Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Генерални обобщениянови  
Автор Kocмичecko Moмичe (на гости)
Публикувано14.07.05 15:32



Правите ли често такива по отношение на противоположния пол?

Когато съберете много разочарования във взаимоотношенията си с мъжете/жените, склонни ли сте да търсите причината в себе си или тотално хвърляте вината на отсрещната страна?

Ако някой приятел ви се оплаква, че от известно време жените например били станали много еди какви си и само курвенски номера въртят, какво ще му кажете?



Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Kocмичecko Moмичe]  
Автор SVETl (naivna)
Публикувано14.07.05 15:34



4е е вярно

Parite mogat da me predpaziat ot vsi4ko na tozi sviat.Osven ot krasiva jena!


Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Kocмичecko Moмичe]  
Автор fancy (джаста-праста)
Публикувано14.07.05 15:36



аз лично ще ти кажа, че в този клуб за пръв се наведох на мисълта, че хората могат да се делят на мъже и жени. някъде в осми клас започнах да ги деля на умни и глупави, а малко по-късно, като ми дойде акъла , на добри и лоши. деля ги също на забавни и скучни, на леки и тежки характери, на скромни и нескромни, на симпатични и несимпатични...
но на жени и мъже??? никога

reality bites


Тема Re: Генерални обобщениянови [re: SVETl]  
Автор Kocмичecko Moмичe (на гости)
Публикувано14.07.05 15:39



И това ще се отнася за всички ли? Не мислиш ли, че има и вариант да предизвикваме определено отношение?



Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Kocмичecko Moмичe]  
Автор ПACTЪPMA (мезе бе)
Публикувано14.07.05 15:41



О не...в никакъв случай не слагам мъжете под общт знаменател....Толкова са различни...и всеки си има своята особенност..Имат много общо разбира се...( това че имат чурки)..Генерално решение за нещо което ми е направило впечатление от наблюдение...да...понякога си разбирам разни неща...че на мъжете примерно трябва да им се говори в прав текст...Не обичат недомлъвки и сцени тип"ми сети се сега как да постъпиш"...Но това са хубави и полезни генерални заключения...Нямат общо с отрицянието



Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Kocмичecko Moмичe]  
Автор tchupakabra (пролетен)
Публикувано14.07.05 15:44



имаме различно световъзприятие, емоционалност, приоритети и стълбица на ценностите. не мога да разбера що все някой ще се намери да се чуди на разделението на жени и мъже, нищо странно няма, ми различни сме да го еба, аз имам пенис, вие имате путка, само оттук като тръгнеш става очевидно, за начинът на мислене да не говорим. и когато не можеш да разбереш нещо, е много лесно да му се дразниш, та затова се получават и разните отрицателни обобщения

______



Тема Re: Генерални обобщениянови [re: tchupakabra]  
Автор fancy (джаста-праста)
Публикувано14.07.05 15:45



аз не разбирам точно половината мъже и половината жени, които познавам, затова ги обобщавам като "неразбрани хора" , "ни се водят, ни се карат"

reality bites


Тема Re: Генерални обобщения [re: tchupakabra]  
Автор sirlvanhoe (рицар)
Публикувано14.07.05 15:49



Много точно го каза,... въпреки дървеняшките изрази...



Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Kocмичecko Moмичe]  
Автор SVETl (naivna)
Публикувано14.07.05 16:03



razbira se,4e tova otno6enie se predizvikva.iavno na momenti az imam malko mujka psihika i kato sum razo4arovana ot edna jena,pravia obob6tenie za vsi4ki.vsu6tnost ne go mislia naistina.no sigurno ima hora,koito go misliat.

Parite mogat da me predpaziat ot vsi4ko na tozi sviat.Osven ot krasiva jena!


Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Kocмичecko Moмичe]  
Автор Brett (яхнала метлата)
Публикувано14.07.05 16:10



Не съм фен на генерализациите, но не винаги съм в състояние да ги избегна. И ако те са винаги погрешни, едно вярно клише няма да е оцеляло, а оцелели има.

Човек обобщава, когато не е в състояние да конкретизира - толкова е просто. Ако си ядосан и не можеш да се владееш, за да гледаш трезво на нещата - обобщаваш; ако не ти пука какво точно се случва в някоя ситуация - обобщаваш; ако искаш да се изразиш по-просто - обобщаваш; ако си дистанциран и не разбираш нещо - обобщаваш и т.н. Не е нито странно, нито чак пък толкова осъдително, струва ми се. Просто може да бъде вярно или невярно.

И всичко, което написах дотук е едно голямо обобщение - поради липса на сериозно задълбочаване в темата от моя страна. Мисля, че ти отговорих обаче.

Dann bleibt uns doch das schöne gelle Lachen



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.