Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Антианалнонови  
Автор kилиkaндзep (приказен херой)
Публикувано07.07.05 16:51



Казвам твърдо НЕ на аналния секс! Парадоксалното е, че ме набеждават за любител без да е вярно Миналата седмица си направих изследвания и хоп- неприятна изненада. Бактериално замърсяване с някакви ентеро бактерии. На въпроса на лекаря как е станало, аз казах, че нямам логично обяснение, а той ми се хили насреща и ми заявява, че съм бил боднал нечие дупе. Казвам му аз, че не е вярно, а той: "Те всички така казват". Много ми е тъпо, че така ме набедиха за аналофил. Не, че е кой знае какво, ама...



Тема Re: Антианалнонови [re: kилиkaндзep]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано07.07.05 16:56



Ми ти пък що не ползваш презервативи, а?

Voulez-vous coucher avec moi ce soir?


Тема Re: Антианалнонови [re: kилиkaндзep]  
Автор sirlvanhoe (рицар)
Публикувано07.07.05 16:57



Ти да не си се "боднал" сам, докато си спал??



Тема И що да си антинови [re: kилиkaндзep]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано07.07.05 16:58



по тази причина, като просто можеш да си нахлузиш едно нежно нещичко, презерватив му викат?

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Антианалнонови [re: kилиkaндзep]  
Автор tchupakabra (пролетен)
Публикувано07.07.05 16:58



те тия бактерии не са много стресиращи, аре кротувай ще ти мине като на кученце

______



Тема Re: Антианалнонови [re: kилиkaндзep]  
Автор glupcho (прасковка:))
Публикувано07.07.05 17:01



Хм, мен като ме набедят в нещо, дето не съм направила...и хоп, правя го, че поне да има защо да ме набеждават.

Влюбена в теб


Тема Re: Антианалнонови [re: kилиkaндзep]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано07.07.05 17:05



Бе аз че се бъзикнах, бъзикнах се, ама наистина ли и никой друг не разбра: проблемът на нашия херой е, че са го обвинили в тежък грях ... заподозрели са го в извършването на нещо мръсно, долно и перверзно ... като ... брррррр ... тази гадост аналния секс ...
Анатема!
Анатема!
Анатема!


Voulez-vous coucher avec moi ce soir?


Тема Вицнови [re: _Sheherezada_]  
Автор kилиkaндзep (приказен херой)
Публикувано07.07.05 17:06



На конкурс за най оригинално облекло, наш Ганьо се появява чисто гол, само с един нахлузен презарватив, един скафандър на главата и една роза в ръка. Печели първо място. На въпроса на журито какво е искал да изрази с това, той отговаря, че искал да каже, че сексът с презарватив е като да помиришеш цвете през скафандър.



Тема Re: Антианалнонови [re: sirlvanhoe]  
Автор kилиkaндзep (приказен херой)
Публикувано07.07.05 17:08



Не може да стане. Малкият киликандзер не се поддава на огъване.



Тема и азнови [re: kилиkaндзep]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано07.07.05 17:11



имах ентерококи,но лекаря не беше простак,та взе,че ми обясни най-подробното 'слизането'на тези наистина СТОМАШНО-ЧРЕВНИ бактерии към половите органи. Можело да стане и чрез стомаха, ако ги има повече в наличие .това е бактерия,принципно живяща там-в червата.
ципрофлуксацин,но внимавай после на диаграмата да не ти излезат кандида от тоя ципро. предполага си дал и сперма,а?

knock out yourself



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.