Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 07.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: лош път си хваналаааанови [re: миpизлизливия пop]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано20.07.05 22:58



Всички могат ти дадът мнооого идеи ама реално няма да постъпят по този начин да знаеш.

Една част ще постъпят.

Някои тук ме наричат Царят на бележките... но са в грешка.


Тема няма....нови [re: 3EЛEHИЯ ФPEДИ]  
Автор миpизлизливия пop (миризливец)
Публикувано20.07.05 23:07



Няма да им стиска ако питаш мен ама тук не им пречи да се правят на герои.


все пак няма да им стиска



Тема Спри!нови [re: миpизлизливия пop]  
Автор 3EЛEHИЯ ФPEДИ (зелена мъгла)
Публикувано20.07.05 23:09



Нека не спамим темата на момичето. Темата и е достатъчно сериозна за да я спамя. Ако държиш да ми отговориш направи го според новата ми сигнатура.

Някои тук ме наричат Царят на бележките... но са в грешка.


Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: °Melissa°]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано20.07.05 23:28



Алкохолизмът се лекува,както прочетох,да, по същият начин,както и много други зависимости - с Воля и собствено желание да се излекува.Ама не просто ей така на думи.Съжалявам,но много малко са тези,които успяват в това.((
Чудесно знам за какво говориш.Махни се сега!И бързо!
Наистина ти пожелавам тая смелост,защото разбрах и какво друго губиш.Късмет!

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: Значинови [re: °Melissa°]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано21.07.05 00:38



Мога веднага да те свържа с добър специалист с перфектен английски. Впрочем българските специалисти хич не са за подценяване и не са непременно по-лоши от небългарските. Често са доста по-добри.

Искам само да те предупредя, че проблемите с алкохола са изключително трудно лечими по принцип. От това, което прочетох дотук, ми се струва, че засега не става дума за алкохолизъм, а за злоупотреба с алкохол – ако е така, може би все още не е късно да се направи нещо, дай боже. Но да ти призная, лично аз съм скептична.

Мисля, че се намираш в много деликатна ситуация и трябва да взимаш много лични решения – и то сама. Имаше една култова реплика в “Да напуснеш Лас Вегас” – “Не помня дали се пропих, защото жена ми ме напусна или жена ми ме напусна, защото се пропих.” За същото става дума и в оня диалог между Малкия принц и пияницата, ако се сещаш… Това е омагьосан кръг, в който в един момент причината и следствието се размиват и почват взаимно да се генерират. Зависимостта от алкохола е сред най-тежките зависимости въобще – просто почти нищо друго не пречупва така човешката воля... Вярно е и, че се случва понякога "да стане чудо" и някои спират да пият. Обаче се случва ужасно рядко и трудно. И на твое място аз не бих разчитала особено да подобни "чудеса"...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.