Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 28.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано31.05.05 14:45



Писна ми всеки път да обяснявам на всички наоколо, че ако ми падне една 14 годишна мацка с тесните джинси с късата тенисчица, леко почерняла от слънцето, с дупенцето като "детско барабанче" с цицетата започващи да наддават... но с голяяямо бъдеще, с малките изкуствени татусчета по ръцете или гръбчето, с пробитото пъпче, с невероятната усмивка и по детски лигава и неопитна, ще я сцепя без гра мда се замислям!
Ще я развратя както си мога, ще я науча... ще я науча да се ЧУКА като курва! Всъщност точно преди година и малко бях около 2 месеца с подобно девойче, ма беше на 16. Пфу! Както и да е... приятелката и беше на 14 и тримата бяхме често заедно... само да кажа, че те си бяха достатъчно развратни и без да ги пипам дори и ми правеха понякога и лесбо нещица...оххх! Обичах да се включвам в игричките им, но не съм чукал и двете де... само мойто... а то въртеше едни свирки просто гениални. Накара ме един път както беше на задна прашка да я чукам отзад, после каза че не и допада особенно... ма тя си беше такава сливка теснилка, че аз дори не се сещах да я подканям за анален, беше ми достатъчна и така... няма значение това не ви интересува.
...гледам ги...по заведенийцата малките госпожички, със слабичките краченца и стегнати коремчета и цицетата... ах дааа цицетата ...никога не бих им простил!!! Абе и тука в квартала са ги пусналли едни нови такива са напъпили с едни дрънкащи с "Водки" пликчета и само беснеят, смеят се и дивеят... батко ви ПАПИРЧО ще ви каже! Да не кажа и за абитуринетките, които точно се превръщат в дами, но им личи че са придобили вече сексуален опит и именно сега им е паднало да изпробват мъжете и влиянието си въру тях точно сега минават през десетки..., просто лъха на секс около тях... не търсят друго ... е секс и забавление разбира се. Авантюристки пур, сексуални палавници.
Според мен жената е жена и е завършена дори на 12... е разбира се развиват се различно... някои и на 19 са си деца...хахахх

Случвало ми се е да виждам жената дори в 12 годишно примерно... и да си казвам леле след две три годинки да ми паднеш... ще си изкараш гот! Ма то вече е готово маниери, мислене, секс-апил, съблазън... греховна мисъл... говориме обаче за двустранни връзки, където и тя се включва в играта и много добре зане какво прави... не за некви насилия там и мизерия... говориме за стилна връзка с .... малолетна....

Е кво, да не съм педофил сега? м?

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор MopфиycМодератор (матричар)
Публикувано31.05.05 14:52



Педофил си я ...
Само гледай да не падаш под 16, че да не запееш като Азис - как болиии....


Welcome to the real world

Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано31.05.05 14:54



Олееееееееее

Пациент №2

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор лeтeн_дъжд (порой)
Публикувано31.05.05 14:55



Завършен ПЕДОФИЛАма гледам,че не се срамуваш особеноОх,на кака,сладура(щип по бузката)Да не си припарил до щерка ми

Стичам се по кожата ти...



Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор tchupakabra (пролетен)
Публикувано31.05.05 14:59



това че има дупе за ебане не значи че има мозък за ебане бре, йо


сетих се за един любим епизод на САУТПАРК - питат готвача, кога е правилното време да почнеш да правиш секс, и той помисли малко и каза - 17. една от майките го пита "на седемнайсет, ако са готови?" а готвача й отговаря - 17. готови са.

______



Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: Mopфиyc]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано31.05.05 15:00



Мамка му за съжаление под 16 не съм падал... но се опитвам посотянно...

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано31.05.05 15:02



Сестрааа! Хапче номер 16!!!

и що па да съм пациент? ми то всеки е пациент по един или друг си начин...хихихи и не може за съжаление еднозначно да се каже "ти си по-пациент от аз" нал тъй?

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: лeтeн_дъжд]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано31.05.05 15:06



на колко е тя? ще я почакам малко... ма над 16 вече не е интересно добиват мног голям експирънс...

аз на една друга щерка съм се наточил, ма да видиме... хихихихихи

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано31.05.05 15:07



Все си мисля, че на фенклубовете на малките девойки им липсва нещо...я някаква връзка с главния, я нещо им е по-разхлопено, я страдат за нещо от деца, я се опитват да запълнят някаква пукнатина в самочувствието си.....Де да знам....Имам чувството, че тези, които си падат по по - мънички не могат да си хванат една готина разтропана кака и затва избиват комплекси при дечурлята То и аз с батковци излизах ама с 3-4-5 години макс по-големи от мен....А ти на колко беше? На 27 или се бъркам

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: tchupakabra]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано31.05.05 15:10



абе едно 30 40% си имат ама всичко за ебане абсолютно! и цицки си имат даже и то каквииии ехейй... аз освен това големи не обичам. 90 са си наистина иделани деба естетите са си прави...

аз бих поправил готвача... познавам както казах на 15 едни ма са си готови отвсекъде...

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.