Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Ghostwriter]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 19:24



Абе кой би искал да се откаже от нещо, което му доставя удоволствие и го кажа да се чувства прекрасно? Но си прав, така и ще постъпя - рязко и отведнъж.
Благодаря за съвета.



Тема А с каквонови [re: Paдa]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано25.06.05 10:37



твоите условия са по-добри от неговите?

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Намери си друг, макар и за малко и му го кажи...нови [re: Paдa]  
Автор Дзвepa (касапин)
Публикувано25.06.05 10:47



Няма да те погледне повече, ако това искаш.

Устата на Дзвера се запушва
или с голяма тояга или с голям кокал.


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Ckaпaния тъпaнap Джoнcън (идиот Іва ст.)
Публикувано25.06.05 14:20



Ся..казваш "изхитри се да се влюби" и "взе да иска брак, деца и прочие", сякаш това е едно и също? Влюбването, разбира се, е задължително условие за брака и децата и т.н., обаче не смятам, че да си влюбен в някого, означава непременно да искаш от него да свивате семейно гнездо и т.н. - това е всеизвестно и банално, сори. Да си влюбен означава да искаш да си близо до човека, когото обичаш, и да го направиш щастлив по начина по който сам той си избира. С риск да стана емоционален, ще седна да разправям и аз колко мразя да ми се яви някой, който ми предлага да ме направи щастлив по свой тертип, било с брак, било дявол знае как. Любовта не е средство, тя е цел и самоцел:). Ако човекът наистина е толкова точен, и е мъж, колкото го описваш, и наистина толкова много те обича, ще приеме твоите условия, без да се гърчи и да ти образува угризения. Ако обаче не е господар на себе си и впада в рецидив... тогава - лошо, Седларов. Наистина трябва приключване.

Ти пишеш - не зная как се изхитри да се влюби.. ами всъщност той откога и защо взе да настоява за брак и т.н. Ако не му стигат спорадичните ви виждания.., поиска ли повече? Или му се струва, че ти му убягваш, и иска да те върже така? Вярно е, че аз съм страшно мнителен и черногледец, ама нека се чуе и такова мнение.

Всички тука викат - говори с него. Интересно какво ще му кажеш, той просто няма да ти повярва - аргумента с това, че си по-голяма с 8 години, не може да го стресне никак... и ако ти му изтъкваш като цяло рационални аргументи, а пък той си слуша сърцето /и ината, разбира се/, нищо няма да се получи. Така че май ще трябва наистина с брадвата тоест, просто му казваш, че за съжаление ТАКА ТРЯБВА. Той по-късно ще разбере, и ако те обича, това няма да го накара да спре да те обича - на любовта тия работи по дефиниция не би трябвало да й пречат.

"Леле, малък съм и слаб. Таласъмът ще ме изяде"

Редактирано от Ckaпaния тъпaнap Джoнcън на 25.06.05 16:20.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор kotaranko ((хулиганко))
Публикувано25.06.05 14:24



Казваш му чао и готово

НЕ ДАВАЙ НА МОЗЪКА ДА ТИ СЕ КАЧВА В ГЛАВАТА


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Ckaпaния тъпaнap Джo]  
Автор Paдa (неПОклатима)
Публикувано29.06.05 19:42



Приятели сме с него от 5 години, но едва наскоро приятелството (за изненада и на двама ни) премина във връзка. Как и защо, не ме питайте, не знам. Може би е тляло и у двама ни на едно подсъзнателно ниво.

Влюбването беше тотално, макар след първия ни изненадващ секс и двамата да се кълняхме, че е станала ъъъъъ грешка. Но грешката излезе вярна.

Не бъркам влюбването с брак и деца. Той ясно постави въпроса за това. Започна да мечтае за момиченце с рокличка...Просто аз не мога да му го дам.

И да, струва му се, че му убягвам...Но то е само защото се опитвам да се дистанцирам и да обмисля нещата.

Редактирано от Paдa на 29.06.05 19:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.