Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:57 24.10.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Тонизира ли мъжкото внимание омъжените жени?нови  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано05.08.05 13:59



Мой добър приятел ми каза, че съм задръстена до мозъка на костите си, защото в мен няма дори останала жар за флирт, едва ли не съм се самопоръсила със сивата пепел на брачните задължения; Подхвърли, че съм архивно моногамна, безцветно-скучна по отношение на флирто-тона със срещуположния пол. И ако продължавам така, въпреки крехката възраст /на наближаващите 30 години/ в скоро време ще се превърна в отпадъчен цитрусов продукт,негоден дори за рециклиране.
Въпросът ми е тонизира ли Ви словесния флирт и докъде бихте позволили той да се разпростре? Сексо-тонът /предизвикателен, прелъстителен/ в един диалог отражение ли е на емоционалното Ви състояние за момента?



Тема Re: Тонизира ли мъжкото внимание омъжените жени?нови [re: Saffo]  
Автор vessy3O (новак)
Публикувано05.08.05 14:03



да
да
да
не само омъженитепредполагам



Тема Мъжкото внимание ме тонизиранови [re: Saffo]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (не е ли ясно?)
Публикувано05.08.05 14:05



но флиртът ме притеснява. Едно е да усетиш нечий мъжки мерак, но друго е да му отговаряш, пък дори и само на думи. Та, хич ме няма във флиртуването и мен, но то не е от семейното положение, а от характера.

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: Тонизира ли мъжкото внимание омъжените жени?нови [re: Saffo]  
Автор Djilda (непознат )
Публикувано05.08.05 14:06



Колкото и прекрасни да са отношенията ни с човека до нас /съпруг, постоянен партньор/, задължително е да допускаме елегантния флирт в ежедневието си. Казвам "елегантния", като имам предвид оня невинния, ненатрапчивия, шеговития, защото флирта, оглеждането ни в нечии други мъжки очи ужасно много зарежда и носи нови тръпки и в отношенията с постоянния човек до нас.Вече е въпрос на личен избор до къде ще стигнат нещата, но аз говоря за оня игривия, палав флирт без някакви намеци за продължения...абе флирта си е изкуство. Има жени, които не се нуждаят от него, други пък не могат без него. Но така или иначе ние сме суетни същества и винаги е гот да бъдем премерено предизвикателни и емоционално освободени до степента на нашите си усещания, темперамент и пр.
Усмихвай се, бъди уверена и знай, че няма по-добро нещо за живеца, за блясъка в очите ни от промените, от позволяването да бъдем обекти на внимание, флирт...



Тема Re: Тонизира ли мъжкото внимание омъжените жени?нови [re: Saffo]  
Автор _Sexy_ (Hot)
Публикувано05.08.05 14:20



Мисля, че всеки един човек, независимо от пола, се тонизира от получено положително внимание.... Така, че накратко по въпроса ти мисля, че отговорът е: ДА.
А защо правиш разлика между омъжена и неомъжена жена?
Според мен това дали мъжете обръщат внимание на една жена или не няма нищо общо с това дали тя е омъжена или не.... пък и нали знаеш: Според общо приетото мъжко мнение, когато една жена се омъже, тя става по-интересна плячка за мъжете.... Как да ти кажа, това им е заложено в кръвта. От една страна те винаги те виждат като нечия чужда територия, която искат да завладеят и факта че си омъжена ги подлудява защото знаят, че никога няма да владеят тази "територия" напълно а.... от друга страна са много по-спокойни при контакта си с тези жени, защото при тях риска: Да им увиснеш на врата след това е сведен до минимум.
Така, че скъпа човек се чувства така както сам си го направи!
Обичам да флиртувам и не намирам нищо лошо в това. ДА, това ме тонизира, повдига ми самочувствието и ме кара да се чувствам харесвана и обсипана с внимание.... А до къде флирто-тонът човек ще позволи да се разпросте си зависи еднствено и само от него.... и с риск да се повторя ще кажа пак: Това няма нищо общо с това дали жената е омъжена или не.

Пиша ти бавно, защото четеш трудно


Тема Re: Тонизира ли мъжкото внимание омъжените жени?нови [re: Saffo]  
Автор dalya_night ()
Публикувано05.08.05 14:29



Този, който ти го е казал, определено би желал да прекалиш с ...него, защото това е чиста провокация без грам отношение към теб самата...
Нямам как , това , в което те обвинява да е така- колкото и да е възможно противоречие между действителната личност и клубната такава, аз те виждам какво правиш тук и в живия живот ти няма как да ампутираш цялата себе си...)
Убедена съм, че "моншеритата" и "машерите" вървят и извън онлайн изявите, и това е страхотно защото милата и внимателна жена обръща погледите лесно след себе си... и без това такива жени са дефицитни напоследък /питай коч къмпанито тук/....)
А иначе отговорът на този въпрос може да е само един-да, тонизира, огрява мъжкото внимание , и изобщо е без значение дали си се врекла, или не на някого...
А на въпросния кажи, че баба му е задръстена и за рециклиране



Тема Re: Тонизира ли мъжкото внимание омъжените жени?нови [re: Saffo]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано05.08.05 14:42



Ти е хубаво да си зададеш въпроса дали така нареченият ти приятел наистина ти е приятел или просто иска да те ебе и е почнал да те обработва. А ти... внимавай да не му поддадеш, защото може и да ревеш след време от "невинни флиртчета".
И кажи на твоя приятел, че един твой интернет познат иска "невинно" да пофлиртува с неговата приятелка, а ако е женен с неговата съпруга.

Пустиня е човешката душа... и моите думи са само повей на пустинния вятър.


Тема Глас от "коч-къмпани"-то :нови [re: dalya_night]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано05.08.05 14:49



Дефицитни са! Като банани и портокали, по време на комунизма, са дефицитни. И толкова по-ценни, поради този факт.

Абсолютно си права, че такива жени винаги са били и ще бъдат на пиедестал.



Тема Приятелят ти...нови [re: Saffo]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано05.08.05 14:51



е тъпо парче.

Откъде на къде ще ти говори така. Той откъде си вади подобни заключения? Може би не флиртуваш с него?!

Недей да делиш жените на омъжени/неомъжени и др. подобни.
Жената си е човек и преди да се омъжи, и след това, също и като се разведе или остане сама по други причини.

Дали ме тонизира? Ми... аз съм си тонизирана и съм непоправима флиртаджийка. И си позволявам твърде предизвикателно/прелъстителни диалози. Забавлявам се да шашкам разни отворковци.



Тема Re: Глас от "коч-къмпани"-то :нови [re: Ghostwriter]  
Автор dalya_night ()
Публикувано05.08.05 14:54



тенкю фор кочинг войсес-ето одно невероятное страхотное мнение
дано да сме помогнали на Сафо да разбере, че телевизорът и работи прекрасно))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.