Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Раздяла с недисциплиниран  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 10:48



Имах една кратка (8 месеца ) връзка. Окачествявам я като кратка, защото се виждахме средно по 1 път на месеца, т.е. за цялата връзка сме се срещали не повече от 10 пъти. И луд секс, и емоции, и от всичко по много. Аз - дисциплинирана, знам, че връзката е без бъдеще и много-много не се връзвам. Просто му се радвам на човека, кефя му се на макс и толкова.

Обаче, той - недисциплиниран. Как се изхитри да се влюби, нямам представа. Дотам, че взе да иска брак, деца и прочие.

Има ли някой идея как се прекратява такава връзка?



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано24.06.05 10:50



Ами най-лесния начин е да му кажеш че няма да стане и да спреш да се виждаш с него, ако не става подаваш жалба в полицията срещу него че те тормози или плащаш на мутри да го пребият и да го вкарат в болница за 6 месеца. Виж колко е лесно

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема А какнови [re: Paдa]  
Автор Perplex ()
Публикувано24.06.05 11:05



се прекратяват всички останали видове връзки ?



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Ascona83]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 11:09



Истината е, че изобщо не ми се иска да се разделям с него, той си ме устройваше напълно докато не стана недисциплиниран.
Няма ил някакъв начин да му се подобри дисциплината?



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор двa дeнa (минаващ)
Публикувано24.06.05 11:17



радке, съмнявам се, че можеш да го дисциплинираш. една връзка (трябва да) търпи развитие, ако е продължителна. иначе умира.
е, твоят човек е решил, че сега е момента за развитие. което пък теб не те устройва. щом чувстваш, че не искаш нищо да променяш, зарежи го - не му губи времето, пък и своето.



Тема Re: А какнови [re: Perplex]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 11:22



Не знам как. Инициативата никога досега не е била моя. А сега аз трябва да го направя. Нещо като да вляза в ролята на палача. Брррррр...

Затова питам, защото нямам опит.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: двa дeнa]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 11:33



Аз съм го решила. Да не му губя времето. Въпросът е как да го направя достойно и най-безболезнено за него.

Не съм някоя използвачка, уважавам го много и страшно го харесвам този човек. Просто не мога да споделя живота му по ред причини.



Тема Ти синови [re: Paдa]  
Автор Гopeщo Kaфe (със сметана)
Публикувано24.06.05 11:34



В по-изгодната, макар и нараняваща, позиция. Може да ти е гадно, заради човешкото в теб, но поне не е от това, че чувствата ти са несподелени
Във всичките си безперспективни връзки, аз съм била на мястото на твоя недисциплиниран мъж, само че без да стигам до крайности! С мен се бориха, като въобще не ми обръщаха внимание - пиша смс, не ми отговарят, обадя се - хладни (аз се страхувах да се обаждам, защото ... не знаех как ще реагира), изпратя мейл, не ми отговорят, пиша в чата - също. Мисля, че бягайки, ще го нараниш още повече. Бъди честна с него. Ако имаше кой да е честен с мен преди мноооого време, щях да съм благодарна за това. Мисля и че ти няма да сгрешиш ако го направиш



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор двa дeнa (минаващ)
Публикувано24.06.05 11:39



кажи му истината. така е най-достойно.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор _KЪЖ (орденоносец)
Публикувано24.06.05 11:46



Привикваш го за предпочитане на обществено място/от гледна точка сигурност, ако е по емоционален/ И казваш:
"Глей ся к`во: Аз като тръгнах с тебе не съм търсила съпруг, а кеф. Не се обиждай, че си в ролята на обикновен тъпкач, щото мноо та уважавам и ценя, но такива са параметрите на на`ти отношения, които мога да прима на тоя етап..." Та да се върна на необходимостта да сте на обществено място, щото рискуваш да отнесеш някой шамар, ама ефекта е гарантиран - сигурно или ще се "дисциплинира", докато не срещне друга или повече ни ще потърси, ни ще иска да те чуе...

Щом не става, зарежи го!


Тема Re: Ти синови [re: Гopeщo Kaфe]  
Автор Farther (Teller)
Публикувано24.06.05 11:46



Мен пък ми се случва да съм честен и да отхвърлят думите ми.
Аз им казвам немога дърабъра, имам си ангажименти, други по-важни неща (работ паирятели дъра-бъра).
Те казват ОК имай си ама искам и аз да съм част.
Е добре де ама аз неискам да си част, защото пак същите неща ...
Добре де те не ми пречат ...
И омагьосан кръг. Аз ставам още по остър ... и ги гледам как страдат ... и ми е тъпо и ташаци на рояци ... накрая плачат аз стоя отстрани и ги гледам с безизразна физиономия ... а вътре в теб едно те е свило, защото малко или много ти пука за въпросния човек, но приближиш ли се той ще те сграбчи ... обвиняват ме в безсърдечие и безчувственост ... наревават се и утре пак същия разговор ... след 2ия 3ия път се опомнят ... ама ти си изял такава доза лайна, че не е истина ...
Та извода е - Хубаво нещо е човек, ако е човек.

Hit the road!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано24.06.05 11:51



"не искам да се виждаме повече. моля, прояви разбиране и не ми се обаждай и не настоявай да се виждаме."

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано24.06.05 11:57



Гледам и се питам - що е то недисциплиниран, според теб ? Каква дисциплина мислиш, че му липсва. Защото според мен бъркаш думата "дисциплина" с думата "усет". А в тая връзка, няма как човекът да се усети, че не го искаш вече до себе си, ако не му го покажеш или кажеш.

Положението е така да се каже, правило любов с майка си...


Тема Няма да е достатъчно,нови [re: TeOrEt]  
Автор _KЪЖ (орденоносец)
Публикувано24.06.05 11:57



Най-малко ще иска да разбере ЗАЩО?, какво се е променило...Ще не ще ще трябва да обясни, ако не иска денонощни обаждания...

Щом не става, зарежи го!


Тема Абенови [re: Farther]  
Автор Гopeщo Kaфe (със сметана)
Публикувано24.06.05 11:59



Аз да не съм ходила с тебе едно време?
Или всички по-улегнали и ангажирани с други работи мъже така постъпват?
Пък поведението, което описваш го имах като бях на ... ъъъ ... 16 ... и на 17 ... и на 18 дори! Много съм го тормозила човека, ма малкия ми мозък ... как да го разбере? Вече не ги правя така работите Сега на мен ми се раздира всичко отвътре, но мълча. Дори действам в отрицателна насока - да се мине, да се не види вече ... защото ТАКА ТРЯБВА.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор dalya_night ()
Публикувано24.06.05 12:15



по принцип човек би трябвало да постъпва така, както му се иска да постъпват със самия него.
и тъй като приоритет на мъжете /по-често/ е да те държат на "въже" и да си служат с теб на повикване, според нуждите им /има формула 1 , има мач, пие ми се с приятели, мързи ме да излизам и др. важни причини/ , бъди сигурна , че както и да постъпиш , все някой ще го боли глава...
както и бъди убедена, че рано или късно ще се обърне палачинката и в някоя друга връзка ти самата ще се окажеш недисциплинирана....
за това просто бъди откровена, разговаряй -ако те разбере-добре, ако не те разбере-поне няма да влачиш кофти привкуса, че си намачкал някого като салфетка без обяснения....
всъщност, пускането на темата тук Е ли индиция за твои колебания дали да сложиш край на връзката?



Тема Re: Абенови [re: Гopeщo Kaфe]  
Автор Farther (Teller)
Публикувано24.06.05 12:24



Аз пък си държа на приятелството с въпросната ... след като мине първата вълна и се старая да си запазя приятелството
не са малки мацките ама ... някой не порастват


Hit the road!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано24.06.05 12:29



Най-почтено е, ако му кажеш в прав текст, че връзката ви те устройва във вида, в който е била до сега. Не си готова за по-сериозна и ангажираща връзка, но го харесваш и ти е приятно с него, и ако е навит така да си продължите ОК, ако не е - по-добре да не се виждате повече.

Всички варианти на увъртане, недомлъвки, криене и т.н. не ги смятам за достойни.

If you truly want something in life, you need to work for it.


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор desi23 (новак)
Публикувано24.06.05 13:01



В никакъв случай не бъди губа с човека! Направи така, че той сам да се откаже да иска да те вижда, а да постигнеш това има стотици вариянти, но те са различни при отделните хора.Ако се държиш , обаче, безразлично или деликатно му намекнеш, че той не може да очаква нищо от тази връзка, мисля, че всеки нормален мъж би се отказал...ако има поне малко достойнство де.При влюбените хора нещата са доста по-комплексни все пак....така че се зареди с търпение...

От друга страна, от това което си писала, лично аз си мисля, че този човек хич не ти е безразличен и да не се окаже в един момент, че ти си по-влюбена в него, отколкото е той в тебСамата ти казваш, че на вашите срещи е имало цитирам:"И луд секс, и емоции, и от всичко по много."Малко съмнително ми изглежда да правиш 10 пъти секс с някого и това да е било вълнуващо преживяване за теб и да не е довело до емоционално обвързване от твоя страна. Разбира се , може и да греша в преценката, но според мен ти не си "дисциплинирана" в тази връзка, само ти се иска да бъдеш такава

Chance never gives, it only lends.


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: dalya_night]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 13:04



Не, не е индикация за никакви колебания. Само за начина на приключването й.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: desi23]  
Автор Farther (Teller)
Публикувано24.06.05 13:05



Как го мразя това ... нестига, че не те искат ами и ще ти вгорчават живота за да им е по-лесно на тях ..... аааааааааааааа ... ще викам!
недей така да съветвап девойчето ...

Hit the road!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: _KЪЖ]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 13:12



Мъжът е много точен, от всяка гледна точка. От самото начало знае, че връзката ни е приятелска и секуална, без шанс за развитие. Това не означава, че съм се отнасяла с него като с "обикновен тъпкач", в никакъв случай.
Но, с течение на времето нещата се задълбочиха, както ми каза той: "Дойде, показа ми слънцето и звездите, показа ми , че хората можели и да се разбират и да се чувстват добре заедно. Защо искаш сега аз да не се стремя към това?"



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Obstinacy]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 13:16



Това за дисциплината го "откраднах" като термин от един пишещ тук, май никът му беше Wehrdienst или Wehrmacht, не запомних точно. Това е просто закачка с неговото мнение по една от темите тук. И сериозна самоирония с мен самата, ако не си усетил/а. Просто нещата излязоха извън контрол с този мъж. А последното, което искам е да го нараня.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Farther]  
Автор desi23 (новак)
Публикувано24.06.05 13:16



Това че моето мнение не ти харесва си е абсолютно твой проблем!

А що се касае до девойчето, вероятно то си има достатъчно акъл в главата за да вземе решение само.Идеята тук е всеки да каже/предположи как би реагирал в подобна ситуация=> нито аз, нито ти ще РЕШАВАМЕ вместо Рада, така че стига си крещял хистерично...... и без това никой не те чува!!!!!

Chance never gives, it only lends.


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Grace]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 13:25



Да, точно това му казах. Че няма шанс за повече от това, което е сега. Но той си го знаеше това от самото начало. Обаче, човек винаги се надява на нещо повече и че може да пормени нещата, нали разбираш?

И така, той се съгласи да се разделим, защото него не го устройва само да виждаме и толкова. Обаче само след два дни се обади и каза: "Майната ми на мен какво искам, съгласен съм и на малкото, което ми даваш."

Грешката ми е, че му повярвах. Защото той продължава да иска същото и да прави всичко възможно да ме накара да отстъпя. Затова сега твърдо съм решила вече да не отстъпвам.

Тъжно е когато един такъв силен и достоен мъж трябва да бъде огорчен. Желая му от все сърце жената, която заслужава.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: desi23]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 13:31



Правилно си разбрала, но и аз не съм го крила. "Дисциплинирана" беше казано на шега, но и е вярно донякъде. Разбира се, че не съм безразлична към този мъж, просто не мога да му дам това, което той иска, по ред причини. И двамата сме сериозни и достойни хора, приятели от години.



Тема Е нали питаш,нови [re: Paдa]  
Автор _KЪЖ (орденоносец)
Публикувано24.06.05 13:32



как да прекратиш? Ти си кажи така и готово..., щото инак колкото и да обесняваш и да вадиш доводи на въпроса му защо "Дойде, показа ми слънцето и звездите, показа ми , че хората можели и да се разбират и да се чувстват добре заедно. Защо искаш сега аз да не се стремя към това?"
Той най-накрая все ще се почуства като употребен тъпкач, ако и отпреди да е бил наясно и прочие...Ама ако обесняваш, ще се опитва да те убеждава и ще се проточи работата.
И въобще къв е проблема след като е Мъжът е много точен, от всяка гледна точка? Ма като твърдо си решила и не искаш да си груба - казваш: не става не мога, не искам, казваш и защо и се зареждаш с търпение
сам да го разбере, че не го искаш.

Щом не става, зарежи го!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Love_in_Paris (ухаеща)
Публикувано24.06.05 13:35



А ако после съжаляваш и се окаже, че той е любовта на живота ти?

Feels like a woman


Тема Re: Е нали питаш,нови [re: _KЪЖ]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 13:40



Искам го, но по начина досега. Не при неговите нови условия.

Добра идея е да се заредя с търпение, благодаря.

Може би проблемът ми е в това, че никога, ама абсолютно никога не съм предполагала, че ще поиска нещо повече от просто секс и приятна компания. Явно робувам на клишета, но как да е иначе, когато навсякъде се говори за изоставени жени от мъже-непукисти. И изведнъж, попадам на точно обратното. Ео това ме разби тотално. Имало и такива мъже.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор двa дeнa (минаващ)
Публикувано24.06.05 13:40



радке, чета ти диалозите с другите и все по-трудно ми е да се отърся от мисълта, че май ти се иска, някой да те убеди, че трябва да си развалиш и ти дисциплината....



Тема Тъпканетонови [re: desi23]  
Автор Гopeщo Kaфe (със сметана)
Публикувано24.06.05 13:46



Да стъпват с обувки 45-ти номер по чувствата ти е полезно за някои, стига човека с обувките да знае кога да спре. За други, обаче, не е.
А любовта заслужава уважение Особено когато усещащия показва, че тази любов съществува - тогава уважението трябва да е дважди повече! Понеже хем те е приел до някаква степен, хем желае да се чувстваш добре (дори да не успява да го направи), хем е оголил сърцето си и ти дава възможност дори да го нараниш!
И Деси ... смятам, че деликатността е излишна - да го накараш сам да се откаже ... все едно да му плюеш в лицето



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: двa дeнa]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 13:51



Абе тя дисциплината ми е една...Направо съм си за изключване :)

По начина, по който бяхме заедно досега, мога да продължа с години, дето се казва. Но не като се омъжа за него. Ей това е.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: desi23]  
Автор Farther (Teller)
Публикувано24.06.05 13:51



Ако ме чуеш да крещя хистерично - бягай Деси, Б-Я-Г-А-Й!

Да така е ама мъжът в мен проговори ... мъжка солидарност какво да правиш ...

Hit the road!


Тема Ние с тебнови [re: Farther]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано24.06.05 13:51



като че ли сме от една зодия.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор двa дeнa (минаващ)
Публикувано24.06.05 13:57



какъв е проблемът тогава? живейте си, радвайте си се до дълбоки старини...
или той непремнно държи да те прекара през венчилото?

Редактирано от двa дeнa на 24.06.05 13:59.



Тема Re: Тъпканетонови [re: Гopeщo Kaфe]  
Автор desi23 (новак)
Публикувано24.06.05 13:59



'И Деси ... смятам, че деликатността е излишна - да го накараш сам да се откаже ... все едно да му плюеш в лицето"

напротив, когато той сам се откаже от нея(Рада) ще излезе много по-достойно от ситуацията, отколкото ако бъде отказан.Ако на мен не ми пука за някого, ще му кажа съвссем дирекно как стоят нещата, но ако не искам да го наранявам просто ще му подскажа! как сам да разбере, че нещата няма да станат така, както той иска. Нали се сещаш за "лисицата и гроздето"? Ами мисля, че ако "лисицата" осъзнае, че н може да има "гроздетео" това е най-добрия вариант и за двамата......и така "лисицата" няма да се чувства унижена

П.С Чак ми стана смешно като чета какво съм писала:-)))))))

Chance never gives, it only lends.


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Farther]  
Автор desi23 (новак)
Публикувано24.06.05 14:07



Знам я аз тая мъжка солидарност:-))))) ако Рада беше мъж други работи сигурно щеше да разправяш, а:-)))))))

Chance never gives, it only lends.


Тема И на мен ми стананови [re: desi23]  
Автор Гopeщo Kaфe (със сметана)
Публикувано24.06.05 14:08



Смешно, ама то е от веселото, не друго



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: desi23]  
Автор Farther (Teller)
Публикувано24.06.05 14:11



Е тогава нямаше да има нужда да разправям!


Hit the road!


Тема Има разбира се.нови [re: Paдa]  
Автор _KЪЖ (орденоносец)
Публикувано24.06.05 14:26



Все още...
Та значи въпроса ти е не как да го разкараш, а дали понеже не можеш, или не искаш, или те е страх поради някакви си причини да се обвържеш трайно и изцяло...Ндааа...Ами кажи си го точно така на човека: Не мога както ти искаш/но според мен на него трябва да обясниш и защо, дължиш му го/и съм убедена, че изобщо няма да мога...Той ще реши, вероятно след време ще те постави в положение "или-или...", после може да се отметне, защото все ще таи надежда или ще прекъсне връзката...С две думи - разговор, търпение и
да си готова да понесеш раздялата. Макар, че ще е жалко ако както мисля се обичате.

Щом не става, зарежи го!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано24.06.05 14:55



Добре де, ти пък защо толкова не го искаш, след като го харесваш? Или може би има друг преди него.... съчувствам му, кофти положение

If you truly want something in life, you need to work for it.


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Coнaтa (Апасионата)
Публикувано24.06.05 15:25



Аз лично отрязах подобна връзка като с нож. Храс! И край.
И платих с много болка за това, но все пак мисля, че беше правилното решение.

Не е война, но любов ли е, питам, щом се ранихме така?


Тема Re: Храсссс!нови [re: Coнaтa]  
Автор Hungry eyes (can't disguise)
Публикувано24.06.05 15:50



Да, и аз съм правила храс!, само че бях тази, която искаше нещо повече от просто секс, а отсрещната страна - не. И мен ме болеше, но сега съм още по-уверена, че постъпих точно, както трябваше.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Grace]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 16:05



Заради възрастта. Той е по-млад със 8г. И не ми казвай, че това е нищо.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Или (яна)
Публикувано24.06.05 16:08



Знаеш ли, струва ми се, че е възможно да запазиш връзката си, "до като....", но без непременно да лишаваш някого от надеждите му. Надеждата е личен избор и нещо положително по принцип. Не е нужно да бъде възприемана като манипулативен опит за промяна на нещо предварително постановено, когато отношенията са честни. Не е нужно и да се чувстваш виновна, заради това, че не можеш "да предложиш" нищо повече от любовта си и приятелството си, като в замяна на това пожелаваш "по-достойна" от твоята любов. Можеш само да прецениш и помислиш още, дали си заслужават компромисите, в името на това, за което се правят. И каквото и да решиш, пак не е задължително да защитаваш решението си чрез отказ от нещо или от някого, на което/когото също държиш.

И нещо от опит - често пъти жената е "по-твърда", когато е мека, слаба, женствена, недисциплинирана, или просто чувствителна и обичаща...

"Човек подрежда косата си всеки ден. А защо не и сърцето си."


Тема Нещо е, но все пак енови [re: Paдa]  
Автор paзбиpaм (но още се уча)
Публикувано24.06.05 16:13



относително, зависи от толкова много неща. Разликата нито е пренебрежимо малка, нито е толкова фатална, както казах, зависи.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано24.06.05 16:28



Няма да ти кажа, и за мен е много.

Аха, вече ми е ясно, съвсем правилно решение си взела.

If you truly want something in life, you need to work for it.

Редактирано от Grace на 24.06.05 16:31.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор двa дeнa (минаващ)
Публикувано24.06.05 16:47



А! преди няколко дена твоят човек беше пуснал тема тук. може и да е съвпадение, но момчето питаше 8 г. голяма разлика ли са. разрови се, може и там да научиш нещо.
моето мнение е, че разликата е много голяма. сега не толкова, но след време ще стане направо огромна.
правилно си решила да го разкараш. и не изпитвай никакви угризения и майчини чувства. правиш добро и на двама ви!



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано24.06.05 16:57



Точно, както се спират цигарите. Отведнъж, с воля, завинаги. Ако изобщо това искаш...



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: двa дeнa]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 19:17



Нямах представа, че може да е писал тук. Прав си, голяма е.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Ghostwriter]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 19:24



Абе кой би искал да се откаже от нещо, което му доставя удоволствие и го кажа да се чувства прекрасно? Но си прав, така и ще постъпя - рязко и отведнъж.
Благодаря за съвета.



Тема А с каквонови [re: Paдa]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано25.06.05 10:37



твоите условия са по-добри от неговите?

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Намери си друг, макар и за малко и му го кажи...нови [re: Paдa]  
Автор Дзвepa (касапин)
Публикувано25.06.05 10:47



Няма да те погледне повече, ако това искаш.

Устата на Дзвера се запушва
или с голяма тояга или с голям кокал.


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (идиот Іва ст.)
Публикувано25.06.05 14:20



Ся..казваш "изхитри се да се влюби" и "взе да иска брак, деца и прочие", сякаш това е едно и също? Влюбването, разбира се, е задължително условие за брака и децата и т.н., обаче не смятам, че да си влюбен в някого, означава непременно да искаш от него да свивате семейно гнездо и т.н. - това е всеизвестно и банално, сори. Да си влюбен означава да искаш да си близо до човека, когото обичаш, и да го направиш щастлив по начина по който сам той си избира. С риск да стана емоционален, ще седна да разправям и аз колко мразя да ми се яви някой, който ми предлага да ме направи щастлив по свой тертип, било с брак, било дявол знае как. Любовта не е средство, тя е цел и самоцел:). Ако човекът наистина е толкова точен, и е мъж, колкото го описваш, и наистина толкова много те обича, ще приеме твоите условия, без да се гърчи и да ти образува угризения. Ако обаче не е господар на себе си и впада в рецидив... тогава - лошо, Седларов. Наистина трябва приключване.

Ти пишеш - не зная как се изхитри да се влюби.. ами всъщност той откога и защо взе да настоява за брак и т.н. Ако не му стигат спорадичните ви виждания.., поиска ли повече? Или му се струва, че ти му убягваш, и иска да те върже така? Вярно е, че аз съм страшно мнителен и черногледец, ама нека се чуе и такова мнение.

Всички тука викат - говори с него. Интересно какво ще му кажеш, той просто няма да ти повярва - аргумента с това, че си по-голяма с 8 години, не може да го стресне никак... и ако ти му изтъкваш като цяло рационални аргументи, а пък той си слуша сърцето /и ината, разбира се/, нищо няма да се получи. Така че май ще трябва наистина с брадвата тоест, просто му казваш, че за съжаление ТАКА ТРЯБВА. Той по-късно ще разбере, и ако те обича, това няма да го накара да спре да те обича - на любовта тия работи по дефиниция не би трябвало да й пречат.

"Леле, малък съм и слаб. Таласъмът ще ме изяде"

Редактирано от Ckaпaния тъпaнap Джoнcън на 25.06.05 16:20.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор kotaranko ((хулиганко))
Публикувано25.06.05 14:24



Казваш му чао и готово

НЕ ДАВАЙ НА МОЗЪКА ДА ТИ СЕ КАЧВА В ГЛАВАТА


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Paдa (неПОклатима)
Публикувано29.06.05 19:42



Приятели сме с него от 5 години, но едва наскоро приятелството (за изненада и на двама ни) премина във връзка. Как и защо, не ме питайте, не знам. Може би е тляло и у двама ни на едно подсъзнателно ниво.

Влюбването беше тотално, макар след първия ни изненадващ секс и двамата да се кълняхме, че е станала ъъъъъ грешка. Но грешката излезе вярна.

Не бъркам влюбването с брак и деца. Той ясно постави въпроса за това. Започна да мечтае за момиченце с рокличка...Просто аз не мога да му го дам.

И да, струва му се, че му убягвам...Но то е само защото се опитвам да се дистанцирам и да обмисля нещата.

Редактирано от Paдa на 29.06.05 19:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.