Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 20.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Раздяла с недисциплинираннови  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 10:48



Имах една кратка (8 месеца ) връзка. Окачествявам я като кратка, защото се виждахме средно по 1 път на месеца, т.е. за цялата връзка сме се срещали не повече от 10 пъти. И луд секс, и емоции, и от всичко по много. Аз - дисциплинирана, знам, че връзката е без бъдеще и много-много не се връзвам. Просто му се радвам на човека, кефя му се на макс и толкова.

Обаче, той - недисциплиниран. Как се изхитри да се влюби, нямам представа. Дотам, че взе да иска брак, деца и прочие.

Има ли някой идея как се прекратява такава връзка?



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано24.06.05 10:50



Ами най-лесния начин е да му кажеш че няма да стане и да спреш да се виждаш с него, ако не става подаваш жалба в полицията срещу него че те тормози или плащаш на мутри да го пребият и да го вкарат в болница за 6 месеца. Виж колко е лесно

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема А какнови [re: Paдa]  
Автор Perplex ()
Публикувано24.06.05 11:05



се прекратяват всички останали видове връзки ?



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Ascona83]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 11:09



Истината е, че изобщо не ми се иска да се разделям с него, той си ме устройваше напълно докато не стана недисциплиниран.
Няма ил някакъв начин да му се подобри дисциплината?



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор двa дeнa (минаващ)
Публикувано24.06.05 11:17



радке, съмнявам се, че можеш да го дисциплинираш. една връзка (трябва да) търпи развитие, ако е продължителна. иначе умира.
е, твоят човек е решил, че сега е момента за развитие. което пък теб не те устройва. щом чувстваш, че не искаш нищо да променяш, зарежи го - не му губи времето, пък и своето.



Тема Re: А какнови [re: Perplex]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 11:22



Не знам как. Инициативата никога досега не е била моя. А сега аз трябва да го направя. Нещо като да вляза в ролята на палача. Брррррр...

Затова питам, защото нямам опит.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: двa дeнa]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 11:33



Аз съм го решила. Да не му губя времето. Въпросът е как да го направя достойно и най-безболезнено за него.

Не съм някоя използвачка, уважавам го много и страшно го харесвам този човек. Просто не мога да споделя живота му по ред причини.



Тема Ти синови [re: Paдa]  
Автор Гopeщo Kaфe (със сметана)
Публикувано24.06.05 11:34



В по-изгодната, макар и нараняваща, позиция. Може да ти е гадно, заради човешкото в теб, но поне не е от това, че чувствата ти са несподелени
Във всичките си безперспективни връзки, аз съм била на мястото на твоя недисциплиниран мъж, само че без да стигам до крайности! С мен се бориха, като въобще не ми обръщаха внимание - пиша смс, не ми отговарят, обадя се - хладни (аз се страхувах да се обаждам, защото ... не знаех как ще реагира), изпратя мейл, не ми отговорят, пиша в чата - също. Мисля, че бягайки, ще го нараниш още повече. Бъди честна с него. Ако имаше кой да е честен с мен преди мноооого време, щях да съм благодарна за това. Мисля и че ти няма да сгрешиш ако го направиш



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор двa дeнa (минаващ)
Публикувано24.06.05 11:39



кажи му истината. така е най-достойно.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор _KЪЖ (орденоносец)
Публикувано24.06.05 11:46



Привикваш го за предпочитане на обществено място/от гледна точка сигурност, ако е по емоционален/ И казваш:
"Глей ся к`во: Аз като тръгнах с тебе не съм търсила съпруг, а кеф. Не се обиждай, че си в ролята на обикновен тъпкач, щото мноо та уважавам и ценя, но такива са параметрите на на`ти отношения, които мога да прима на тоя етап..." Та да се върна на необходимостта да сте на обществено място, щото рискуваш да отнесеш някой шамар, ама ефекта е гарантиран - сигурно или ще се "дисциплинира", докато не срещне друга или повече ни ще потърси, ни ще иска да те чуе...

Щом не става, зарежи го!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.