Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Приятелката ми не може да сваршва  
Автор unhappy (непознат )
Публикувано14.08.05 15:31



Здравейте,
обращам се към всички жени, помогнете ми. Много обичам приателката си. но не мога да накарам да сварши - тя тварди, че карам да бъде щастлива и че секса и доставял удоволствие и без да сваршва. Много пъти сме говорили твърди, че досега не имала пълен оргазъм поне такъв какъвто се описва от хората. Не мога да накарам да идем на сексолог. Четох литература проследих теми:
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=talkabout&Number=1941981901&page=&view=&sb=&part=all&vc=1
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Cat=&Board=talkabout&Number=1940381408&page=&
Пробвахме нещатата описани от първата тема ( стимулиране на клитор повреме на секс ), нещата като че ли помагат - поне според нея, но не оправят нещата.
Какво да направя ? :(



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 15:40



Нищо, просто не се спичай от този факт, продължавайте да общувате, вербално, сексуално и всякак... експериментирайте ако имате желание, нека започне да мастурбира... да открива сама кое и как и доставя удоволствие... и нека оргазма да не ви става самоцел.


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано14.08.05 15:50



pich, izviniavai, ama prosto prichinata e v teb. niakoga i az ne poluchavah orgazmi dokym 21-vata si godina. i tvyrdiah, che ne mi lipsva, che e ok, che pak mi dostavia udovolstvie. obache edin se zainati i kaza: gluposti! ne znaesh kakvo izpuskash! sled koeto se zanimava s men ot 2 prez noshta do 12 na obed. i uspia. kazvam ti ot togava svetyt ne e syshtia.
taka che - ot teb si zavisi. stimulacia 15 sekundi e nishto. triabva da go pravish dokato se nalaga, ako shte da iztrypne ezika ili prysta.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 16:13



Е ти му еба мамата накратко...
Сега като я зацикли/ят на тая тема нема отърване...
И колкото повече задълбават и им става самоцел толкова по малък е шанса да се получи... това, че при теб е станало, не означава 100% че ще стане и при нея.
Я направо му кажи тогава да се разделят а


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано14.08.05 16:20



пич просто трябва да опознаеш тялото на приятелката си и най-вече тя себе си да експериментира да разбере какво я кефи и как точно го иска за да станат нещата / почти никога не стават от пьрвия пьт / трябва време за да се опознаете.

традицийте не са това което бяха!!!!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано14.08.05 16:31



ama izviniavai, pisna mi kogato myjete ne mogat da se spraviat, da obviniavat bednite momicheta. temata triabvashe da e ne "priatelkata mi ne moje da svyrshva", a "az ne moga da zadovolia priatelkata si". shtoto niama frigidni jeni, nali nzaesh :)
te iavno se obichat, shtom tia kazva, che tova i e dostatychno, a toi pishe po forumite. ako sa na 20 godini - kakto i da e, shte se nauchat. no ako sa po-golemi - losha rabota...



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 16:47



Ей
Да си спомняш по предни опити да се разисква темата до какъв извод доведоха?
Ако тя сама не опознае тялото си/сексуалността си, няма как партньора и да успее... това е игра за двама.
Писнало и било, дай да комплексираме момчето само щото не и е теглил една а се опитва да направи нещо
А дали има фригидни жени питай някои сексолог


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор applespirit (непознат)
Публикувано14.08.05 16:53



Ami men nikoi ne moje da me nakara da masturbiram,otvrastava me misalta i ako na 4oveka do men mu e vse edno dali na men mi e dobre ili ne,seriozno bih se zamislila dali da bada s nego:-)

Badesteto prinadleji na onezi,koito viarvat v krasotata na me4tite si.


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: applespirit]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 16:57



Значи имаш още на какво да се учиш
Къде в постинга ми видя намек за все едно... ?


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: applespirit]  
Автор Taleiran ()
Публикувано14.08.05 17:03



Ти си зла жена...

In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti! Amen!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано14.08.05 17:12



e, syglasna sym, che tova s opoznavaneto na tialoto e viarno. ima i jeni deto lejat kato dyrveta i chakat da gi tresne orgasma. ne iskam da kompleksiram momcheto, no v povecheto sluchai myjete sa si vinovni. samo go ambiciram :) a i klinichno frigidnite sa 99.99% psihologicheski frigidni. ne govorim mai za takyv sluchai



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: applespirit]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано14.08.05 17:12



Че какво толкова гадно има в мисълта да се наслаждаваш на тялото си. Ако ти не можеш, как можеш да очакваш мъжът да знае по-добре от теб какво чувстваш?

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор unhappy (непознат )
Публикувано14.08.05 17:14



здр. fanny_glass, може би си права, че не по правилен начин озаглавих постинга, но ако си обърнала внимание, тя го няма проблем само с мен. Само че съм твърдо уверен че нещата не могат да останат така, макар и според теб лошо ако сме над 20 год. сме. Един интересен въпрос към тебе. След тези твои 21 години за да получиш оргазъм всеки пат ли се налага 8 часа работа на партньора ти.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 17:18



Ще ти тегля ушите... все мъжете ви виновни на вас
Да ти имам амбицирането, на кота 0 с информацията го окачестви набързо...
Ако стане самоцел оргазма знаеш ли колко лесно може да се получи точно психоблокада?
Случая ми прилича на неопитност... начални крачки в секса, идеалното място да объркаш всичко.


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор applespirit (непознат)
Публикувано14.08.05 17:19



Ami dalboko v men e vkoreneno,4e orgazmat e nesto,koeto dvama dushi triabva da spodeliat-malko konservativno,no...A pak kato sam sama prosto mi lipsva stimul.

Badesteto prinadleji na onezi,koito viarvat v krasotata na me4tite si.


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор fancy (джаста-праста)
Публикувано14.08.05 17:21



само плахо да ти кажа, че и мен мъж ме е научил на оргазъм... (ако не броим клиторния, дето си го научих сама като малка )

reality bites


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 17:21



Годините не правят автоматично опит
Не си го правете самоцел ей... правете го за удоволствие и експериментирайте, не се отказвайте от първия път.


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: applespirit]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано14.08.05 17:28



Не е задължително да си сама. Предложението на Морфиус беше тя да го прави пред него. Не е толкова лошо. Така тя ще му покаже какво и е приятно, пък и ще го поразпали, което може да предизвика чудеса.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: applespirit]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано14.08.05 17:30



за това говорех де / та ако някой / я/ твьрди че секса не е важен не му вярвай /

традицийте не са това което бяха!!!!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: fancy]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 17:32



Ей
Все нещо си знаела нали, тя още и това не е научила... всичко на веднъж е трудно.
.


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор unhappy (непознат )
Публикувано14.08.05 17:44



Според нея няма такива неща няма нещо което да е травмирало в минлато.
Другият проблем е че след 20-30 минути "грубо чукане" тя изхва и е невъзможно да се продалжи, отскоро започнахме работата с езичета / пръстчета и като че ли е това е по-добре на дали е възмоно толкова време работа с тях.... Както и да е - благодаря за съвета.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 17:49



отскоро започнахме работата с езичета / пръстчета и като че ли е това е по-добре на дали е възмоно толкова време работа с тях....
О и повече е възможно, при добро желание няма невъзможни неща...
Другият проблем е че след 20-30 минути "грубо чукане" тя изхва
Ако не изпитва възбуда и удоволствие от чукането е нормално да изсъхне, а и да изпитва пак може да изсъхне... я заложете малко повечко на игрите и по малко на ръгането.


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано14.08.05 17:56



taka si i znaeh... gruboto chukane go zabravi. a shtom otskoro ste pochnali ezicheta i prystcheta - kakvo se chudish. triabvashe mnogo otdavna da gi pochnete. ti ne mojesh li da opitash vednyj da ia zadovolish bez da ia chukash grubo i bez vyobshte da i ima penetracia? opitai... psole pak shte govorim



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано14.08.05 17:59



kolkoto i da mrazia tova izrechenie - vidia li che biah prava! grubo chukane? otskoro zapochnahme? ne znam dali moga poveche? neshto da kajesh? :)



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 18:01



Вече го казах, липса на опит... хайде сега го убий, че не се е родил научен
Нима е лошо, че пита и търси начин да се справи не разбирам...


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор franny_glass (непознат)
Публикувано14.08.05 18:04



niama da go ubia, polojitelno e che pita i iska da se promeniat neshtata. no vij naglasata - tia e vinovna. niama i sianka ot symnenie, che moje toi da ima problem



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано14.08.05 18:09



Ох от де я измисли тая вина...
А проблема е и на двамата, нали?


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор fancy (джаста-праста)
Публикувано14.08.05 18:15



Ако се осъзнава като проблем на двамата, това вече е добра основа да се реши. Аз например познавам един мъж, който вече е на 38, имал е безброй връзки и любовници (сигурна съм, щото отдавна се знаем), а възгледите му за секса или поне това, което показва и прави като секс, е пълна, ама пълна боза.
И той проблеми няма, разбираш ли, никога не би допуснал, че е зле
Дип, че е умен и паричен, че иначе не мога да го мисля...

reality bites


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор Bид лaxyдзи (путколюбител)
Публикувано14.08.05 18:26



ако не са ти го казали вече спри да му мислиш - тва е първата стъпка за спавяне с положението.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор Cлaдka_лимoнka (свежа)
Публикувано14.08.05 18:50



И аз съм на тва дередже ама си свиркам



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано14.08.05 19:36



Дали един човек ще се примири с нещо или не си е негов проблем. Всеки го решава по различен начин. Аз лично не съм за примирението. Всеки има право на своя дял лично щастие.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор unhappy (непознат )
Публикувано14.08.05 20:11



Както казах вече и двамата не сме на двадесет години ( а няколко повече ) и двамата не сме неопитни. Тя има 8 години сексуален опит живот и 4 партньора досега - доста дълги връзки. Както и сегашната близо година. Проблема е някъде другаде май - в нито един от изписаните горе предположения. Дали не става за психологическа нагласа?



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор Manekena (Мразя да мразя)
Публикувано14.08.05 20:38



Не се наемам да коментирам въпроса ти, защото има всякакви жени. Затова ще се огранича с мнението на един мой познат, който обича да казва, че нямало фригидни жени, имало некадърни мъже. Не се наемам да коментирам и неговото мнение.

Живей както можеш, ако не можеш както искаш !


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор kotaranko_huliganko ()
Публикувано14.08.05 21:57



EEEE... Ти пък .. Как на сексолог бе ... Какво би и помогнал непознат ... бил той и лекар .... Питай я дали е получавала когато е бил сама ... Имала ли е така ... ще има и с теб



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано14.08.05 22:31



Проблема е някъде другаде май - в нито един от изписаните горе предположения. Дали не става за психологическа нагласа?

Чия? Твоя или нейна?

Щом девойката за 8 години не се е отказала от секса и без оргазъм, едва ли е фригидна, не разчитай много на това...

*кaквото беше, вече свършва с този миг -
и не мигът, а просто всичко ни дели*


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: kotaranko_huliganko]  
Автор unhappy (непознат )
Публикувано14.08.05 23:28



Никога не е мастурбирала



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор sim4o77 (lucky)
Публикувано15.08.05 00:21



ами да пробва де нали точто това е разковничето да опознае себе си какво я кефи и какво не .

традицийте не са това което бяха!!!!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор toranaga (тъпо парче :P)
Публикувано15.08.05 00:36



е ти го разби това момче, ей! малко по-лекичко го давай де, не казвам че си неправа, а че си твърде рязка



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор der Berufssoldat (синеок фриц)
Публикувано15.08.05 01:55



Аз от такива всеотдайни и грижовни отношения не разбирам.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано15.08.05 08:32



Определено не е фригидна. Просто е луда. Шегувам се, разбира се. Що си мразят телата тези хора, бре!?

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано15.08.05 08:36



Не си ги мразят, втълпено им е, че това е бибииииииииип (цензура)!
Явно за някои все още секса е мръсна работа...


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано15.08.05 10:11



Жалко, много жалко.Когато една жена не познава тялото си, не може и да опознае удоволствието от секса, язък!

Луда, полудяла съм по..него
синьото Море


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано15.08.05 16:58



С кое не могат да се справят мъжете бре? Те си свършват без проблеми независимо колко кадърна е партньорката.

Eгати логиката! Това че ти не можеш да свършиш, означава единствено че Ти не можеш! И сега се афишираш като някаква некадърница, дето някой друг трябва да й свърши работата?
Факта че някакъв ентусиаст се е потил с тебе 10 часа, не означава че мъжете не могат да се справят, а означава че ти не си в ред!
Бати претенциите! Да не би да си плащаш че да трябва някой да те свършва?

"bednite momicheta" - ако са с твоите претенции са бедни само духом.

Знаеш ли колко жени свършват само като им го вкараш? Но не разправят че мъжете не можели да се справят.

Как ме нервира само - некадърница с претенции и определения.

Много отговори са



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано15.08.05 17:06



Извод: проблема има няколко измерения, най-приоритетното е лична отговорност на всеки един от партньорите.

Има и споделена отговорност, доколкото всеки прави необходимото за взаимното удоволствие. Но всеки е длъжен да се погрижи и за собственото си, тоест не трябва да чака друг да му направи кефа, и ако това не стане, после да се оплаква.....



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор druziLa* (sysredoto4ena)
Публикувано15.08.05 17:23



Според мен,от теб се иска да я изненадваш откъм ситуации.Нали знаеш,че глината се вае по специален начин,за да стане ваза и не всеки го може,но ако се постарае стават чудеса.
Шепти И еротични думички по телефона,накарай я да правите секс на нестандартно място.Приклещи я до входната врата,например още докато си събува обувките и т.н.Трябва да си напорист и изобретателен,а не да И поднасяш монотонност.Обстановката,шепота,уханието....всичко възбужда сетивата за секс и тогава върхът се постига без усилия.
Сексът е изкуство,а не ръгане на чушки в боба.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор unhappy (непознат )
Публикувано15.08.05 17:43



Благодаря за изявеното мниение Задоволяващ!

В моя случаи обаче става въпрос за взаимна подкрепа.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Taleiran ()
Публикувано15.08.05 18:02



Човече - още едно такова брутално изказване - и ми стъпваш на килимчето...
Не си го причинявай - само ще развалим форума...

In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti! Amen!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор kotaranko_huliganko ()
Публикувано15.08.05 18:08



Ееееее... ... А един мармот загъва шоколад



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор kotaranko_huliganko ()
Публикувано15.08.05 18:23



Странно чуство за хумор , но ме кефи



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор lzbg (новак)
Публикувано15.08.05 18:24



Привет.
Позволявам си да се намеся, понеже съм имал подобен проблем. С едно гадже ходихме три години, с прекъсвания, и нито веднъж тя не получи оргазъм. С други партньори и двамата нямахме проблеми. Просто, не се получи. Опитвали сме какво ли не.Ама кат не става?.... Решихме да се разделим като приятели. След две - три години се засякохме в една командировка. Помогнах и да си качи багажа в стаята. Накратко, по едно време се сдърпахме, словесно. От сорта "като за друго не ставаш, поне куфари можеш да носиш" и тнт. Докривя ми страшно. Вечерта, в ресторанта, тя седи с компания на съседна маса. Да се издокарам, помолих келнера да занесе бутилка вино на тяхната маса. Девойката стана, дойде при нас, хвана ме за ръка и ме завлече в стаята. Още бях леко обиден, и се разгрях. Късах копчета, бельо, пляскане по дупето... С члена по лицето... Колко оргазма получи, не знам.Изнемощели, едвам дишам, и чувам( със стрхотна нега в гласа) "Животно такова"...
Искам да напомня, че не давам рецепта.... Само споделям. Има някъде печеливша комбинация, ама как да я намериш?



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: lzbg]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано15.08.05 21:31



Това много ме изкефи!

Без майтап, но ако човек може да чете между редовете, ще схване същността на всичко в секса от твоето преживяване: една жена трябва да се чувства ЖЕЛАНА и ДА НЕ Й ПУКА, да не й оставиш дъх да мисли, да се задълбочава и анализира какво става. А трябва екшън, шоу, да се отпусне. Абе, трябва да я направиш ЕГОИСТКА, като бъдеш и ти егоист. Така сме били с човека, с когото съм имала най-готиния секс и такава си останах!!!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго.


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Taleiran]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано15.08.05 23:40



Kaкъв си ти бе, смешник?

И защо си мислиш че ще ме изплашиш с килимчета?

Май се взимаш много на сериозно?

Много отговори са



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: lzbg]  
Автор unhappy (непознат )
Публикувано16.08.05 00:22



Благодаря ще пробвам



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано17.08.05 15:07



Какво си се разревал?
Ти нали си свършваш
То е знайно. че каквото и да правиш женския кладенец няма да запълниш и никога няма да угодиш, затова не се и напъвай толкова да не се схванеш психически и физически.
Така че спокойно, няма да се свърши света, а и жени океан

Неуспехът е единственият грях!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.08.05 15:16



Алоу, мен ако питаш, прекрачи границата на любезното и учтиво общуване. Аре малко се сапри, а. Щото мразим некой да се разхожда наоколо като бей. Ако искаш кавга, ще си я получиш!



Царица съм на кавгите, фнимавай....не ти е за пръв път, чак ся реагирам даже леко фнимателно към егото и задника ти....



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: oтвopeнa]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.08.05 15:19



Именно, госпожо Отворена, как само го казахте с идеално подбрани и искрени думи. Поздравления, като се замисля, това е идеалната ситуация да се случват само хубави неща



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Taleiran ()
Публикувано17.08.05 19:39



Смешник си ти! А ако искаш мога и по брутално да ти го кажа - ама не виждам защо е нужно да изпростявам...

In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti! Amen!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Roxana]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано17.08.05 21:19



Dнес за втори път споменаваш задникът ми! Ако толкова тази част от анатомията ми вълнува въображението ти, само си кажи - ще ти го изпратя на снимка. Ако ще ти помогне да мирясаш....

Нещо и ти се опитваш да ме плашиш! Не се ли надценяваш малко?

Много отговори са



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Taleiran]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано17.08.05 21:25



Айде няма да спориме кой е смешникът - важното е да ни е весело

И аз не виждам защо е нужно да изпростяваш. Явно като вземеш да се правиш на защитник на слабите и глупавите, действаш повече по навик ......

Дай да не продължаваме този диалог, поне докато не се появи по-смислена тема за спорове.

Много отговори са



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор dalya_night ()
Публикувано17.08.05 21:28



-Ако ще се биеш с децата по-добре се прибирай , щото баща ти ще се върне от фабриката и ще ти отнесе гъзовете с бой...



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: dalya_night]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано17.08.05 22:03



Еее, ама и двете деца са по-големи на годинки от мен. Но с момиченцето нямам намерение да се бия - много е лека, не е кавалерско някак си. А с момченцето е интересно да се разменят няколко шамара - да се определи категорията. Понеже още нямам достатъчно наблюдения по въпроса. Интересно ми е като с нова играчка

Много отговори са



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор dalya_night ()
Публикувано17.08.05 22:08



Тази реплика беше част от авангардна театрална постановка за присъединяване на малцинствата:
От терасата на 11 етажен блок в Сливен се подава циганка и крясва надолу:
-Миткоо! Боженкеее..! Въ`рте, мама да идете ляб-баща ви са върна от фабриката, шви откачи гъзовете с бой...



р.р. Знам, безсърдечна съм, може би защото моите приятелки всичките могат да свършват..кат` та гледам твоите също май

Редактирано от dalya_night на 17.08.05 22:09.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: dalya_night]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано17.08.05 22:20



Да не се окажеме с едни и същи приятелки ?
При този малък свят - нищо чудно.


П.С. - А тази пиеса- циганин работещ във фабрика :) - верно е била авангардна

Много отговори са



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор dalya_night ()
Публикувано17.08.05 22:25



тц, мойте са нормално задоволени...друг ги Ебе, вероятно

а постановката вероятно е рекламирала програмата за временна заетост



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: dalya_night]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано17.08.05 22:34



Вероятно е друг задоволителя. аз от доста време съм дуогамен, за съжаление на прекрасния пол . Но ми се е приискало нещо ново и скоро ще се прави тройка май.

Ама тази постановка ти ли си я гледала или са ти я разказвали? Зашото аз мноо уважавам хора дет ходат на театър

Много отговори са



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор dalya_night ()
Публикувано17.08.05 22:37



гледах я, на частно парти ,на каракачанска фирма
иначе отде пари за театър?:-))



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: dalya_night]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано17.08.05 22:55



Ох горката! Нямаш пари за театър, та гледаш народното събрание по тивито?

Я да те черпя малко добро настроение с тази



Надявам се да ти харесат

Много отговори са

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор dalya_night ()
Публикувано17.08.05 23:15



благодаря, весели са и истински и право в десетката-обичам черно



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор NRG52 (свэтло чэрэн)
Публикувано19.08.05 14:14



Абе ти откачена ли си бре? Писнало ти..не мисля, че случая е подобен на това, което описваш, дори.
При тебе някакъв се мъчил 10 часа!?!? - Я се замисли, дали това е нормално!? Може би причината е била в теб, може би ти не си ЗНАЕЛА и как да си доставиш удоволствие при всяка жена специфично, все пак.
За инат и упорство...абе мила, нужно ли е, да ти се обяснява, че може би ти си някакъв изключителен случай на човек, който би се подложил на нечий 10 часов инат още повече, че ако 10 часа я ближе, мачка, стимулира и т.н. най - вероятно тотално ще я отврати от каквито и да е преживявания свързани със секса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.