Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 09.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За жените и мъжките майкинови  
Автор V. Grig (пристрастен)
Публикувано05.08.05 15:05



Темата разбира се е инспирирана от другата за Мъжете и майките им ...

Та да попитам, защо вие жените в момента в който се ожените очаквате и желаете мъжът ви по-възможност да забрави че има майка ??

Пример 1: Колега се ожени преди няколко месеца. Живеят самостоятелно на квартира. Само седмица след сватбата ме попита - Абе винаги ли след сватбата има проблеми между жената и майката ...

Пример 2: Моя позната. Омъжена 1 дете на около 5 години. Живеят самостоятелно. Тези дни получи предложение за работа в София и кате един аргумент за преместване си поставяше това дали си заслужава "да се отделят съвсем от тяхните" - има предвид родителите на съпруга ...

Я да си кажете



Тема Re: За жените и мъжките майкинови [re: V. Grig]  
Автор _Shining_ ()
Публикувано05.08.05 15:12



Майките по принцип много се месят и все се бутат да видят как живее детето им, грижи ли се "оная" за детето им и т.н. И не знам дали на мен ми се струва така, но точно мъжките майки повече ревнуват момчето си, отколкото примерно момичето си от нейния мъж.

Пример 1: Моя прителка се омъжи преди 2 месеца и за съжаление сега живеят в къщата на родителите му. Непрекъснато е обект на проверки от тяхна страна дали добре се била грижела за мъжа си. Никакво спокойствие, нищо.

Пример 2: Една позната живееше с мъжа си и неговия баща, и майка му непрекъснато идваше да я проверява дали била изпрала, сготвила и т.н. Нейната почти не се вясваше там за сметка на свекървата



Тема Re: За жените и мъжките майкинови [re: _Shining_]  
Автор vessy3O (новак)
Публикувано05.08.05 15:16



всички вицове и шеги за свекървите са донякъде верни
за съжаление и нас ни чака орисията да бъдем свекърви - та тъжно е понякога че сме лоши с тях но...................ако я чувстваш като майка ( има и такива снахи ) - ще си мила и добра. Аз моята я чувствам чужда и не съм лоша но просто не полагам усилия да бъда и добра



Тема Re: За жените и мъжките майкинови [re: V. Grig]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано05.08.05 15:17



О,я ходи се скрий някъде
Наистина ли те интересува?
Да,това е в повечето случаи.Обяснения милион.За мен едно такова е,че жените от по-старите поколения са закърмени с едни други разбирания като :"Аз съм гледала тези деца,за да ме гледат после те на старини".Което звучи ужасно,разбира се.
Има и друго...В пенсионна възраст човек се сдобива с извънредно много свободно време.Време,с което незнае точно какво да прави.
Ей такива разни от мен)))

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: За жените и мъжките майкинови [re: V. Grig]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано05.08.05 15:25



Много от жените трудно успяват да преодолеят изначалния си инстинкт да гледат една на друга, като на конкуренция... И са като програмирани да забравят, че днешната снаха е потенциална утрешна свекърва.



Тема Казвам си.нови [re: V. Grig]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано05.08.05 15:26



Какво точно ме питаш?

Не очаквам/ не съм очаквала да забрави майка си.

пример 1: Колегата ти е идиот, щом чак след сватбата е забелязал взаимната "симпатия".

пример 2: Явно "тяхните" твърде много се бъркат в живота на познатата ти.

Иначе мъжки майки всякакви.
Мога да напиша трактат по въпроса.
Питай.



Тема Re: За жените и мъжките майкинови [re: Ghostwriter]  
Автор vessy3O (новак)
Публикувано05.08.05 15:29



казах го вече че съм от бъдещите но пак не мога да се преструвам че ми е приятелка
не е конкуренция точно
по-скоро е като чужд човек
не знам дали ме разбра



Тема Re: За жените и мъжките майкинови [re: vessy3O]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано05.08.05 15:36



Чужд човек, от който те е страх, че ще ти се меси, че ще настройва съпруга срещу теб, че ще дава насоки в живота и решенията му, неща, от които зависиш и ти? Твърде си неуверена в себе си.



Тема Re: За жените и мъжките майкинови [re: vessy3O]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано05.08.05 15:39



Всъщност, страхът е от това, че като жени сте наясно с тъй наречените "женски номерца" и хитрости, изкуството на манипулацията (не винаги и не задължително в отрицателен контекст). Няма начин да не ви е неприятно от факта, че играете с открити карти една пред друга.



Тема Re: За жените и мъжките майкинови [re: Ghostwriter]  
Автор vessy3O (новак)
Публикувано05.08.05 15:41



аз нямам против това че той ще я слуша - нали му е майка но да не очаква и аз да я слушам по този начин - все пак не ми е такава
пък и когато създаваш семейство си наясно че майка ти остава втората
редно е и тя да го разбере
не втората по степенуване на чувства/любов
а втората по влияние




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.