Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:24 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кръц и край . . .?нови [re: Saffo]  
Автор Sea_man (душко)
Публикувано19.07.05 19:16



аз говорех за белега в душата!
нали помниш приказката за мечката, раната и лошата дума!
одрания ми прасец ще мине, но някои реплики няма да ги забравя...


Do YOU dare?

Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: °Melissa°]  
Автор Franny Glass (Кукумицин)
Публикувано19.07.05 19:17



Само това ще ти кажа: не бързай с края!Иначе при всеки е различно, затова ще се въздържа да ти давам съвети. Мога да ти кажа как е при мен - усещам, че краят е дошъл, когато нямам доверие на човека до мен. Когато предпочитам да се "озповядам" на някой друг, само не и на него. И то не от страх, а защото знам, че няма да ме разбере. Надушвам края, ако виждам, че в погледа му липсва интерес към мен. Ако той или аз непрекъснато се дразним един от друг. Ако изпитам желание да не се прибера веднага след работа вкъщи, където е той, а вместо това се шляя по улиците и се чудя на кого да се обадя, а после се оправдавам, че съм била "много заета". Знам, че краят е наблизо, ако разумът е станал толкова силен, че е изсушил всяко едно чувство към човека до мен. А бе, просто усетя ли, че живея не с мъжа, когото обичам, а с един досаден съквартирант, си плюя на петите. Ама здраво!
И все пак, за да не излезе, че те подтиквам към раздяла, уточнявам: връзките са БЕЗКРАЙНО трудно нещо!!! А началата им са най-критични (говоря за съжителството - иначе ехееее, може да си се виждаш с някого само вечрите през целия си живот). Ако генерално прецениш, че добрите страни в този човек са повече и си струва да изтърпиш недостатъците му и нудобствата, които те причиняват на връзката ви, прехапи езика и и не действай импулсивно (ох, мале, това аз ли го казвам?)
Няма такова нещо като "идеална и щастлива" връзка. Не искам да те плаша, ама това сигурно се случва само на онзи свят. В действителност връзката е като танц - две напред, една назад. Губиш сражение, за да спечелиш битката.
Ако обаче в душата ти се загнездят прекалено много съмнения...хм, моят съвет е да послушаш този си глас. Със сигурност той не пее фалшиво. Удивлявала съм се на това колко вярна се е оказвала интуицията ми, но аз отчаяно съм я пренебрегвала. Както се казва в такива случаи - вслушай се в себе си. Там са отговорите
А бе, много се раздрънках и не знам дали въобще стана ясно това, което исках да кажа.
Желая ти успех в разрешаването на кризата!

"Всичко си струва труда, щом душата не е дребна"...Фернанду Песоа
[


Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: °Melissa°]  
Автор Sea_man (душко)
Публикувано19.07.05 19:34



и нещо последно-говорете си......
присъединявам се към Франи-слушай вътрешния си глас!



обикновено той не греши!


Do YOU dare?

Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: °Melissa°]  
Автор svobodna (no nelegalna)
Публикувано19.07.05 19:40



много е тъжно,когато усещаш, че краят идва...седите си,говорите си, а просто знаеш, че няма да сте заедно повече и май не и като да не се обичате, просто ИДВА КРАЯТ

"Potursi otgovora v sobstwenoto si dupe."

PAGANEO


Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: Franny Glass]  
Автор °Melissa° (вечно нервна)
Публикувано19.07.05 19:41



Ако генерално прецениш, че добрите страни в този човек са повече и си струва да изтърпиш недостатъците му и нудобствата, които те причиняват на връзката ви, прехапи езика и и не действай импулсивно

ако мисля така, със сигурност ще остана. В този човек има нещо вълшебно, нещо, което ме прави щастлива... но .. само през 90% от времето.. ако се стигне до .......алкохолните му проблеми ........ се минава в съвсем друга атмосфера..





Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: Franny Glass]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано19.07.05 19:42



Кой ти каза, че няма перфектни (идеални и щастливи) връзки? Това, че на някои не им се случват не значи, че ги няма.

Перфектни (идеални и щастливи) връзки ИМА. казала си го сама - при всеки е различно. Аз лично съм бил с човек, с когото не сме се карали нито нито веднъж за нищо 2 години (5 месеца лив тугедър). Само смях, супер секс и взаимно уважение! е това ако не е перфектна връзка... както и да е... но всъщност адски ме притесняват мнения изпълнени и прошарени с цитати, банални приказки, поговорки, поуки и сравнения, които ако почнеш да ги нищиш и ще видиш колко са глуповати и елементарни. Нито е танц, нито е война връзката! Ай сиктир с 5000 марки бре! Намалете хора малко кухите клишета от сорта на: 3 в 1, куатро и тем подобни и ще напишете нещо може би простичко, но верно.

@ Мелиса: навярно може и да има колебание у теб, нормално е понякога да има ъпс енд даунс, просто според мен се нсалждавай на всичко, което можеш, а ако само моментаната наслада не ти носи необходимотот удоволетворение помисли за това: че всъщност никой май не може да ти гарантира вечно щастие... или може да ти го гарантира, но със сигурност сам знае, че те ... заблуждава. Според мен ако дори се замислиш един ден: боже какво правя в момента с дадения човек, то връзката вече е поприключила... или просто производната и е станала отрицателна.

Уауа ебаси фермана написах, направо се гордея със себе си, не съм писал толко през живота си накуп.

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: Sea_man]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано19.07.05 19:43



на вътрешния си глас а "гласПАПИР слушай" кажи...

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Re: Дошъл ли е краят??нови [re: rлacПAПИP]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано19.07.05 19:46



да бе. И аз се гордея с теб, втори път да напишеш нещо добро. Честна дума. Знаеш, че ако не е така, първа ще ти кажа, че пишеш глупости.



Тема Re: Винаги са ценни познатите за да...нови [re: svobodna]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано19.07.05 19:47



...ти дадат цене съвет, като примерно да се поровиш в собственото си дупе например!!! Хахахахахаа е тоя ПАГАНЕО ме убива направо... а може да помолиш примерно някой блзък да се порови в дупето ти, може и да ти хареса... е не спирам дотука, че ще кажа триста глупости.

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Re: Дошъл ли е краят?? [re: Obstinacy]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано19.07.05 19:50



аз още си чакам белезниците, ма, мацкооо! На морето носихте ли ги а, гадове?! Вие сигурно сте ги счупили и сега не смееш да ми кажеш. Така ли е.

п.с. знам, че си казваш ти като не ми харесаш позицията, ако не си го кажеш вземеш че го покажеш и така... ма аз те уважавам, нал тъй?

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.