Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 11.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Ти синови [re: Гopeщo Kaфe]  
Автор Farther (Teller)
Публикувано24.06.05 11:46



Мен пък ми се случва да съм честен и да отхвърлят думите ми.
Аз им казвам немога дърабъра, имам си ангажименти, други по-важни неща (работ паирятели дъра-бъра).
Те казват ОК имай си ама искам и аз да съм част.
Е добре де ама аз неискам да си част, защото пак същите неща ...
Добре де те не ми пречат ...
И омагьосан кръг. Аз ставам още по остър ... и ги гледам как страдат ... и ми е тъпо и ташаци на рояци ... накрая плачат аз стоя отстрани и ги гледам с безизразна физиономия ... а вътре в теб едно те е свило, защото малко или много ти пука за въпросния човек, но приближиш ли се той ще те сграбчи ... обвиняват ме в безсърдечие и безчувственост ... наревават се и утре пак същия разговор ... след 2ия 3ия път се опомнят ... ама ти си изял такава доза лайна, че не е истина ...
Та извода е - Хубаво нещо е човек, ако е човек.

Hit the road!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано24.06.05 11:51



"не искам да се виждаме повече. моля, прояви разбиране и не ми се обаждай и не настоявай да се виждаме."

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано24.06.05 11:57



Гледам и се питам - що е то недисциплиниран, според теб ? Каква дисциплина мислиш, че му липсва. Защото според мен бъркаш думата "дисциплина" с думата "усет". А в тая връзка, няма как човекът да се усети, че не го искаш вече до себе си, ако не му го покажеш или кажеш.

Положението е така да се каже, правило любов с майка си...


Тема Няма да е достатъчно,нови [re: TeOrEt]  
Автор _KЪЖ (орденоносец)
Публикувано24.06.05 11:57



Най-малко ще иска да разбере ЗАЩО?, какво се е променило...Ще не ще ще трябва да обясни, ако не иска денонощни обаждания...

Щом не става, зарежи го!


Тема Абенови [re: Farther]  
Автор Гopeщo Kaфe (със сметана)
Публикувано24.06.05 11:59



Аз да не съм ходила с тебе едно време?
Или всички по-улегнали и ангажирани с други работи мъже така постъпват?
Пък поведението, което описваш го имах като бях на ... ъъъ ... 16 ... и на 17 ... и на 18 дори! Много съм го тормозила човека, ма малкия ми мозък ... как да го разбере? Вече не ги правя така работите Сега на мен ми се раздира всичко отвътре, но мълча. Дори действам в отрицателна насока - да се мине, да се не види вече ... защото ТАКА ТРЯБВА.



Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор dalya_night ()
Публикувано24.06.05 12:15



по принцип човек би трябвало да постъпва така, както му се иска да постъпват със самия него.
и тъй като приоритет на мъжете /по-често/ е да те държат на "въже" и да си служат с теб на повикване, според нуждите им /има формула 1 , има мач, пие ми се с приятели, мързи ме да излизам и др. важни причини/ , бъди сигурна , че както и да постъпиш , все някой ще го боли глава...
както и бъди убедена, че рано или късно ще се обърне палачинката и в някоя друга връзка ти самата ще се окажеш недисциплинирана....
за това просто бъди откровена, разговаряй -ако те разбере-добре, ако не те разбере-поне няма да влачиш кофти привкуса, че си намачкал някого като салфетка без обяснения....
всъщност, пускането на темата тук Е ли индиция за твои колебания дали да сложиш край на връзката?



Тема Re: Абенови [re: Гopeщo Kaфe]  
Автор Farther (Teller)
Публикувано24.06.05 12:24



Аз пък си държа на приятелството с въпросната ... след като мине първата вълна и се старая да си запазя приятелството
не са малки мацките ама ... някой не порастват


Hit the road!


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано24.06.05 12:29



Най-почтено е, ако му кажеш в прав текст, че връзката ви те устройва във вида, в който е била до сега. Не си готова за по-сериозна и ангажираща връзка, но го харесваш и ти е приятно с него, и ако е навит така да си продължите ОК, ако не е - по-добре да не се виждате повече.

Всички варианти на увъртане, недомлъвки, криене и т.н. не ги смятам за достойни.

If you truly want something in life, you need to work for it.


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: Paдa]  
Автор desi23 (новак)
Публикувано24.06.05 13:01



В никакъв случай не бъди губа с човека! Направи така, че той сам да се откаже да иска да те вижда, а да постигнеш това има стотици вариянти, но те са различни при отделните хора.Ако се държиш , обаче, безразлично или деликатно му намекнеш, че той не може да очаква нищо от тази връзка, мисля, че всеки нормален мъж би се отказал...ако има поне малко достойнство де.При влюбените хора нещата са доста по-комплексни все пак....така че се зареди с търпение...

От друга страна, от това което си писала, лично аз си мисля, че този човек хич не ти е безразличен и да не се окаже в един момент, че ти си по-влюбена в него, отколкото е той в тебСамата ти казваш, че на вашите срещи е имало цитирам:"И луд секс, и емоции, и от всичко по много."Малко съмнително ми изглежда да правиш 10 пъти секс с някого и това да е било вълнуващо преживяване за теб и да не е довело до емоционално обвързване от твоя страна. Разбира се , може и да греша в преценката, но според мен ти не си "дисциплинирана" в тази връзка, само ти се иска да бъдеш такава

Chance never gives, it only lends.


Тема Re: Раздяла с недисциплинираннови [re: dalya_night]  
Автор Paдa (котка)
Публикувано24.06.05 13:04



Не, не е индикация за никакви колебания. Само за начина на приключването й.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.