Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Приятелката ми не може да сваршванови  
Автор unhappy (непознат )
Публикувано14.08.05 15:31



Здравейте,
обращам се към всички жени, помогнете ми. Много обичам приателката си. но не мога да накарам да сварши - тя тварди, че карам да бъде щастлива и че секса и доставял удоволствие и без да сваршва. Много пъти сме говорили твърди, че досега не имала пълен оргазъм поне такъв какъвто се описва от хората. Не мога да накарам да идем на сексолог. Четох литература проследих теми:
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=talkabout&Number=1941981901&page=&view=&sb=&part=all&vc=1
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=&Board=talkabout&Number=1940381408&page=&
Пробвахме нещатата описани от първата тема ( стимулиране на клитор повреме на секс ), нещата като че ли помагат - поне според нея, но не оправят нещата.
Какво да направя ? :(



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 15:40



Нищо, просто не се спичай от този факт, продължавайте да общувате, вербално, сексуално и всякак... експериментирайте ако имате желание, нека започне да мастурбира... да открива сама кое и как и доставя удоволствие... и нека оргазма да не ви става самоцел.


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано14.08.05 15:50



pich, izviniavai, ama prosto prichinata e v teb. niakoga i az ne poluchavah orgazmi dokym 21-vata si godina. i tvyrdiah, che ne mi lipsva, che e ok, che pak mi dostavia udovolstvie. obache edin se zainati i kaza: gluposti! ne znaesh kakvo izpuskash! sled koeto se zanimava s men ot 2 prez noshta do 12 na obed. i uspia. kazvam ti ot togava svetyt ne e syshtia.
taka che - ot teb si zavisi. stimulacia 15 sekundi e nishto. triabva da go pravish dokato se nalaga, ako shte da iztrypne ezika ili prysta.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 16:13



Е ти му еба мамата накратко...
Сега като я зацикли/ят на тая тема нема отърване...
И колкото повече задълбават и им става самоцел толкова по малък е шанса да се получи... това, че при теб е станало, не означава 100% че ще стане и при нея.
Я направо му кажи тогава да се разделят а


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано14.08.05 16:20



пич просто трябва да опознаеш тялото на приятелката си и най-вече тя себе си да експериментира да разбере какво я кефи и как точно го иска за да станат нещата / почти никога не стават от пьрвия пьт / трябва време за да се опознаете.

традицийте не са това което бяха!!!!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано14.08.05 16:31



ama izviniavai, pisna mi kogato myjete ne mogat da se spraviat, da obviniavat bednite momicheta. temata triabvashe da e ne "priatelkata mi ne moje da svyrshva", a "az ne moga da zadovolia priatelkata si". shtoto niama frigidni jeni, nali nzaesh :)
te iavno se obichat, shtom tia kazva, che tova i e dostatychno, a toi pishe po forumite. ako sa na 20 godini - kakto i da e, shte se nauchat. no ako sa po-golemi - losha rabota...



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 16:47



Ей
Да си спомняш по предни опити да се разисква темата до какъв извод доведоха?
Ако тя сама не опознае тялото си/сексуалността си, няма как партньора и да успее... това е игра за двама.
Писнало и било, дай да комплексираме момчето само щото не и е теглил една а се опитва да направи нещо
А дали има фригидни жени питай някои сексолог


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор applespirit (непознат)
Публикувано14.08.05 16:53



Ami men nikoi ne moje da me nakara da masturbiram,otvrastava me misalta i ako na 4oveka do men mu e vse edno dali na men mi e dobre ili ne,seriozno bih se zamislila dali da bada s nego:-)

Badesteto prinadleji na onezi,koito viarvat v krasotata na me4tite si.


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: applespirit]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 16:57



Значи имаш още на какво да се учиш
Къде в постинга ми видя намек за все едно... ?


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: applespirit]  
Автор Taleiran ()
Публикувано14.08.05 17:03



Ти си зла жена...

In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti! Amen!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.