Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Имената на жените.нови [re: der Berufssoldat]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 11:22



Ами то на всички би трябвало да ви е хубаво, не знам защо се разсейвате със странични впечатления ...



свободна птица


Тема Със Силвиите нещата са комплициранинови [re: dalya_night]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:24



Ще Ви обясня:
До '86-а в класа имахме една Оригинална Силвия.После станаха три-добавиха се бившите Севим и Сениха.
И не само те.Затуй и прескочих Силвиите,но да-ако трябва да бъда откровен,всички са много сексуални и поне дават вид на не чак дотам труднодостъпни.
Мая знам само една -тя се вписва в категориите на въпросния спец,цитиран любезно от теб.



Тема о,не е нужнонови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:29



да се обръщате по този начин към мен,макар,че няма да си изкривя душата и да не призная,че ме ласкаете.

Инак-правете като мен-когато някой Ви е безинтересен,просто не го четете.В резултат,и вашият анал,и неговите анализи ще имат свое собствено пространство,и няма да се безпокоят едни други.
Приятен ден



Тема Мон аминови [re: Kupo]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано18.08.05 11:30



Името ми в превод означава "недокоснала земята дъждовна капка" - я ме класифицирай...



Тема Re: Със Силвиите нещата са комплициранинови [re: Kupo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано18.08.05 11:31



Този води цяла статистика, и като седнем някъде на по питие , във въздуха го вдигаме , разпъваме го на кръст -и той разказва, и доказателства посочва- къде ще ходи ?!
И да ти кажа,до сега няма необосновани предположения...
Мога да му изброя още от теоремите, но не искам да пробвам докачливостта на дамската аудитория тук, че само горе долу имам идея коя на колко майтап носи..



Тема Re: Имената на жените.нови [re: dalya_night]  
Автор leasy (нежна)
Публикувано18.08.05 11:34



Малеее, докато го докарах, да вляза в категорията на примерните съпруги ужас

Мамка му и живот


Тема мон шернови [re: Saffo]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:37



Първите в историята на Земята недокоснали земята капки са били преди 2-3 милиарда години.Всъщност докоснали първата е нямало дълго време-тя е била твърде нажежена.
Това е първата асоциация-те са се изпарявали и връщали в облаците.И така-стотици милиони години.

Възможно е Вие тогав ада сте била богиня от някоя предна Вселена и да сте бродили самотна и нетърпелива нажежените безжизнени простори на планетата.

Втора асоциация-вероятно си бруснете катеричката,но ако имахте малко -дори фризирано окосмяване там-капка от Вашата Страстност,увиснала на едно от косъмчетата Ви,точно на едно леко движение от абнормно набъбналата глава на личния ми пенис...и аа-ха да капне,и се събуждаме-вие усмихната снизходително,аз-само усмихнато-от представата!
Не,не ме докосна-изпари се по пътя,като древните си посестрими!



Тема Re: Имената на жените.нови [re: leasy]  
Автор Lychezara ()
Публикувано18.08.05 11:40



Да де, ама защо трябваше да си патят Силвиите за тази цел ?



свободна птица


Тема Лелеееенови [re: Kupo]  
Автор DVD ()
Публикувано18.08.05 11:41



колко много безсмислено писане!!!!



Тема Да.Две са на пътнови [re: dalya_night]  
Автор Kupo ()
Публикувано18.08.05 11:41



да се хванат за косите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.