Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: Grace]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано31.05.05 19:26



абе не е готово.... ли? ох ма и още как е готово и не само е готово ами са си за ЧУКАНЕ отвсякъде. Знам, че после ще ми е мъчно за дъщерята... ма няма начин ако не я дам те ще ми я вземат пак така или иначе "лошите" батковци. Обаче ги чакат много изненади от моя страна... хахахахах трябва да са доста добре подготвени. Хихих

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: Lychezara]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано31.05.05 19:32



който страда а си е още до мен... негова си работа. само да вметна не ми харесва идеята някоя маценце да е с някой щотот го обича а пък иначе не всичко е наред. Такава психика не ми допада.

Ако стрда толкова да си али моторетката не съм ги оковал в белзници я.... или я чакай пак да проверя...

п.с. Ма иначе не знам за какви страдания говориш: може би мног ги тормозя с език а? Иска им се по-бързо да го мушвам "на топло". Е нема братче... тормоз до краен предел!!!

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: Paradise Lost]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано31.05.05 19:49



Хаахахах
Ще ги напраа играчи шампиончета Искам най-малко 2 момчета да си народя....Кукли не искам - много повече нерви изискват и само стрес ще ми правят

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано31.05.05 19:52




Моите няма да ги пускам да си играят с твоите Опа напротив...ще насъскам каубоите ми да изпоначукат барбитата ти та да видиш после на какво гайле ще си като около теб само разбити детски сърчица

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: svobodna]  
Автор Cлaдka_лимoнka (шукаритетна)
Публикувано31.05.05 19:55



На мен тогава ми беше за първи път....Бях си казала да не правя секс, докато не навърша 16 (не знам защо) ама изпреварих

Дишай, но не се дави с кислород


Тема Re: Ми как ша даваш?!нови [re: kЪЖ]  
Автор glupcho (прасковка:))
Публикувано31.05.05 20:01



Може ли с празна тава, че трудно ще ме накараш да правя курабийки.

Влюбена в теб


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: rлacПAПИP]  
Автор Lychezara ()
Публикувано31.05.05 20:06



Хубава теория, само се постарай да я казваш при запознанство, да не си губят времето хората.



свободна птица


Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано31.05.05 20:18



моите мацки ще си правят със смешните ти каубойчета с детски пишлета точно каквото си поискат! искаш ли да видиме?

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"


Тема Ти не само си педофил,нови [re: rлacПAПИP]  
Автор Aлykapд (as cold as ice)
Публикувано31.05.05 20:20



ти си безмозъчен педофил
12-14 годишни завършени жени?!? стилна връзка с малолетна?!?
Толкова ли не ти/ви стигат жените, че се пробваш/те вече и на деца? И всички тука умници ти пригласят всеразбиращо? Като че ли най естественото на този свят е да чукаш дете, което е двойно по малко от теб, с оправданието нали, била двустранна връзка...каква двустранна връзка, то не може да мисли още...допикало му се, пък решило че му се доебало и да...ето тука зад ъгала вече го причаква някъкав гнусар да го бил развращавал и учел да се чукало като курва....Да ти се доповръща направо


При проблеми с личността ми, оплаквания приемам

!

Тема Re: 14 и 16 годишни??? Ще ги скъсам!нови [re: Cлaдka_лимoнka]  
Автор rлacПAПИP (ориджиналът)
Публикувано31.05.05 20:21



ма то не пита бе ей алоу, кво искаш кукли или не... и само си представи майка ти какво си е мислила за тебе: малий кукли не искам! Аре моля моля... уважавайте се бре жени!!!

За да ви уважаваме и ние. по всякакъв начин

""рибите плуват" и някой да допълни "пешо плува" и от това: пешо е риба"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.