Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема кинореплика?нови  
Автор Brett (яхнала метлата)
Публикувано03.06.05 16:33



Смятам, че всички сме гледали филми, в които рано или късно се стига до следната сценка: героите, след като са били дълго време заедно (семейство или гаджета) се разделят с бурен скандал, чупене на съдове, претопляне на стари грехове и събирането им от девет кладенеца... докато точно преди да затръшне окончателно и последната врата, жената изплюва, с надеждата за тотално затапване на опонента: "И всъщност, държа да ти кажа, че никога не съм изпитвала оргазъм, когато съм се чукала с теб!". Тряс.
................
Какъв заряд носят подобни думи? Защо се казват точно те - това ли е най-уязвяващата реплика, та се запазва за финала? Какво подтиква жените към нея?
А мъжете как възприемат тези думи - оказват ли им целения ефект? Или ги приемат с ирония от типа "ами като не си, кво правИ с мене 8 години"


Хайде, кажете.



Тема Re: кинореплика?нови [re: Brett]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано03.06.05 16:39



Как ще приема филмовата реплика ли? Като отчаян напън на безсилие.



Тема Re: кинореплика?нови [re: Brett]  
Автор kЪЖ (орденоносец)
Публикувано03.06.05 17:23



Ми уязвяваща си е - за тази която я казва...

Щом не става, зарежи го!


Тема Re: кинореплика?нови [re: Brett]  
Автор _Sheherezada_ (пухче)
Публикувано03.06.05 17:25



Ааааа, в "Птиците умират сами" Меги каза на Люк, че не умее да се целува ... доколкото си спомням май, че си отварял устата, сякаш ще глътне жената
А си спомням за една книжка, в която едно семейство постоянно се караше и всеки път накрая жената казваше:
- Добре поне, че децата не са от теб.
А после при сдобряването:
- Твои са, на кого друг да са? Не виждаш ли, че са същите идиоти като теб?

Voulez-vous coucher avec moi ce soir?


Тема Re: кинореплика?нови [re: Sea_man]  
Автор druzila (otnesena)
Публикувано03.06.05 17:28



Ама аз съм гледала винаги филми с happy end



Тема Re: кинореплика?нови [re: _Sheherezada_]  
Автор Brett (яхнала метлата)
Публикувано03.06.05 17:28




Усмихнах ти се, сега отивам да чета какво е рекла мъжката част, подозирам гръм и мълнии...



Тема Re: кинореплика?нови [re: Sea_man]  
Автор Brett (яхнала метлата)
Публикувано03.06.05 17:32



Осем години е срок, който хвърлих напосоки.
Странно обаче, как никой не ще да възприеме подобна реплика насериозно. Вярно, че примерът е филмов, ама нима е невъзможен в реалния живот? И защо да няма жени, които, поради по-кроткия си и търпелив нрав си стоят незадоволени (ужас) години наред и накрая си го изкарват наведнъж?
Не твърдя, че подобна постъпка е връх на акълността, напротив. Но мисля, че е възможно и да не е само злоба.



Тема Re: кинореплика?нови [re: Brett]  
Автор druzila (otnesena)
Публикувано03.06.05 17:37



Въпросът ти опира до другия:Има ли въобще задоволена жена?
Ако си задоволена сега,то в един друг момент си недоволна,т.е. състоянието на задоволеност не е ли мимолетно и не подтиква ли към още и още?!



Тема Re: кинореплика?нови [re: Sea_man]  
Автор Brett (яхнала метлата)
Публикувано03.06.05 17:48



Злоба може да е - но задължително ли е да е лъжа?!



Тема Re: кинореплика?нови [re: druzila]  
Автор Brett (яхнала метлата)
Публикувано03.06.05 17:49



Мда, може и така да се каже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.