [re: Kupo]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано18.08.05 11:30



Името ми в превод означава "недокоснала земята дъждовна капка" - я ме класифицирай...



Тема Re: Със Силвиите нещата са комплициранинови [re: Kupo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 11:31



Този води цяла статистика, и като седнем някъде на по питие , във въздуха го вдигаме , разпъваме го на кръст -и той разказва, и доказателства посочва- къде ще ходи ?!
И да ти кажа,до сега няма необосновани предположения...
Мога да му изброя още от теоремите, но не искам да пробвам докачливостта на дамската аудитория тук, че само горе долу имам идея коя на колко майтап носи..



Тема Re: Имената на жените.нови [re: dalya_night]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано18.08.05 11:34



Малеее, докато го докарах, да вляза в категорията на примерните съпруги ужас

Мамка му и живот


Тема мон шернови [re: Saffo]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:37



Първите в историята на Земята недокоснали земята капки са били преди 2-3 милиарда години.Всъщност докоснали първата е нямало дълго време-тя е била твърде нажежена.
Това е първата асоциация-те са се изпарявали и връщали в облаците.И така-стотици милиони години.

Възможно е Вие тогав ада сте била богиня от някоя предна Вселена и да сте бродили самотна и нетърпелива нажежените безжизнени простори на планетата.

Втора асоциация-вероятно си бруснете катеричката,но ако имахте малко -дори фризирано окосмяване там-капка от Вашата Страстност,увиснала на едно от косъмчетата Ви,точно на едно леко движение от абнормно набъбналата глава на личния ми пенис...и аа-ха да капне,и се събуждаме-вие усмихната снизходително,аз-само усмихнато-от представата!
Не,не ме докосна-изпари се по пътя,като древните си посестрими!



Тема Re: Имената на жените.нови [re: leasy]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 11:40



Да де, ама защо трябваше да си патят Силвиите за тази цел ?



свободна птица


Тема Лелеееенови [re: Kupo]  
Автор DVD ()
Публикувано18.08.05 11:41



колко много безсмислено писане!!!!



Тема Да.Две са на пътнови [re: dalya_night]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:41



да се хванат за косите



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Lychezara]  
Автор der Berufssoldat (синеок фриц)
Публикувано18.08.05 11:42



Страничните впечатления в случая са централно разположени.За това.



Тема Re: Марла,нови [re: Kupo]  
Автор marlla (insatiable)
Публикувано18.08.05 11:42



....зодия...завоевател

леле майкооо,животът ми е поп"фолк"


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Lychezara]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано18.08.05 11:42



предвид горенаписаното, още утре ще се прекръстя на Силвия, че къде ще ходя с това прилично име

Мамка му и живот


Тема Re: Имената на жените.нови [re: leasy]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 11:46



Хм, никовете ми са близо до Лили, името до Силвия, не е лесно.
Но все пак не е точно, така че ...



свободна птица

Редактирано от Lychezara на 18.08.05 11:48.



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Lychezara]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано18.08.05 11:48



че да не би да предпочиташ да се казваш "примерна съпруга"?

Мамка му и живот


Тема Я звънни нанови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано18.08.05 11:51



въпросния путколог да казва бърже аз каква съм. На майтап нося много. Остави ги ти Сливиите. Горски курви.Мали-и, дано няма някоя Силвия в клуба, че ме утрепа ей сегичка!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема изгорянови [re: paзбиpaм]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:52



понаминават,май



Тема Re:нови [re: leasy]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 11:54



Не ставам за тая работа, затова и патриархално ме зарязаха.
(побърквам се от еснафщина, пък то трябвало да я има според болшинството)

Ще си търся някой свободолюбив, който иска да обиколи и да види всичко като мен.



свободна птица


Тема а знаеш линови [re: marlla]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:54



какво става,като се сблъскат Всепомитащо гюлле и Непробиваема стена?



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Lychezara]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 11:55



Ма вие двете с Лейзито ще престанете ли?
Ми човека се изказа тук и аз реших да питам което съм чувала потвърждава ли се-какво толкова , а и нали в клуба сме само изключения? Тук силвийте са съпруги ,а маите-мажоретки-Демек престанете да се сърдите, целувки

Редактирано от dalya_night на 18.08.05 11:58.



Тема И аз искамнови [re: Saffo]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано18.08.05 11:56



пък!!!! Моето в по-свободен превод означава “Ни съ бутъ ич”.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Я звънни нанови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 12:01



Е това вика и той-твоето име налага впечатлението на тик/так копчета отвътре на коленете-(демек ни съ ебеш ,когато очевидно е наложително)
баси е как да кажа че не познава-ми ти ку та пусна у китай ако пък 10 изкараш годни...се кусури им намираш



Тема Re: Имената на жените.нови [re: dalya_night]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 12:02



Слънчице, аз не се сърдя, напротив забавно ми е.
Аз най-добре знам, коя съм.

Така че, ако има нещо, мога да се сърдя само на себе си и на никой друг
(макар че средата си оказва влияние, в най-добрия случай губиш много време, докато научиш това, което не ти е дала. Това не е по темата, но е вярно ... )



свободна птица


Тема Re: Имената на жените.нови [re: dalya_night]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано18.08.05 12:11



Стига де, злато, нали трябва да се забавляваме и от мен целувчици

Редактирано от leasy на 18.08.05 12:12.



Тема Ти щенови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано18.08.05 12:12



кажеш! Дребните ме кефят, аз си признах в една тема преди, че азиатците с финото си телосложение са ми слабостНа големи пишки не държа, расистка не съм. Само да са къпанички китайчетата и ще одобрим този-онзиДа не ще се женя за тях, бе! А на себе си най-много кусури намирам, затова имам право да намирам и на другите.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!

Редактирано от paзбиpaм на 18.08.05 12:14.



Тема Re: Имената на жените.нови [re: leasy]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 12:14



Обаче мажоретка, а ? Повече ли те кефи ?



свободна птица


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Lychezara]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 12:16



ми хем е така..кършеливо , хем е некак си..под строй



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Lychezara]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано18.08.05 12:21



ама как, супер е направо, сега да ми падне и капитана на бейзболния отбор....

Редактирано от leasy на 18.08.05 15:08.



Тема Re: Ти щенови [re: paзбиpaм]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 12:27



ш`та видя, като се настаним в къщата на южния остров, ще те оставя да избереш градинаря, и ако останем насухо повече от месец неебани-ще те вържа за палмата , ще ти запаля дървени щайги около претенциозния задник и ще ти изиграя танца на смъртта...

а на прислугата ще кажа, че името ***** е мръсна дума, до второ нареждане, или до първото по рода си вразумяване-твоето!
аз мразя фъстъковки , на мен китаец нема да ми свърши работа-на мен некой див хърватин -трафикант , моля
еех...мечтииииии



Тема Re: Ти щенови [re: dalya_night]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано18.08.05 12:33



Хърватииинннн, хммм хърватииииннннн - поспрели са за малко, ааа има един албански шиптер, сакаш ли го?
Дати го пратя ли по КУРиер?



Тема Айде, за теб може инови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано18.08.05 12:40



шиптър, от мен да мине! Пък аз нося и по-голямо от китаец, бе! Само дебелогъзо да не е. И ти немА друга работа, ами ми припомняш за един от Загреб…
Цял месец на сухо в Медитеранието? Ти си луда, ма! Че ние ще си заприказваме самички.
А ще позволите ли, мадам, една корекцийка? Не задникът ми е претенциозен, а главата.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Ти щенови [re: Saffo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 12:42



Сега, ти искаш да задмина силвийте?
Тц, неща го шиптъра, той е с наслоявания-кефи се на асфалт, колело и телевизор, като види гараж го бърка с бункерите и се завира в него, и постоянно се опитва да сключва сделки с битум , лимонов сок, или едри морски миди
Като ще ме отваряш на енвери и ходжи-дай една ачик рязана винтовка, да си отживеем...кви са тия полумерки и компромиси
Днес...яко ме е хванала лиготията...



Тема Продължавай,нови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано18.08.05 12:46



продължавай с лигоча! Най те обичам тъй.
Таман на една такава винтовчица заформям дИкИментите в момента.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор Brett (лейди)
Публикувано18.08.05 12:51



На мен ми харесват много женски имена с гръцки произход - Ирина, Елена, Теодора, Теофана, Василия, София и т.н., както и мойто си, щото 1/2 от него според настроението може да се преведе като "защитаваща" или "поразяваща".



Тема Ох, разсмя меееенови [re: dalya_night]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано18.08.05 12:55




Густо майна . . .
Моан вит ма Шери, сеа да видя ко имам в депото . . . хммм - в графата митническо складиране . .. тцък не става този, нещо куца Евро 1, я онзи в левия ъгъл - тцък - тарифния му номер, да, да - ааа, хакнали му преференции, но не става - дребен е.
Хммм в хангара за транзитно преминаващи . . . скивай ся ма шери - "ачък рязана винтовка" - търсачка, опааа - селектирам - упсссс ужасТТТ - дружката от Агеницята за Бежанци пак ще ми трие сол на главата - палестинци, афганистанци, пакестинец /1 бр/, иранец . . . 3-ма кюрди.... НЕМА!
До два дена заминавам при свекръвещицата, някое братче на моя благоверен мога да ти уредя, само кажи горе долу на кво да мяза

Ох, къртиш мивки Далия.....



Тема Е, грешно ме разбрахтенови [re: Kupo]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано18.08.05 12:58



Не съм казала, че не сте ми интересен! Дори напротив - четох с интерес, но не обичам да ме категоризират по подобни признаци



My baby shot me down ...


Тема Юн кестионнови [re: paзбиpaм]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано18.08.05 12:59



Тва всички телЦи сме толкоз пляснати брееееееееееееееее



Тема Re: Ох, разсмя меееенови [re: Saffo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 13:01



Шта застрелям кат едно дамско куче теб, престани да ме черпиш с к вот имаш по бюрото!И ни съ прави ,че търсиш , щото депото прелива-ората ти го казаха, дори калинките го заподозряха!
Снощи некви плесенясали бомбони "КУМЧОВЪЛЧО" имаше , където не беше ги изяла през деня на бюрото ти-взех си, сега ако и некой девер почерпиш ше вдигнем банкет
а на мераклиите речи, че съм меелем на рана и беним джаанъм-това е, друго не мога да кажа!
ако ми се разбие сърцето от некой мюсюлмански ъперкът-ти ще ми теглиш теглото ! и ще ти кажа какво е дъждовна капка , нестигнала земята-градинска пръскачка , поразена от внезапна парализа, или хваната на стопкадър))))))))))

Редактирано от dalya_night на 18.08.05 13:10.



Тема Майнови [re: Saffo]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано18.08.05 13:08



да. Подушваме се отдалеч при туй. В ранна младост бях една много благопристойна, да не вярваш направо. Като се сетя какви строги мерки съм прилагала на горките ми гаджета за някоя невинна изречена простотийка!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Ох, миг поспри!!!!!нови [re: dalya_night]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано18.08.05 13:20



Калинките кат видяха ника и си пробваха късмета....; Впрочем, не ти ли казах за тия бонбони с изтекъл срок на годност? Не ги ли позна бре джанъм, сменили им името и цвета на опаковката само.... Оставила си едно бонбонче, днес го поосмуках - като се поосефери ще наддаде вой /за внимание биен сюр/
А бе гюзелим, откъде ти хрумна че ти предлагам нещо не изпипано? Ейй ся и ти . .. бива ли тъй.... моа да ти гарантирам, че са добри.... Ша му прикрепа референцийка на главичката - ша та почерпи подобаващо с казан диби и сочни кактусови плодове.... А какви магьосници на лизинга са . . .сама ще се убедиш...
Ох, заканата ти ме шейкира тоталноооо




Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор Иryaнa (блъмбъл)
Публикувано18.08.05 13:32



Няма да казвам цялото си име, че някой ще вземе да почине от смях

Чудесата се случват само на онези, които вярват в тях!


Тема Re: Ох, миг поспри!!!!!нови [re: Saffo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 13:35



Саффо , Разбирам,
стига спам!
Разбрахме се-хърватски
градинари да набираме,
щот ако не-винтовка
рязана с цолаж голям !


р.р.Отивам да пия едно кафе, белким ми се доработи, целувки за кой е буден у клуба!



Тема Re:нови [re: Kupo]  
Автор cwre4 (другар4е)
Публикувано18.08.05 14:04



az gi znam kirovcite....vsi4ki koito poznavam sa jenkari no puk gotini



Тема Кире....нови [re: Kupo]  
Автор миpизлизливия пop (миризливец)
Публикувано18.08.05 14:39



Кире четох доста най-накрая тигнах до извода че не съм си търсел жена както трябва до сега вече знам какво да търся - Ани, зодия везни (датата ще трябва да я погледна) и т.н..... Ама като се замисля май везни за сега не ми трябва най-малкото Ани.



Тема Re: Имената на жените.нови [re: leasy]  
Автор Kиpчo Meнтaтa (нервен)
Публикувано18.08.05 15:04



.. и после отбора с резервите.



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kиpчo Meнтaтa]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано18.08.05 15:09



само титулярите, кирчо, само титулярите....

Мамка му и живот


Тема Re: Имената на жените.нови [re: leasy]  
Автор Kиpчo Meнтaтa (нервен)
Публикувано18.08.05 15:19



Знаех си, че си жена със стил...



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано18.08.05 16:30



Има доста верни неща. Наблюденията ти съвпадат с моите

Имаш ли впечатления от Росица, Валентина, Боряна?

Много отговори са



Тема Re: Юн кестионнови [re: Saffo]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано18.08.05 16:32



Ама е заприличало на кравеферма в тази тема май.....

Много отговори са



Тема За имане - има.нови [re: paзбиpaм]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано18.08.05 18:34



Ама само на половина.

Няма да те утрепя - ще те ритна веднъж и ще броя въпроса за приключен...

*кaквото беше, вече свършва с този миг -
и не мигът, а просто всичко ни дели*


Тема Re:нови [re: der Berufssoldat]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 21:19



Ти нали беше в Ирак, сега пък наемен убиец ... Или то е едно и също ?



свободна птица


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано19.08.05 01:17



Александа - Никога не съм бил с такава , но името яко ме кефи.



.... Не ми се пише повече ..



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор ORWELL (watching you)
Публикувано19.08.05 01:28



Кирца, добре си го измислил, батенка Одобрявам Добър опит



Тема Re:нови [re: Lychezara]  
Автор der Berufssoldat (синеок фриц)
Публикувано19.08.05 08:20



Вие не казвате ли на професионалните войници 'наемни убиици'?
Аз това го чух от България.



Тема без да задълбавам,нови [re: Brett]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 08:53



половината от изброените ме навеждат на асоциацията секс с монахиня
Или порочна византийска императрица



Тема и на ухо ли?нови [re: Иryaнa]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 08:54







Тема ее...нови [re: миpизлизливия пop]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 08:56



Ако въведем още един класифициращ признак,става много трудно-трябва да се правят компромиси...
Например,ако няма Ани-везни,да се примиряваме с Не-Ани от друга зодия.
Като вица за Гарабед и Волгата



Тема Валентинанови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 08:59



само по една от сорт,което прави изключително рисковано обобщаването.А ако въпросните представителки на именните си групи са били точно изключенията??

Ааа-сетих се за РАлиците-много са перверзни,при това под маска на невинност...Имайки предвид,че една от тях даже е врачанка-тук мога да бъда категоричен !



Тема И аз-но външните наблюдениянови [re: kotaranko_huliganko]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 09:02



показват опаковка от невинност,съдържаща адски котел от ...както същата невинност,така и неизказуеми с обикновени думи перверзни чудовищности
Сашките са опасна работа !



Тема Е как тъйнови [re: *Джeм*]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано19.08.05 09:39



наполовина? Само Сил- или само –вия? Приемам смирено ритника, макар, че си беше чист бъзик със значението на името и варианта му, който аз и една приятелка използвахме за обръщение към една Силвия. Викахме и “Сливио!” и голяма веселба си беше, особено като забравим, че сме на обществено място.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: без да задълбавам,нови [re: Kupo]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.08.05 10:35



Я виж ти.... кви неща пишело тук, аз пък да не знам....



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор StamOff (непознат )
Публикувано19.08.05 11:03



"Ох Ваня Ох кеф"



Тема Re: без да задълбавам,нови [re: Kupo]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано19.08.05 13:42




Айде да се спрем на императрицата все пак, а?



Тема Re: И аз-но външните наблюдениянови [re: Kupo]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано19.08.05 13:44



Хаххаааааааааааа,штидамаззнатебеднаСашка



Тема Е затова мама ми е избраланови [re: Kupo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано19.08.05 13:58



рядко име, за да не ме включват в статистиките. Няма кой да направи изследвания при такава ниска повторяемост. Е, както и да се замислям като сравня дублиращите се имена при мъжете от моето обкръжение, нищо общо не виждам.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Е затова мама ми е избраланови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано19.08.05 14:02



Кое име ти е избрала мама?


---
In Neci Renascor Integer

Тема Re:нови [re: der Berufssoldat]  
Автор Lychezara ()
Публикувано19.08.05 16:27



Не, войникът има чест (разбира се, докато я пази), докато наемния убиец е жалка история, глупак и неудачник.



свободна птица


Тема Да,Сашке?нови [re: Бpeт]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 20:34







Тема Така е,защотонови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 20:36



мъжете сме по принцип уникални,а вие,жените сте по-типови.Все пак еволюцията записва достиженията си във вашите гени,а ние,горките,сме непрекъсната площадка за експерименти-често неуспешни...



Тема ОК-нови [re: Бpeт]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 20:37



да се спрем?



Тема Re:нови [re: Kupo]  
Автор Lychezara ()
Публикувано19.08.05 20:44



Това пък, как можа да го напишеш ... и то само защото не сме пуснали тема за мъжките имена ...



свободна птица


Тема Aми, така - наполовина :)нови [re: paзбиpaм]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано19.08.05 21:42



Нещо като Силвия-Александра от ББ1, ама не точно...

*кaквото беше, вече свършва с този миг -
и не мигът, а просто всичко ни дели*


Тема Молямоля!!нови [re: Lychezara]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 23:01



Това беше констатация на мацката по-горе.Аз само синтезирах!!!



Тема Re: Моля, моля!!нови [re: Kupo]  
Автор Lychezara ()
Публикувано19.08.05 23:05



Това, че тя не вижда общи черти, не означава, че и другите жени не виждат.
Момичето говори за себе си или не й се занимава. Няма нищо общо с твоето ”обяснение”.



свободна птица


Тема Не се ядосвай-нови [re: Lychezara]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 23:16



какво лошо има в това да си в "привилегированата" половинка на човечеството?
Аз роптая ли,че съм в онеправданата?
Ето ти и доказателство-поредно-тя не смее да обобщава,или не забелязва закономерностите.
Аз го правя-или си мисля,че го правя,дори с излишна самоувереност и опасност да сбъркам.
Кажи после,че у мен няма луд танц на неулегнали и търсещи генчета?



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор Sea_man (unreasonable)
Публикувано19.08.05 23:23



А за Евдокия нещо да ми кажеш, мен?


Just a dead phuckin' whore...

Тема йоо меннови [re: Sea_man]  
Автор Kupo ()
Публикувано19.08.05 23:30



ъъ.ъъ!
Май нейм ис Ъъъъ...
Само че не е Слим Шейди.
Познавам само една лелка,дето бачка на Хероха на Пирогов и е адски проклета и нетърпима.
Няма да минавам към общото.
Дочки!



Тема Re: Да,Сашке?нови [re: Kupo]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано20.08.05 11:04



Виж бе, човек, това обръщение ми действа като червено на бик... Не съм партизанка все пак, гарантирам



Тема Re: йоо меннови [re: Kupo]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано20.08.05 11:54



E как може да не кажеш нищо за Весетата...Веселина.Веси и т.н.



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Sea_man]  
Автор ч a й (тиха церемония)
Публикувано20.08.05 14:58



Eвдикоя аз не познавам, но ми е страшно някакси....



Тема Re: И аз-но външните наблюдениянови [re: Kupo]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано20.08.05 15:57



Познавам две Сашки . И двете страдат от липса на умствен капацитет , емоцинална стабилност , а техническите им умения в секса се свеждат до обичайното

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема Александра , а не Сашка ...нови [re: Kupo]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано20.08.05 16:01



...... неизказуеми с обикновени думи перверзни чудовищности ....
.... с това изричение ме разби
... говоря за Александа .... Никога не бих казал на някоя такава Сашка ..Бррррр.... На мен самия ще ми звучи обидно

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема Re: Александра , а не Сашка ...нови [re: kotaranko_huliganko]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано20.08.05 16:53



Е, най-накрая някой на мойто мнение.
Да си имам такова прелестно име и да ме сашкосват е един от малкото майтапи за моя сметка, които не съм в състояние да понеса



Тема Re: Александра , а не Сашка ...нови [re: Бpeт]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано20.08.05 18:03



Еееее... ! Не се надувай пък сега ! ........... Сашке !

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"

Редактирано от kotaranko_huliganko на 20.08.05 18:05.



Тема Re: Александра , а не Сашка ...нови [re: kotaranko_huliganko]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано20.08.05 18:09







Тема Добре бе, женанови [re: Бpeт]  
Автор Kupo ()
Публикувано20.08.05 20:18



няма да ти викам Сашка.
Саши?



Тема аз също-нови [re: kotaranko_huliganko]  
Автор Kupo ()
Публикувано20.08.05 20:19



освен, когато не искам да ги вбеся



Тема Всемогъщиятнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор Kupo ()
Публикувано20.08.05 20:39



шибан Аллах ми е свидетел,барабар с Буда и Нвака-Нтанка,че не познавам отблизо нито едно Весе



Тема Re: Добре бе, женанови [re: Kupo]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано20.08.05 22:51



Можеш да пробваш с Шанка, ако искаш, т`ва е неква македонска версия



Тема Re: Всемогъщиятнови [re: Kupo]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано21.08.05 01:28



Мдаа....драги...много си изпуснал...по4вай да се оглеждаш за Весета...ние сме много весели и много добри4ки..през по голямата 4аст от времето

Имам една съседка...живее точно над мен...казва се Веси като моа и е ра4е...пак като моа..не е ли това съвпадение



Тема Re: Александра , а не Сашка ...нови [re: Бpeт]  
Автор alexbg67 (Black Hole)
Публикувано21.08.05 01:44



Колкото и да обясняваш на околните, че си Александър/дра, толкова шанса да не ти казват Сашко, саши, санди, санде, сашик, сешенце, тнт.... се свежда до нула (0)

Всичко, от което се нуждаем е Цунами!



Тема Включвам се малко къснонови [re: Kupo]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано21.08.05 02:39



късно... но да ви кажа... все ми вървеше на Деници и Десита, все на Д-та. Даже две от Д-тата бяха родени на една и съща дата. И все нещо искат. Едната беше рекламен фотомодел (ей, едвам се отървах от нея!!! тъкмо мисля, че ме е забравила и след 8-9 месеца ми звъни пак!!!) и тя не знаеше к'во иска, другата искаше да се женим (само поради факта, че веднъж се напих и си поиграх с гърдите й... и т'ва долу между краката, забравих му името), а третата... обичам вече 10 години. Блаах... Останалите Д-та са маловажни.

А от Аните имам плаващи впечатления - ту сериозни, ту някакви лигли.

А Петя... нуу даа... всеки път като една приятелка на моята идва да я види... бе... купила си нещо - бански, панталон, бла-бла и да покаже. И все разправя, че и бил дебел задникът... А задникът и е супер. Майко мила, ще ми скъса очите тоя задник, просто и двете ми глави са в него.

Галя... имам една приятелка Галя. Квинтесенцията на ренесанса - яка здрава българка, без да е дебелана. То гърди ли са, да ги опишеш... И с дълбоки деколтета... а там - едно бижу... и то туп в лявата гърда, туп в дясната. Егати хипнозата, баш като в "Страх от летене".

Стели не познавам. Ирени също. А Светли - познавам само една, снахата на моята приятелка. Те такова чудо нема - 77 набор, раждала, 180 см, краката и почват от главата... а в средата две гърди като дини и стърчат _напред_, цялата е перфектна!!! Гравитацията пасти да яде.

Мария... кофти име, не ми харесва, свеждам до минимум познанствата си с такива.

Сега погледнах по-горе поста и се сетих за Веселините и Веситата. Моята любимка от Перник с перфектното тяло. Тънка, крака дълги, задник стегнат, цици големи. А като ми каже Вуади (скакауеееец :>) направо получавам оргазми.





---
In Neci Renascor Integer

Редактирано от Ocoroвeц на 21.08.05 02:43.



Тема Щом е Сашка ....нови [re: Kupo]  
Автор kotaranko_huliganko (Проскубан котьо)
Публикувано21.08.05 03:46



...на задна прашка ....

"....Хората без пороци имат твърде малко добродетели!"


Тема аааа.Слушай!нови [re: Ocoroвeц]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано21.08.05 22:56



балдъзата е в 10 или 11 клас.
Тогава беше при мен.
И!
Една сутрин се звъни-ама безбожни зори-някъде към 7.Седем,07.00-нула седем нула нула.
Аз се събуждам,поглеждам часовника,и започвам кротко да псувам.Нямам и предположения кй може да бъде.
Отварям със замах вратата!!...!!
И-що да видя ! Едно Деси.Бонбонче.Съученичка на балдъзата.Слабичко,тъмногосо,свръхкрасиво,забоде поглед в земята като ме видя(единствено и само боксерки,злобна физиономия,и отворена за благословия уста...):
"-О......извинеттее..б-б-б..Биляна тук ли е??..."
Аз се разтроших като лошия терминатор,дето го заля течен азот и Арни го гръмна-на хиляди ледени парченца-но! Вече беше късно.Тя си остана "бонбончето" и до нине и во веки веков,а балдъзата все още ми припомня тоя случай моменти на кротък домашен уют и съпричастности...



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор magnet (лято)
Публикувано22.08.05 12:09



кироооу, пак удар в десятката)))

хайде пусни сега и темата за винцата, че то септември наближава...
а и едва ли много от тук четящите я знаят)))



Тема Re: аааа.Слушай!нови [re: Kиpo]  
Автор цвeтe (от луната)
Публикувано22.08.05 13:43



какво значи символа до името ти? администратор???




Тема )нови [re: цвeтe]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано22.08.05 23:13




Усерче съм си,остави това "а":-)



Тема Како Магнетке,нови [re: magnet]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано22.08.05 23:14



Ласкаете ме...



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор Cлaдka_лимoнka (изкушение)
Публикувано22.08.05 23:41



Пу.. мойто отсъства



Тема Грозданка?нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано22.08.05 23:48



Вълкана?
Яспис?



Тема Re: Грозданка?нови [re: Kиpo]  
Автор Cлaдka_лимoнka (изкушение)
Публикувано23.08.05 00:14



Ъъъъъъъ.. на Яспис ли мязам?!... а тва Вълкана многуу страшно бре Още малко и отровна Аксиния ще стана

Редактирано от Cлaдka_лимoнka на 23.08.05 00:16.



Тема Не'ам думи!нови [re: Kиpo]  
Автор ORWELL (watching you)
Публикувано23.08.05 00:28



Ейййй, братонкин, т'ва, дет си го написал, кат го чета и кръв ми капе от сърцето Егах'ти лошия късмет! Направо ти влизам в положението Иначе пубертетките са вчепятлителни и ....абе, бил съм го тоя тъпан!

П.С. Другият път - късмет!



Тема Re: аааа.Слушай!нови [re: Kиpo]  
Автор Ocoroвeц (Петър Осоговец)
Публикувано23.08.05 17:46






---
In Neci Renascor Integer

Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор remember the days (when)
Публикувано11.09.05 22:20



Пресияна, която ми изпи мозъка, преди много, много години.



Тема сестра ми имашенови [re: remember the days]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано12.09.05 00:06



една такава съученичка.
Беше много чаровна до 9-и клас.После се превърна в кравичка.
Викаха и Преси.



Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано12.09.05 01:15



Имената на жените тъй и тъй висят по стените
Стига връщахте тая тема

reality bites


Тема Re: сестра ми имашенови [re: Kиpo]  
Автор remember the days (when)
Публикувано12.09.05 02:13



Еми и на тези и викаха така:) Преси.



Тема Е!нови [re: remember the days]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано12.09.05 02:25



Как очакваш човек да отгледа в душевното си пространство нещо към някакво ПРЕСИ!



Тема Госпожо/иценови [re: sarah jp]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано12.09.05 02:28



Елена е виновна. И не може да очаквате от мен груба липса на възпитание и да не отговоря на пряк въпрос , зададен ми от някоя очевидно любознателна млада дама !!!



Тема В УНССнови [re: tiki]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано12.09.05 02:32



имах една колежка Теодора, от " Дружба"...Лелееее...
Ти ме подсети...Миньонче, страхотна чувствена кака...но-уви, вече нях отдал сърцето си на жена си.
А ние, моногамните мъже сме с по-особена закваска...Теодорите са страхотни-Божидарите-асоциирам само с г-н Димитров, популяризаторът на историческата наука и шеф на НИМ



Тема Re: Госпожо/иценови [re: Kиpo]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано12.09.05 02:41



ти питаш с това обръщение дали съм била женена, дали съм женена или може би как се казвам и на колко съм години, какво работя и колко пари изкарвам?
Иначе коя Елена? Хубавата ли? Знам за нея.

reality bites


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано12.09.05 17:19



Ееееех, Кире, забрави ме ти мен ... изчезнах за малко и ето ти на. А при това моето име е име на песен ... така се пее и в самата песен де

Луда съм по него.


Тема Re: Имената на жените.нови [re: _Sheherezada_]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано12.09.05 18:20



Аха, за малко било! То не бе отпуск, не бе чудо!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор *Жap птицa* (с огнено сърце)
Публикувано12.09.05 19:59



хехеххее.......
Аааа,Кирчо нема се разберем с тебе!
Що ма обиждаш,че съм леконравна??

Аз - най - големия философ в този живот.....



Тема Ако ми и обясниш...нови [re: Kиpo]  
Автор remember the days (when)
Публикувано12.09.05 20:03



Какво имаш пред вид?
аз освен за аналогия с преса, за друго не мога да зацепя..



Тема Re: Имената на жените.нови [re: paзбиpaм]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано13.09.05 11:58



Малко бе ... три седмици някакви ... и после, като се върнах, една, докато се нарадвам на човека от сигнатурата ...

Киреееееее, аз си чакам обаче ... не ми разбивай сърцето ... кажи и за мен ...

Луда съм по него.


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор SEXX (замислена)
Публикувано14.09.05 01:03



Изпуснал си ме.

Through rain & stormy weather
Shall always be together
Together here forever


Тема Щом казваш...нови [re: SEXX]  
Автор Kupo ()
Публикувано14.09.05 11:30




Нищо-ще се срещнем в някой следващ живот.
А ако имаш предвид името -как да го упомена, като не съм виждал притежателка на такова от времето на Последните Орфически мистерии насам ???



Тема половин час гледахнови [re: sarah jp]  
Автор Kupo ()
Публикувано14.09.05 11:31



къде точно съм попитал нещо такова, но не намерих нищо.Така че- не го казвам



Тема Какво да кажа ЗА ТЕБ?нови [re: _Sheherezada_]  
Автор Kupo ()
Публикувано14.09.05 11:33




Нямам впечатления откъм Шехерезади-освен оная майсторка на късия разказ, очевидно тънка манипулаторка на мъжката психика...Ала можем ли да правим извод от една частна ханъма към всички Шехерезади???



Тема Що за...?нови [re: *Жap птицa*]  
Автор Kupo ()
Публикувано14.09.05 11:35



Не може ли един Сократ да бъде леконравен?
БТВ, познавах точно такъв човек.
Относно теб-никъде не съм те наричал леконравна...
Хех!:-)) ЖАр-птица !



Тема Re: половин час гледахнови [re: Kupo]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано14.09.05 14:04



Знам, Кире. По темата ти - всички Яни (и някои Илияни) са откачени. Всички Боряни са ми много симпатични, Милените - не особено. Като цяло хората с измислени имена - от типа на Цветозара и Розивиева хич не ща и да ги познавам
И още! Познавам само една Корнелия, ама си я бива!

reality bites


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор лeтeн_дъжд (топъл)
Публикувано14.09.05 14:49



Айде и аз по темата след като се качвана първа страница за Н-ти път

Не познавам ни една хубава Петя-от 4-5 парчета с това име като отличителни черти бих изброила
-мъжкарани
-носят на пиене(ама много)
Девойките,които се зоват Галя са доста харесвани жени,Анитата са абсолютни кокетки и непрекъснато търсят мъжкото одобрение и възхищение.
Не познавам нито една светлоока Христина и всичките са момичета,които знаят какво искат.
В Ралиците има нещо подмолно,менят настроения често и никога не си сигурен приятел ли си или враг
Харесвам Александрите-открити са
Юлетата са по живота,а Весетата са си верно весели,та чак нахилени.
Май това е на първи прочит!

Стичам се по кожата ти...



Тема Re: Какво да кажа ЗА ТЕБ?нови [re: Kupo]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано14.09.05 15:57



Киро, ти нали не вярваш сериозно, че аз и офлайн се казвам Шехерезада? Аз се опитах да подскажа ... в една песен се пее ... и името ... е име на песен ... но не ми се разконспирира пред всички

Луда съм по него.


Тема Re: Какво да кажа ЗА ТЕБ?нови [re: _Sheherezada_]  
Автор unlimitted (член)
Публикувано14.09.05 16:09



хахаха голямо подсказване му дръпна и ти.........
северина
алис
дулсинея
мария

1млн джилии, глории и др.



често хич не ми пука за нищо
но блазе ти ако си от тия за които ми пука


Тема Re: Какво да кажа ЗА ТЕБ?нови [re: unlimitted]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано14.09.05 16:16



Не бе, слънце, такъв е текстът
"... и името хххх е име на песен"

Луда съм по него.


Тема Не знам какво да ти кажа...нови [re: _Sheherezada_]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано14.09.05 20:24



гледам те умно в очите и аа-ха да проговоря- като кученце също!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.