Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 04.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сериозно се замислям ...нови  
Автор M! (unique)
Публикувано05.06.05 23:43



дали да не обърна резбата. Откровено казано, не пиша кой знае колко често в този клуб, но пък реших да изложа някой мои виждания по въпроса, с които, разбира се, по никакъв начин не ангажирам някой да мисли като мен, както и да правя някакъв тип flame war. За последните няколко месеца, стана така, че успях да сменя няколко гаджета, с които за жалост се наложи да се разделим. Реално в нито един от случаите не съм бил пряко или косвено виновен за каквото и да било. Истината е такава, че жените не знаят какво искат. Започваме връзка, в един момент всичко е прекрасно, нещата вървят, а след това нещо превъртат и започват да ми говорят неща, нямащи нищо общо с отношенията ни. Чудя се за какво става дума, опитвам се да си обясня нещата, но не мога, защото аз от своя страна не бих могъл да дам някакво обяснение. Поне базирайки се на фактите. С чиста съвест мога да кажа, че не съм правил някакви глупости, без значение какви. Когато ги попитам да ми обяснят защо си сменят гледната точка, получавам отговори от сорта на "бе кой си ти, че да ти давам обяснения"; "нямаш право да ми държиш сметка"; "ще правя, както си намеря за добре" и разни други подобни цветущи изрази -- все неща достойни да погладят мъжкото ухо по възможно най-добрия начин. В крайна сметка не разбрах с какво съм виновен, а когато се опитам да поговорим -- получавам репчене. Изводът, който успях да си извадя е, че напоследък (поне според мен) доста жени (не казвам всички), желаят единствено плътски наслади, както и някаква мизерна според мен игра на любов. Едва ли мога да нарека по друг начин разни авантюрки за по месец-два, които завършват така безславно. В момента нямам думи, с които да изразя, това, което е в мен. Наистина вече се уморих от подобни сцени и взех сериозно да се колебая, относно това с резбата. Къде на шега, къде не, виждате за какво става дума. Може би, ние, мъжете, не е редно да третираме жените (които май не са цвете за мирисане) твърде сериозно.

В случай, че има някой доброжелател, които иска да погововим, може да пише бележка. Всички останали клубари, моля пишете, налагало ли ви се е някога да се замисляте над подобни въпроси, изпадали ли сте в подобни ситуации и как сте се справяли с тях.

Благодаря на всички

Be free and open and breezy! Enjoy! Things won't get any better so get used to it.


Тема Re: Сериозно се замислям ...нови [re: M!]  
Автор Kocмичecko Moмичe (на гости)
Публикувано05.06.05 23:55



Аз съм клубарка, но все пак да ти кажа - всеки път, когато съм си мислила, че мъжете са извънземни и не са за мен, просто знам, че не са за мен и след като толкова народ им кандисва, очевидно в мен е различното.



Тема Re: Сериозно се замислям ...нови [re: M!]  
Автор remember the days (when)
Публикувано06.06.05 00:51



Може би



Тема Re: Сериозно се замислям ...нови [re: M!]  
Автор tchupakabra (пролетен)
Публикувано06.06.05 01:01



То и аз по едно време бях се заринал в колебания да обръщам резбата, ама да ти кажа със замисляне само не става, пък от практиката нещо се гнуся Стой си на твойта резба, пък вземи се научи как се държи шибания гаечен ключ

______



Тема Re: Не му мисли толкованови [re: M!]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано06.06.05 01:21



Струва ми се, че смесваш нещата. Тя, резбата, не става да се обърне насила, само защото една поредица жени са те разочаровали. Винаги са наивни обобщения от рода "всички жени/мъже са такива/онакива". Пък нали и сам казваш, че не всички са такива. В твоя случай би могло да се нарече лош късмет, но нали знаеш, че човек и сам трябва да си управлява късмета, т.е. ако подбираш по-внимателно, няма да ти навреди. Ако чак толкова ти е дошло до гуша, пробвай с някоя (може би по-възрастна), която да знае какво иска, а не да си играйка на любов.
При всички случаи е трудно да се гадае как точно са стояли нещата при теб, защото все пак това е твоята гледна точка, но това ми идва на първо четене, което мога да ти напиша.



Тема Re: Сериозно се замислям ...нови [re: M!]  
Автор MlKE THE MAN (лидер)
Публикувано06.06.05 01:37



По принцип не давам съвети,но...
Общо взето на жените им харесва да
ги лижеш и да им купуваш подараци.
Наблегни на тези неща и мисля ще
ти се решат проблемите..

All rights reserved


Тема Re: Сериозно се замислям ...нови [re: M!]  
Автор *Джeм* (EU)
Публикувано06.06.05 02:02



Мдам, ако знаеш колко добре те разбирам за недоволството ти от жените!

Точно в момента и на мен ми иде тотално да обърна резбата - да стана хетеросексуална - и мир да има!!!...

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Re: Сериозно се замислям ...нови [re: *Джeм*]  
Автор SVETl (naivna)
Публикувано06.06.05 02:17



Ти пък...Жените са си много хубаво не6то.И то4но там им е 4арът,4е правят раzни не6та беz при4ина.

Parite mogat da me predpaziat ot vsi4ko na tozi sviat.Osven ot krasiva jena!


Тема Re: Сериозно се замислям ...нови [re: MlKE THE MAN]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано06.06.05 02:36




просто си адски прав. Но мисля че и на нас ни харесва да го правим... та така нещата се напасват... някакси... а понякога става или само с подаръци или ако си добър и само с лизане....

между другото има някои, които обичат и анален в някаква степен... аз познавам три такива. А всички хубави неща са по три. Хихи.

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Re: Сериозно се замислям ...нови [re: SVETl]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано06.06.05 02:42



като например да се изчукат с твой добър приятел. Много са сладки честно! Мотив има винаги... причина може и да няма, но има МОТИВ. И все пак мисля, че погледнато от дургат гледна точка и той е взел от тези мимолетни връзчици... кво от това... сега то па два месеца са си 50тина ебанета...+100тина свирки+10тина пълни програми+безброй пляскания по дупе... и още повече целувки. Усмивки по лицата ни!!! Кво да не е малко.
Да не бъдем максималисти!

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.