Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема женските оргазминови  
Автор no shit (непознат)
Публикувано03.06.05 13:37



гаджето ми получава оргазъм само като я лижа или се търка в члена ми, но не и като я чукам. това никого не притеснява, но така сме лишени от удоволствието да свършваме заедно. въпроса ми е това може ли да се промени или е един вид биологически feature? fwiw, тя и с предишните си мъже не е стигала вагинално до края, нито с пръст като я масажирам отвътре... иначе се кефи на вагинален секс - пъшка и стене (а определно няма театрални способности).
интересно ми е има ли много такива жени, това от мъжете ли зависи, нещо психологическо ли е, изобщо всичко по въпроса



Тема ..?нови [re: no shit]  
Автор Cфaйpa (сфера)
Публикувано03.06.05 13:39



..а анално пробвали ли сте?



Тема Re: ..?нови [re: Cфaйpa]  
Автор no shit (непознат)
Публикувано03.06.05 13:54



както се казва "чукам, влизам, гледам то заключено"... аз искам, ма не дава. а и да даваше, това е друга тема



Тема Re: ..?нови [re: no shit]  
Автор Пoзьop (Койчо)
Публикувано03.06.05 14:00



В отговор на:

"чукам, влизам, гледам то заключено"




Това беше яко



Тема Re: ..?нови [re: no shit]  
Автор SAVANNA (:o))
Публикувано03.06.05 14:02



човече, не се тревожи, ако се получи то ще е спонтанно, важното е че все някакси стига до някаде. Това може и да е от нейната психика, фактори много и различни. Аз също дълго време преди не успявх да свърша , но в момента в който спрях да мисля само за това и да се старая то се поучи.



Тема Re: женските оргазминови [re: no shit]  
Автор Дъpтa, (ама се озърта)
Публикувано03.06.05 14:40



Много мъже трудно го разбират това, даже някои до края на живота си остават в неведение.
Ти я възбуждаш с предварителната игра. Тя пламва от желание, но от момента, в който проникнеш в нея и започнеш да "помпаш", ентусиазмът й се охлажда. Това великолепно вълнуващо чувство, огънят, обхванал цялото и тяло, пулсирането в слабините - всичко изчезва.

ЗАЩО?

Защото ти изпълняваш своя номер, наречен ГОЛЯМОТО ЧУКАНЕ.

Вътре-вън. Вътре-вън. Бам-бам. Жените не харесват това/или поне аз не харесвам това/

Не питай старило, а патило!


Тема Re: женските оргазминови [re: no shit]  
Автор ORWELL (watching you)
Публикувано03.06.05 14:40



Недей да се косиш, ама никак. Не е причината в теб. По-принцип вагиналният оргазъм е най-рядко достижим при жената. Класацията се води от клиторния, на второ място са нетрадиционните и чак на трето място се появяват вагиналният и аналният
Глей си кефа и карай нататък, всичко ще й дойде на място на твоята партньорка като роди или мине 30-ти номер Тогава на жените им се пренареждат и наместват хормоните и акълите



Тема Re: женските оргазминови [re: Дъpтa,]  
Автор Kocмичecko Moмичe (на гости)
Публикувано03.06.05 14:49



не му казвай на човека, че помпи, освен ако не си го виждала как прави секс

има го и този момент с клатенето, но е различно

Вагиналният оргазъм не се получава лесно и наготово от всички жени, повечето трябва добре да опознаят себе си, тялото си, да се научат как да стигат до него

и макар че зависи и от двамат партньори, мисля, че основната задача в случая е на жената, тя най-добре може да разбере какво й харесва и възбужда

Редактирано от Kocмичecko Moмичe на 03.06.05 14:54.



Тема Дам, прав си...нови [re: ORWELL]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано03.06.05 14:52



...след 30 са жени, преди тва са некви неориентирани девойки...при нас е лесно, и на 60 сме момчета




Тема Re: женските оргазминови [re: Kocмичecko Moмичe]  
Автор Дъpтa, (ама се озърта)
Публикувано03.06.05 14:56



Права си, не се сетих, че може да се обиди, но думичката "чукане" той я изказа и това ме накара да го напиша.

Не питай старило, а патило!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.