Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:35 28.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Генерални обобщениянови [re: fancy]  
Автор Kocмичecko Moмичe (на гости)
Публикувано14.07.05 20:28



Не само в клуба, по принцип прекаляването с обобщенията съставя определена нагласа, която лесно се превръща в предразсъдък. Мисля, че използването на обобщения е като извинение за собствения неуспех и кривина, а също и причина много да не мислиш.



Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Pablo]  
Автор Kocмичecko Moмичe (на гости)
Публикувано14.07.05 20:33



Дано като се видите с нет-неземната жена да не й падне ореолът



Тема Re: Генерални обобщениянови [re: dalya_night]  
Автор Kocмичecko Moмичe (на гости)
Публикувано14.07.05 20:33







Тема Re: е НЕнови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор миpизливия пop (миризливец)
Публикувано14.07.05 20:55



Добре де не е тормоз да кажем че не ми е удобно да се нагъвам толкова или както казала маймуната за жирафа (обратния вариант) "не е работа току пое... и се катериш да целуваш после пак надолу и пак нагоре... сили не ми останахааааааа" иначе за френската прав си е якооооооо е всичко си е въпрос на усещане де ама малко кофти като си отгоре да гледаш възглавницата ако си решил да се опънеш като човек. Иначе другата страна - всичко си е на едно място, малко и компактно, лесно се достига и наблюдава, навсякъде минава и най-важното не ти се налагат големи преходи с език което обуславя голяма икономия - да кажем че и малко консумативи отиват(мед, сметана течен шоколад)



Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Pablo]  
Автор tchupakabra (пролетен)
Публикувано14.07.05 21:03



фквэьяг дшждэдис хь нсвджиьпр ьпь эяе яь хь шьсэьхянс с хсягшд хе иьюфсиьп

______



Тема Недей,нови [re: tchupakabra]  
Автор Masklin (Ном)
Публикувано14.07.05 22:03



безнадежден е. Опитвал съм какво ли не - ни вдяа. Жалко за иначе понякога свежия му хумор.

Понякога седя и си мисля, а понякога само си седя ...


Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Kocмичecko Moмичe]  
Автор Цap Изpoд ((XVIII))
Публикувано15.07.05 01:05



Никога!



Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Kocмичecko Moмичe]  
Автор kotaranko ((хулиганко))
Публикувано15.07.05 01:22



Ако някой ми изтърси това което си написала :
"... ви се оплаква, че от известно време жените например били станали много еди какви си и само курвенски номера въртят, какво ще му кажете? "
.... Ще му кажа , че е тъпак или ще се подсмихна и ще замълча

Моите приятели не говорят такива неща ... И да измрънка някой сам си търси вината , а не обобщава ...

За себе си ..какво да кажа ... Самия аз едва се търпя така , че не мога да се сърдя никому и не обобщавам ... Виж мен ме разнищват отвсякъде
но май и на това свикнах



Тема Re: е НЕнови [re: svobodna]  
Автор Niamh ()
Публикувано15.07.05 01:50



Аз пък съм забелязала едно друго нещо: не че съм мъничка, но съм с цели 6см по-малко от теб все пак. Та един много внушителен младеж ми даде с 8 повече. Значи, ако ни харесват много мъжете, може да ни видят както си искат.

Perception is a function of expectation and content is a function of context. H.S.


Тема Re: Генерални обобщениянови [re: Kocмичecko Moмичe]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (идиот Іва ст.)
Публикувано15.07.05 12:17



Обикновено хората правят генерални обобщения въз основа на личния си опит и на тези факти от опита на другите, които в по-малка или по-голяма степен съответстват на личния им опит. Тук трябва да се попитаме всъщност как се формира личният опит? Можем ли да допуснем, че той се образува на базата на предпочитания, неосъзнати влечения, разумни или безумни решения, които обуславят верига повтарящи се грешки или пинг-понг от грешки, всяка от които е плод на стремежа ни да не повторим предишната грешка?
Дано не се засегне нашият синеок приятел и фриц der Berufssoldat, Tschulligung im Voraus, ама често чета в немски сайтове, че българките били мустакати /моля да ме извинят и дамите/. Когато обаче видя европеец напр. немец с българска девойка, тя много по-често от средностатистическата българка е южна красавица - брюнетка със силно изразени и по-остри черти, и, кво да правим сега, с лек мъх на горната устна... Ето ви повод за обобщение - те може би несъзнателно са привлечени от това, това им прави впечатление, на базата на това обобщават.

Ама това си е винаги така май - филтър някакъв ни кара да обобщаваме на базата на това, което ни впечатлява - за съжаление всеки казва "Циганите са крадливи", но малцина обобщават така "Циганите ни извозват боклуците, метат ни улиците". Явно първото нещо за съжаление повече се набива на очи и дава повод за обобщение.

"Леле, малък съм и слаб. Таласъмът ще ме изяде"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.