Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 07.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: leasy]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано20.07.05 10:01



точно това е черното бъдеще, което виждам пред себе си и нашата връзка.. а нямам сили да се откъсна.. все искам да си дам още малко време и все се надявам, че нещата ще се променят.. но ти най/добре явно знаеш, че това няма как да стане

мислила ли си някога, че едно дете би променило нещата в положителна посока?
мислиш ли сега да го напуснеш? или ще се примириш до края на живота си?



Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: °Melissa°]  
Автор leasy (скъпа)
Публикувано20.07.05 11:24



Съпругът ми е чудесен баща, но....когато е трезвен Преди няколко дни направи ужасно неприятна сцена пред детето, и то досега ме пита защо баща му се е държал така с мен
Да, мисля да го напусна. Алкохолът не е нещо, с което човек може да се примири, а и не е необходимо. В крайна сметка, най-важният човек за теб си самата ти и трябва да бъдеш щастлива, а това не може да стане, когато имаш до себе си мъж, който няма воля да спре да пие, дори заради голямата си любов



Тема Значинови [re: °Melissa°]  
Автор Masklin (Ном)
Публикувано20.07.05 11:31



не е попаднал на правилния лекар.

Да ти кажа отсега обаче. Ти си го знаеш де, но все пак: даже да намери подходящ професионалист (сещам се д-р Врабчев, порови в нета), най-вероятно ще отнеме много време, за да се справи с проблема. Може би няма да ти се иска да преминеш всичко това с него, няма да е никак леко.

Кажи му, обаче, каквото и да решиш за връзката ви.



Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: Лилит]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано20.07.05 11:31



мдам,ти си голяма пожарна и аларма,представям си само какво е било

knock out yourself


Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: °Melissa°]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано20.07.05 10:31



Може би най-ценното мнение, което си получила дотук (верно, не съм изчел 100%) е това на leasy. Истинско, брутално реалистично, от първа ръка.

Раздели се с розовите си илюзии, Мел. Знам, че е трудно, особено, когато с даден човек те свързват И хубави спомени! Трагичното в подобни случаи е, че ти познаваш и харесваш онази му страна, която ти показва, когато не е под влияние на алкохола...И същевременно не искаш да я губиш.

Забрави, че си в състояние да го промениш. Това е ужасна заблуда! Отказването от алкохола е особено дълъг и мъчителен процес, който в твърде редки случаи дава ефект. Просто не си го причинявай.



Тема Re: Кръц и край . . .?нови [re: Sea_man]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано20.07.05 11:38



...."но някои реплики няма да забравя....." - Каква е ползата от кръц и край тогава? Казах ти не би ги забравил никога, просто ще си спомняш без болка за тях...
ПП! Разсеян си Дечко



Тема Re: народно лечениенови [re: °Melissa°]  
Автор Aнaбeл ()
Публикувано20.07.05 11:48



Чувала съм, май беше от народния лечител Димков, че алкохолизъм се лекува като съответния човек заобича водата (защото на практика е започнал да пие алкохол вместо вода). Трябва да пие много вода, докато я заобича и да я предпочита непрекъснато. Нищо не пречи да опита.
Най-вече трябва да има силно вътрешно желание и мотивация да спре да пие алкохол. (за всяко нещо е така)

Редактирано от Aнaбeл на 20.07.05 11:48.



Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: °Melissa°]  
Автор tchupakabra (пролетен)
Публикувано20.07.05 12:57



о, да, гениално! когато приятелят/съпругът ти е алкохолик, най-доброто решение е да си направите дете, след което той несъмнено внезапно ще се промени и ще стане супер добър, трезвен баща, като във всеки особено евтин сапунен сериал



______

Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: tchupakabra]  
Автор fancy (джаста-праста)
Публикувано20.07.05 13:12



мне. когато е алкохолик, първо се лекува, после прави дете. имам приятелка в подобно положение. безотговорно е човек, който пие много, да става баща - има рискове.

reality bites


Тема Re: Значи [re: Masklin]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано20.07.05 13:26



преминали сме през наистина много трудности, за да стигнем до тук. вярвай ми, за решаването на проблема с алкохола, сме посетили не един и двама специалисти, и то в австрия.

не съм сигурна, че тук някой може да му помогне, най-малкото защото не знае български, а да намеря български специалист, по-добър от австрийските, знаещ немски или английски не е толкова лесно.

сега пробвах нещо ново - да го запиша на йога. според мен просто му трябва да вярва в нещо.. трябва сам да намери къде да изразходва енергията си, да намери отдушник .. да намери себе си някъде там..

но докато продължавам да се надявам, най-хубавите ми години отлитат, а бъдещето е абсолютно неясно. с този човек съм от 3 години, а все още не знам накъде да тръгна.

хубаво е да вярваш все пак .. но става в един момент глупаво, когато е ясно и вече многократно доказано, че това е изгубена кауза.

а най-глупавото е да го виждаш, и да не можеш да си тръгнеш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.