Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема В търсене на блондинка.нови  
Автор Kиpo ()
Публикувано05.06.05 19:05



Слушайте-случаят е съвсем пресен,дето се вика-няма и 24 чАса.
Значи-огромна компания,събрали сме се на едно чудесно и не-конфекционално място,но с път,течаща вода и преееелестна природа-1500 м надм. височина,борове,ели,брези,гъби,кухня,скара.
Красота.

Но тия блондинки,ах ,тия блондинки!!
Както казваше мой съученик по един друг повод-"да ги биеш ли,да ги ебеш ли!!"

Предистория:
Тъй като половината компания няма място в титулярната хижа,е настанена в една ...съседна-на 300 метра по права линия и на 1800 м по едно...шосе,ако проявим въображене.
Та-тръгвайки по прекия път,за да докаже самостоятелност и независимост от компанията,самичка,въпросната блондинка...сещате ли се??
Дааа ! Успява някак да прояви чудеса от съобразителност и да се ЗАГУБИ.
Започва многочасово търсене,онази успява междувременно да излезе и от обхват,отива на 10(ДЕСЕТ) километра и от двете хижи и...тъй

А става дума за не само красива,а и умничка блондинка,в началото на третото си десетилетие живот,обща култура отсекъде,начетеност-ама на!! БЛОНДИНКА!
Според мен има нещо друго у представителите на тая светла част от човечеството-не просто необяснимото желание у всеки мъж,дори сериозен като мен,да я просне на първата срещната полянка,не само аромата им(да,познахте-сетих се,препрочитайки предната си тема),а ароматът им е фин и по-различен от омайната магия на една разгонена брюнетка-и все пак- непреодолим по свой си начин...
И като погледна с големите си сини очи това същество своя приятел привечер,когато я намериха-как да не и прости всичко?
Такива ми ти работи.И немити.Блондинки-какво да ги правиш!!!



Тема Аз съм блондинка....нови [re: Kиpo]  
Автор svobodna (no nelegalna)
Публикувано05.06.05 19:36



и съм се губила в град Чепеларе, който има няколко улици на кръст и в Ню Йорк, където всички улици са перпендикулярни и е все едно да се загубиш в тетрадка със широки квадратчета. Но винаги ме намират доброжелатели

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Тази гледна точка не ми бенови [re: svobodna]  
Автор Kиpo ()
Публикувано06.06.05 11:22



минала през акъла.
Вероятно и тя си е търсела едно непрекъснато,цялонощно наказание от съответния инквизитор.
Доброжелател



Тема Е, защо по дяволите,нови [re: svobodna]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано06.06.05 11:28



тъкмо се надявах, че не си.



Тема Re: В търсене на блондинка.нови [re: Kиpo]  
Автор Пoзьop (Койчо)
Публикувано06.06.05 11:31



Ами който си го може си го може
То няма какво друго да се каже.



Тема Re: Аз съм блондинка....нови [re: svobodna]  
Автор Пoзьop (Койчо)
Публикувано06.06.05 11:34



Явно ти се отдава



Тема Re: В търсене на блондинка.нови [re: Kиpo]  
Автор Lychezara ()
Публикувано06.06.05 17:19



Аз пък не съм мислила , че в началото на третото хилядолетие, някой ще си позволява дискриминация на хората (по цвят). Определено вицовете за блондинки са критерий за глупост (първоначално на завист) .



свободна птица

Редактирано от Lychezara на 06.06.05 17:21.



Тема Абе Кире, не вервай ти на клишета...нови [re: Kиpo]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано06.06.05 17:25



дори на случки от собственото си битие...Ич не са "загубени", още по-малко "изгубени"...Не питай ти старило, питай патило...ох...

Щом не става, зарежи го!


Тема Re: В търсене на блондинка.нови [re: Kиpo]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано06.06.05 17:25



На тва му викам заспала Червена шапчица

п.п. Зле съм с посоките, но щото не съм блонди, сигурно за тва не се отделям от групата на Шаро

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Е, защо по дяволите,нови [re: Osogovetz]  
Автор svobodna (no nelegalna)
Публикувано06.06.05 18:25



е, какво като съм блондинка
аз съм боядисана, с кестеняви корени
но съм блондинка по сърце и така да се каже, по избор

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.