Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Айде, за теб може инови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано18.08.05 12:40



шиптър, от мен да мине! Пък аз нося и по-голямо от китаец, бе! Само дебелогъзо да не е. И ти немА друга работа, ами ми припомняш за един от Загреб…
Цял месец на сухо в Медитеранието? Ти си луда, ма! Че ние ще си заприказваме самички.
А ще позволите ли, мадам, една корекцийка? Не задникът ми е претенциозен, а главата.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Ти щенови [re: Saffo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 12:42



Сега, ти искаш да задмина силвийте?
Тц, неща го шиптъра, той е с наслоявания-кефи се на асфалт, колело и телевизор, като види гараж го бърка с бункерите и се завира в него, и постоянно се опитва да сключва сделки с битум , лимонов сок, или едри морски миди
Като ще ме отваряш на енвери и ходжи-дай една ачик рязана винтовка, да си отживеем...кви са тия полумерки и компромиси
Днес...яко ме е хванала лиготията...



Тема Продължавай,нови [re: dalya_night]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано18.08.05 12:46



продължавай с лигоча! Най те обичам тъй.
Таман на една такава винтовчица заформям дИкИментите в момента.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Имената на жените.нови [re: Kupo]  
Автор Brett (лейди)
Публикувано18.08.05 12:51



На мен ми харесват много женски имена с гръцки произход - Ирина, Елена, Теодора, Теофана, Василия, София и т.н., както и мойто си, щото 1/2 от него според настроението може да се преведе като "защитаваща" или "поразяваща".



Тема Ох, разсмя меееенови [re: dalya_night]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано18.08.05 12:55




Густо майна . . .
Моан вит ма Шери, сеа да видя ко имам в депото . . . хммм - в графата митническо складиране . .. тцък не става този, нещо куца Евро 1, я онзи в левия ъгъл - тцък - тарифния му номер, да, да - ааа, хакнали му преференции, но не става - дребен е.
Хммм в хангара за транзитно преминаващи . . . скивай ся ма шери - "ачък рязана винтовка" - търсачка, опааа - селектирам - упсссс ужасТТТ - дружката от Агеницята за Бежанци пак ще ми трие сол на главата - палестинци, афганистанци, пакестинец /1 бр/, иранец . . . 3-ма кюрди.... НЕМА!
До два дена заминавам при свекръвещицата, някое братче на моя благоверен мога да ти уредя, само кажи горе долу на кво да мяза

Ох, къртиш мивки Далия.....



Тема Е, грешно ме разбрахтенови [re: Kupo]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано18.08.05 12:58



Не съм казала, че не сте ми интересен! Дори напротив - четох с интерес, но не обичам да ме категоризират по подобни признаци



My baby shot me down ...


Тема Юн кестионнови [re: paзбиpaм]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано18.08.05 12:59



Тва всички телЦи сме толкоз пляснати брееееееееееееееее



Тема Re: Ох, разсмя меееенови [re: Saffo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 13:01



Шта застрелям кат едно дамско куче теб, престани да ме черпиш с к вот имаш по бюрото!И ни съ прави ,че търсиш , щото депото прелива-ората ти го казаха, дори калинките го заподозряха!
Снощи некви плесенясали бомбони "КУМЧОВЪЛЧО" имаше , където не беше ги изяла през деня на бюрото ти-взех си, сега ако и некой девер почерпиш ше вдигнем банкет
а на мераклиите речи, че съм меелем на рана и беним джаанъм-това е, друго не мога да кажа!
ако ми се разбие сърцето от некой мюсюлмански ъперкът-ти ще ми теглиш теглото ! и ще ти кажа какво е дъждовна капка , нестигнала земята-градинска пръскачка , поразена от внезапна парализа, или хваната на стопкадър))))))))))

Редактирано от dalya_night на 18.08.05 13:10.



Тема Майнови [re: Saffo]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано18.08.05 13:08



да. Подушваме се отдалеч при туй. В ранна младост бях една много благопристойна, да не вярваш направо. Като се сетя какви строги мерки съм прилагала на горките ми гаджета за някоя невинна изречена простотийка!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Ох, миг поспри!!!!!нови [re: dalya_night]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано18.08.05 13:20



Калинките кат видяха ника и си пробваха късмета....; Впрочем, не ти ли казах за тия бонбони с изтекъл срок на годност? Не ги ли позна бре джанъм, сменили им името и цвета на опаковката само.... Оставила си едно бонбонче, днес го поосмуках - като се поосефери ще наддаде вой /за внимание биен сюр/
А бе гюзелим, откъде ти хрумна че ти предлагам нещо не изпипано? Ейй ся и ти . .. бива ли тъй.... моа да ти гарантирам, че са добри.... Ша му прикрепа референцийка на главичката - ша та почерпи подобаващо с казан диби и сочни кактусови плодове.... А какви магьосници на лизинга са . . .сама ще се убедиш...
Ох, заканата ти ме шейкира тоталноооо





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.