Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Дошъл ли е краят??нови  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано19.07.05 18:41



имам няколко хиляди въпроса .. на които безуспешно търся отговор .. ако искате почетете и си дайте мнението, без значение дали за всичките или само за един от тях. .. надявам се, някой от вас да ми даде силици да преодолея неприятното положение, в което се намирам ..

как усещате, че е дошъл краят? ако сте имате дългогодишна връзка.. докога се надявате, че малките проблеми, които ви пречат, ще изчезнат и ще заживеете щастливо? .. .. в този случай оптимисти ли сме или нарочно заблуждаващи се, защото не сме готови за промени ?

как слагате края ? лесно ли.. трудно ли .. оставате ли твърди или сте склонни само за да не ви боли, да останете още малко.. което лека полека се превръща в много ..?


и още един въпрос .. .

ако в такъв момент се появи човек и е с мен през цялото това време, подкрепяйки ме в тези трудни моменти.. слабост ли е, че го желая ? ще съжалявам ли после, няма ли да го нараня?

извинявай сладурче .. целувам те много



Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: °Melissa°]  
Автор Sea_man (душко)
Публикувано19.07.05 18:48



пиша първото, което ми идва наум:ако нямаш какво да си кажеш!
...ако липсва желанието...
...ако го има желанието да споделиш мига с друг....
...ако това, което си преглъщала досега стане по-силно от това, което те е задържало при този човек
и да-другото за другия е слабост според мен!

не е лесно да се сложи край-аз бих направил:клъц....изтича, зараства бавно бързо...и така!

п.п. поздравявам те с "I would die for you" на Antique-която версия си харесаш!
Лято е!


Do YOU dare?

Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: Sea_man]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано19.07.05 18:58



мерси за поздрава..

липсват ми много неща, но и човекът с дългогодишната връзка е най-хубавото, което съм имала досега. Просто има проблем, който явно не може да разреши и това е единственото, което ми пречи..

за жалост, всеки път, когато се стигне до там, стават трагедии, ромео и жулиета пред тях могат пасти да ядат.



Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: °Melissa°]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано19.07.05 19:01



С риск, че някоя от двете страни чете и може да се обиди, ще се опитам обективно да си кажа мнението.
Краят се усеща, когато се вижда, че няма възможност за начало на перспективи, няма възможност за начало на взаимно разбиране, подкрепяне. Когато започва началото на нетърпимостта, силната нужда да не си вече с този човек, когато въпреки че той ти дава всичко, ти вече не го искаш. Не можеш да се примириш с това, което не ти достига, а не можеш да го искаш, защото знаеш, че няма да го получиш. Не защото той няма да направи усилия, а защото и да ги прави то ще е до време. Човек не може да избяга от себе си и трудно се променя коренно заради някого. Краят идва тогава, когато вече не искаш някого, било заради правенето или неправенето на нещо от негова страна. Когато една връзка е обречена и това вече започва да ти става ясно, насилието да я правиш розова просто не е редно. Даже краят идва точно тогава, когато сериозно почваш да мислиш, че той вече е дошъл.

Когато е дошъл вече - дали ще е дълга или по-кратка връзка, може да не е лесно, но щом е наложително - просто казваш, че си дотук. Лично аз не мога да се измъчвам и да отлагам във времето нежеланието си да съм с някого. Радвам се, че ми се е случило нещо, не съжалявам, че е свършило. И приключвам категорично. Продължавам напред.

Ако някой ме подкрепя и е нон стоп до мен в този момент има и вариант да ми влияе съзнателно или несъзнателно, и дори да ме подтиква да сложа края. Дори и да пожелая този някой, мисля, че ще е моментно увлечение, под силата на депресия или безизходицата, в която евентуално си мисля, че ще се намирам.

Но каквото и да стане, всеки един край е ново начало, стига да го позволиш.
Усмихни се.

Редактирано от Obstinacy на 19.07.05 19:07.



Тема Кръц и край . . .?нови [re: Sea_man]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано19.07.05 19:06



Човек никога не забравя Мер_ом, просто си спомня без болка . . .



Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: °Melissa°]  
Автор Sea_man (душко)
Публикувано19.07.05 19:06



ами...така описано от теб....звучи като тъпчене на едно място.
ако този проблем е неразрешим, и всеки път се разиграват драми....не звучи добре.
липсват ми много неща
отвори се към света, и там ще ги намериш, както и мъжа, който ще ти ги даде.


Do YOU dare?

Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: Obstinacy]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано19.07.05 19:09



значи определено при мен краят е дошъл.. само трябва да го покажа.. страхувам се все пак .. за мен тази връзка не е изчерпана, има да се изживеят още толкова красиви моменти .. но си права, че проблемът с голямо П, стои и ще се появи рано или късно, точно защото всичко е до време.

благодаря ти за изчерпателното мнение.. може би ми помогна да поосмисля себе си и да отговори на много от въпросите ми..





Тема Re: Кръц и край . . .?нови [re: Saffo]  
Автор Sea_man (душко)
Публикувано19.07.05 19:10



аз не съм казал, че забравям, просто казвам край!!!
бях го писал в една тема отдавна:клъц, шурва кръвта, изтича, накрая е най-трудно, капка по капка, раната заздравява, остава белег, понякога мехлема е чудодеен и дори белег не се вижда....


Do YOU dare?

Тема Re: Кръц и край . . .?нови [re: Sea_man]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано19.07.05 19:12



Това, че белегът е невидим за окото не означава, че го няма;



Тема Re: Дошъл ли е краят?? [re: °Melissa°]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано19.07.05 19:16



Много зависи какъв е проблемът с главно П, но явно, за да е предпоставка за край, значи, че никой не е склонен да го преодолее, отстъпи или реши. А неизживяни моменти има във всяка една връзка. Всеки един човек вярва, според мен, че има още много какво да даде на този до себе си.
Опитай с красивите моменти, да ги изживеете и тогава може би по-лесно ще решиш основния проблем, ще погледнеш от друг ъгъл и ще разбереш какво точно искаш.
Но като цяло позицията "толкова неща сме изживяли, толкова хубави ни е било" е много грешна, защото най-малкото се обрича човек, че едва ли не няма да изпита с друг нещо подобно. А това е заблуда. Миналото си е минало, но настоящето е това, което прави човекът щастлив. Гушкам те, да знаеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.