Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Грешки човешкинови  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано06.08.05 14:21



Някога, преди години, ходех на църква! Чувствах се страхотно, защото в една съвсем обикновена сграда цареше разбирателство, задоволство, веселяхме се заедно и си изкарвах чудесно сред тези хора! Тогава започнах да чета и Библията. Вече не го правя, но днес, докато си седях и гледах разни развлекателни щуротии, видях Библията на секцията и реших да я разгърна! Открих много ценни страници със специални думи, които някога са ми правили впечатление и реших да споделя една малка частица с вас сега!


"Обичайте неприятелите си и се молете за тия, които ви гонят" Матей 5:44

Бъдете добри и нека да загърбим клубните интриги, моля ви!


My baby shot me down ...


Тема hm...нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор миpизлизливия пop (миризливец)
Публикувано06.08.05 14:28



то Библията е хубаво четиво спор няма - винаги можеш да намериш отговор когато ти трябва стига да отвориш правилната страница ама като се замисля колко народ я тълкува кой както му дойде.... срам ме хваща. А ако говорим за прочит на библията все ми е било интересно мормоните как я четат???? при тях много жеството е нещо нормално а тук - не че живеем според библиятра ама да погледнеш малко по-така жена си е грях (така де не пожелавай добитъка или жената на ближния си)



Тема Тенови [re: миpизлизливия пop]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано06.08.05 14:32



Си имат Книгата на Мормон в допълнение към Библията А предполагам, че Библиите им са леко изкривени, според това как ги виждат нещата - понякога и смяната на отделни думички е достатъчна!

My baby shot me down ...

Редактирано от Любoпитcтвaм на 06.08.05 14:36.



Тема Re: Грешки човешкинови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор Cлaдka_лимoнka (свежа)
Публикувано06.08.05 16:04



Действителността е прекалено изкривена и колкото сме по-добри толкова повече ни се изсират в лицето и толкоз повече страдание ти се струпва на главата. А безкомпромисните гадове, пропити със злоба все си намират пътечка и все се уреждат! Системата е такава .. излиза, че като си пич на място си балък.
Ако ме мачкат и аз ще мачкам ... ако ме ударят ще ударя два пъти. Трябва да се науча и да нападам първа и да смазвам по пътя си, за да си догоня моето, въпреки че не ми идва отвътре... Колкото съм по- търпелива, трудолюбива и т.н. толкоз повече глупаците и гадовете ме изпреварват. Е за чий, батко? Аааааааама де.. много се дразня, че ме тъпчат некви измислени герои без никаква връзка с главния!



Тема Моментнови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано06.08.05 16:14



Това е паралелна реалност и не виждам защо трябва и тук да си отмъщаваме и да бъдем същите идиоти, каквито сме способни да бъдем в реалния живот! Ясно е, че хората сме мръсно племе, по природа - власт ни дай и ни гледай сеира, но това значи ли, че трябва умишлено да участваме в интриги?

Не я разбирам тая пуста човешка симпатия към интриганството!

My baby shot me down ...


Тема Re: Грешки човешкинови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор the Goddess (hot chick)
Публикувано06.08.05 19:26



ти как го виждаш този клуб без клубни интриги ми кажи?



Тема Re: Грешки човешкинови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор svobodna (i smela)
Публикувано06.08.05 20:02



Добре, да загърбим. Аз съм съгласна и си инсталириах Мозила за Макинтош, за да имам кирилица.

Ама в клубчето "Хари Потър" беше много хубаво, да ви кажа.
Там децата още нямат глупави предразсъдъци за разни неща.



Тема Re: Грешкинови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор Lychezara ()
Публикувано06.08.05 20:20



Интересно, ти искаш те да бъдат добри, което е хубаво, а ти кога ще спреш да бъдеш предател ?



свободна птица


Тема Re: Грешкинови [re: Lychezara]  
Автор svobodna (prikluchenec!)
Публикувано06.08.05 20:34



О, Лъчезара, моята любов! Как си?

Грижи се повече за характера си, отколкото за репутацията.


Тема Re: Грешкинови [re: svobodna]  
Автор Lychezara ()
Публикувано06.08.05 21:47



Я виж ти ? Все още не съм си купила черно яке, така че спокойно.



свободна птица



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.