Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано15.08.05 08:36



Не си ги мразят, втълпено им е, че това е бибииииииииип (цензура)!
Явно за някои все още секса е мръсна работа...


Welcome to the real world

Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: Mopфиyc]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано15.08.05 10:11



Жалко, много жалко.Когато една жена не познава тялото си, не може и да опознае удоволствието от секса, язък!

Луда, полудяла съм по..него
синьото Море


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: franny_glass]  
Автор 3aдoвoлявaщ (обективен)
Публикувано15.08.05 16:58



С кое не могат да се справят мъжете бре? Те си свършват без проблеми независимо колко кадърна е партньорката.

Eгати логиката! Това че ти не можеш да свършиш, означава единствено че Ти не можеш! И сега се афишираш като някаква некадърница, дето някой друг трябва да й свърши работата?
Факта че някакъв ентусиаст се е потил с тебе 10 часа, не означава че мъжете не могат да се справят, а означава че ти не си в ред!
Бати претенциите! Да не би да си плащаш че да трябва някой да те свършва?

"bednite momicheta" - ако са с твоите претенции са бедни само духом.

Знаеш ли колко жени свършват само като им го вкараш? Но не разправят че мъжете не можели да се справят.

Как ме нервира само - некадърница с претенции и определения.

Много отговори са



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано15.08.05 17:06



Извод: проблема има няколко измерения, най-приоритетното е лична отговорност на всеки един от партньорите.

Има и споделена отговорност, доколкото всеки прави необходимото за взаимното удоволствие. Но всеки е длъжен да се погрижи и за собственото си, тоест не трябва да чака друг да му направи кефа, и ако това не стане, после да се оплаква.....



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор druziLa* (sysredoto4ena)
Публикувано15.08.05 17:23



Според мен,от теб се иска да я изненадваш откъм ситуации.Нали знаеш,че глината се вае по специален начин,за да стане ваза и не всеки го може,но ако се постарае стават чудеса.
Шепти И еротични думички по телефона,накарай я да правите секс на нестандартно място.Приклещи я до входната врата,например още докато си събува обувките и т.н.Трябва да си напорист и изобретателен,а не да И поднасяш монотонност.Обстановката,шепота,уханието....всичко възбужда сетивата за секс и тогава върхът се постига без усилия.
Сексът е изкуство,а не ръгане на чушки в боба.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор unhappy (непознат )
Публикувано15.08.05 17:43



Благодаря за изявеното мниение Задоволяващ!

В моя случаи обаче става въпрос за взаимна подкрепа.



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Taleiran ()
Публикувано15.08.05 18:02



Човече - още едно такова брутално изказване - и ми стъпваш на килимчето...
Не си го причинявай - само ще развалим форума...

In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti! Amen!


Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор kotaranko_huliganko ()
Публикувано15.08.05 18:08



Ееееее... ... А един мармот загъва шоколад



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор kotaranko_huliganko ()
Публикувано15.08.05 18:23



Странно чуство за хумор , но ме кефи



Тема Re: Приятелката ми не може да сваршванови [re: unhappy]  
Автор lzbg (новак)
Публикувано15.08.05 18:24



Привет.
Позволявам си да се намеся, понеже съм имал подобен проблем. С едно гадже ходихме три години, с прекъсвания, и нито веднъж тя не получи оргазъм. С други партньори и двамата нямахме проблеми. Просто, не се получи. Опитвали сме какво ли не.Ама кат не става?.... Решихме да се разделим като приятели. След две - три години се засякохме в една командировка. Помогнах и да си качи багажа в стаята. Накратко, по едно време се сдърпахме, словесно. От сорта "като за друго не ставаш, поне куфари можеш да носиш" и тнт. Докривя ми страшно. Вечерта, в ресторанта, тя седи с компания на съседна маса. Да се издокарам, помолих келнера да занесе бутилка вино на тяхната маса. Девойката стана, дойде при нас, хвана ме за ръка и ме завлече в стаята. Още бях леко обиден, и се разгрях. Късах копчета, бельо, пляскане по дупето... С члена по лицето... Колко оргазма получи, не знам.Изнемощели, едвам дишам, и чувам( със стрхотна нега в гласа) "Животно такова"...
Искам да напомня, че не давам рецепта.... Само споделям. Има някъде печеливша комбинация, ама как да я намериш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.