Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 15.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема 2 в 1нови  
Автор Obstinacy ()
Публикувано22.06.05 13:25



Много ми е странно понякога като гледам разни човешки реакции, направо да се побърка човек от хората около него. Понякога човек си е просто мръсник, това е по-силно от него, не може, ако не нарани някой до него, по възможност някой свестен, иска да види как го боли, как плаче. Скорпионска история - ако не ухапеш другия тогава себе си хапеш. Не мога да си го обясна от какво се получава – май е от много фалш, който се трупа. Правиш се на много добър, до пръсване се правиш на добър и уравновесен и накрая не получаваш благодарност / каквато очакваш в огромни количеств/ и после бълваш смесица от гняв, тъпотия и безсмисленост.
Та зачудих се аз на разни хора, които не виждат как се превръщат в палячовци, как първо тях ги правят на такива, а после и те самите се правят на такива. Премер някой близък, си представете, може би ви се е случвало, познат, приятел, какъвто кажете. И изведнъж изниква една гъба и почва да го трови. Отстрани ясно се вижда как вашия близък все повече го правят на путка, а на него или не му прави впечатлени, или не се усеща. Първоначално се чудиш как да реагираш – въоражаваш се със садизъм към гъбата, след това се чувстваш длъжен да направиш нещо за въпросната жертва. ОБАЧЕЕ, тук идва едно много странно обаче-като се набъркаш, ако имаш гулпостта да го направивиш-всичко се обръща против теб – „тва не е твоя работа”, „ревнуваш”, „не разбираш”....Твойта реакция – ахъъ, добре...
Та продължават да го учат как се играе в цирка и вашия човек се превръща в същински клоун. Е как да не се настроиш накрая срещу него като видиш всъщност що за усет няма.
Все пак като позволяваш да те манипулират и да те прецакват ...си си виновен ти. Ей такива неща...
Мисълта ми е, когато „прекарат”(прецакат ваш човек) настройвате ли се срещу него, аз май го правя. Защото виждам що за глупак е щом, позволява глупаци да го третират по глупав начин.

Другото, което исках да ви питам – препоръчайте ми някой филм, смислен.

Положението е така да се каже, правило любов с майка си...


Тема Re: 2 в 1нови [re: Obstinacy]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo ()
Публикувано22.06.05 13:29



Уф, много е трудно да разбереш кой кого прецаква в чуждите отношения. Аз, ако ме питат, казвам какво мисля, ако не ме питат си трая, щото не е моя работа. Не се настройвам срещу близкия. Обстинаси, ти да не си рак, та така държиш да оправяш света?



Тема Sweet Novemberнови [re: Obstinacy]  
Автор Гopeщo Kaфe (със сметана)
Публикувано22.06.05 13:32



Ако не си гледала - препоръчвам



Тема Re: 2 в 1нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано22.06.05 13:32



Не съм рак, не държа да оправям света. Много ще ми дойде да го оправя целия, освен това ме дразнят пък вечно подредените неща.
Лошото е, че се отдръпвам, когато видя, че някой позволява да го правят на идиот и той не реагира. Избягвам и аз да се бъркам в чужди отношения, но въпреки това едно особено чувство на гняв се създава. Знам ли, може аз да съм сбъркана.
Препоръчай ми някой филм.

Положението е така да се каже, правило любов с майка си...


Тема Re: 2 в 1нови [re: Obstinacy]  
Автор Sea_man (събеседник)
Публикувано22.06.05 13:32



изгубени в превода/lost in translation
форест гъмп/forrest gump
вътрешен човек/the insider


това са филмите от челната тройка в топ 10 листата ми!

по темата ти, след като си доям китайското.

Студена лимонада носиш ти, и жадно търсиш моите очи.....


Тема Re: 2 в 1нови [re: Obstinacy]  
Автор DVD ()
Публикувано22.06.05 13:33



Cidade de Deus



Тема Re: 2 в 1нови [re: Obstinacy]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo ()
Публикувано22.06.05 13:35



Сибирският бръснар, но сигурно си го гледала. В интерес на истината и аз се дразня и може понякога да се изпусна с коментар, защото не винаги съм тактична, но се опитвам да не го правя. Пък да се настроя срещу човека е абсурд. Не могат всички да бъдат непоколебими, силни, умни и т.н., а не мога да съм срещу някого само защото не е такъв.



Тема Добре бе!!!нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Гopeщo Kaфe (със сметана)
Публикувано22.06.05 13:38



"Не могат всички да бъдат непоколебими, силни, умни и т.н., а не мога да съм срещу някого само защото не е такъв"
Това беше все едно някой ми пожела весел ден, толкова свежичко ми дойде!



Тема Re: 2 в 1нови [re: Obstinacy]  
Автор fancy (джаста-праста)
Публикувано22.06.05 13:40



филми - "преди изгрева" и "преди залеза". и двата в момента ги има по видеотеките.

reality bites



Тема Re: 2 в 1нови [re: Obstinacy]  
Автор leasy (delicate)
Публикувано22.06.05 13:41



Подкрепям всичко, което си написала - 1:1
А за филм - Hitch, отдавна не бях гледала такава добра комедия




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.